2. kolo SNLP 2019/2020, Bardejov

2. kolo SNLP, Bardejov, 5.10.2019

Men’s Juniori Left Hand 75 Kg
1. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  5 Pts.
2. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  3 Pts.

Men’s Juniori Left Hand 80+ Kg
1. Horvát, Pavol (AWK Prešov)  6 Pts.
2. Kotúľ, Peter (AWK Prievidza)  4 Pts.
3. Mariňák, Rastislav (AWK Prešov)  2 Pts.

Women’s Juniorky Left Hand 60 Kg
1. Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)  7 Pts.
2. Židziková, Kristína (AWK Prešov)  5 Pts.
3. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  3 Pts.
4. Kriváková, Veronika (AWK Prešov)  1 Pts.

Women’s Juniorky Left Hand 60+ Kg
1. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Štoffová, Sarah (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Juhásová, Agáta (AWK Prešov)  2 Pts.

Men’s Seniori Muži Left Hand 75 Kg
1. Glod, Dominik (AWK Prešov)  12 Pts.
2. Jaščeg, Juraj (ŠKPR Trnava)  10 Pts.
3. Majkút, Lukáš (AWK Bul Team Orava)  8 Pts.
4. Ševčík, Stanislav (AWK Prešov)  6 Pts.
5. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  5 Pts.
6. Čech, Ján (AWK Bardejov)  4 Pts.
7. Lascsák, Ing., Anton (AWS ATU Košice)  3 Pts.
8. Ihnat, Christián (AWK Prešov)  2 Pts.
9. Židzik, Adrián (AWK Prešov)  1 Pts.

Men’s Seniori Muži Left Hand 85 Kg
1. Čontofalský, Radovan (AWK Prešov)  6 Pts.
2. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  4 Pts.
3. Šofranko, Roman (AWS ATU Košice)  2 Pts.

Men’s Seniori Muži Left Hand 100 Kg
1. Emerici, Marek (AWK Magnezit Revúca)  6 Pts.
2. Hric, Oliver (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  2 Pts.

Men’s Seniori Muži Left Hand 100+ Kg
1. Spusta, Peter (AWK Prešov)  8 Pts.
2. Emerici, Marek (AWK Magnezit Revúca)  6 Pts.
3. Grigerek, Martin (AWK Bul Team Orava)  4 Pts.
4. Váňa, Jaroslav (AWK Prievidza)  2 Pts.
5. Hlodák, Marek (AWK Magnezit Revúca)  1 Pts.

Women’s Seniori Ženy Left Hand 55 Kg
1. Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  2 Pts.

Women’s Seniori Ženy Left Hand 65 Kg
1. Sojková, Martina (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
2. Židziková, Kristína (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Kriváková, Veronika (AWK Prešov)  2 Pts.

Women’s Seniori Ženy Left Hand 75 Kg
1. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Juhásová, Agáta (AWK Prešov)  4 Pts.
Women’s Seniori Ženy Left Hand 75+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  7 Pts.
2. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  5 Pts.
3. Mináriková, Monika (AWK Kráľová pri Senci)  3 Pts.
4. Solárová, Gabriela (AWK Prešov)  1 Pts.

Men’s Juniori Right Hand 75 Kg
1. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  5 Pts.
2. Gurecka, Peter (AWK Prešov)  3 Pts.

Men’s Juniori Right Hand 80+ Kg
1. Horvát, Pavol (AWK Prešov)  6 Pts.
2. Kotúľ, Peter (AWK Prievidza)  4 Pts.
3. Mariňák, Rastislav (AWK Prešov)  2 Pts.

Women’s Juniorky Right Hand 60 Kg
1. Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)  7 Pts.
2. Židziková, Kristína (AWK Prešov)  5 Pts.
3. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  3 Pts.
4. Kriváková, Veronika (AWK Prešov)  1 Pts.

Women’s Juniorky Right Hand 60+ Kg
1. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Juhásová, Agáta (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Štoffová, Sarah (AWK Prešov)  2 Pts.

Men’s Seniori Muži Right Hand 75 Kg
1. Glod, Dominik (AWK Prešov)  13 Pts.
2. Onderko, Marek (AWK Prešov)  11 Pts.
3. Jaščeg, Juraj (ŠKPR Trnava)  9 Pts.
4. Majkút, Lukáš (AWK Bul Team Orava)  7 Pts.
5. Richter, Stanislav (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
6. Čech, Ján (AWK Bardejov)  5 Pts.
7. Ševčík, Stanislav (AWK Prešov)  4 Pts.
8. Ihnat, Christián (AWK Prešov)  3 Pts.
9. Lascsák, Ing., Anton (AWS ATU Košice)  2 Pts.
10. Židzik, Adrián (AWK Prešov)  1 Pts.

Men’s Seniori Muži Right Hand 85 Kg
1. Čontofalský, Radovan (AWK Prešov)  7 Pts.
2. Girášek, Michal (AWK Prešov)  5 Pts.
3. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  3 Pts.
4. Šofranko, Roman (AWS ATU Košice)  1 Pts.

Men’s Seniori Muži Right Hand 100 Kg
1. Hric, Oliver (AWK Prešov)  6 Pts.
2. Debnár, Ján (AWK Magnezit Revúca)  4 Pts.
3. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen)  2 Pts.

Men’s Seniori Muži Right Hand 100+ Kg
1. Spusta, Peter (AWK Prešov)  7 Pts.
2. Váňa, Jaroslav (AWK Prievidza)  5 Pts.
3. Grigerek, Martin (AWK Bul Team Orava)  3 Pts.
4. Hlodák, Marek (AWK Magnezit Revúca)  1 Pts.

Women’s Seniori Ženy Right Hand 55 Kg
1. Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Scholtzová, Soňa (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  2 Pts.

Women’s Seniori Ženy Right Hand 65 Kg
1. Sojková, Martina (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
2. Židziková, Kristína (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Kriváková, Veronika (AWK Prešov)  2 Pts.

Women’s Seniori Ženy Right Hand 75 Kg
1. Richterová, Natália (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Juhásová, Agáta (AWK Prešov)  4 Pts.
Women’s Seniori Ženy Right Hand 75+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  7 Pts.
2. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  5 Pts.
3. Solárová, Gabriela (AWK Prešov)  3 Pts.
4. Mináriková, Monika (AWK Kráľová pri Senci)  1 Pts.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top