Novinky

Silná ruka stredných škôl 2018, Bratislava, 16.11.2018

Chlapci pravá ruka 65 Kg 1. Guláň, Luboš (Stredná odborná škola Stará Turá)  11 Pts. 2. Takáč, Lukáš (Spojená škola Tokajícka, BA)  9 Pts. 3. Csenkey, Jakub (SPŠ Dopravné Bratislava)  7 Pts. 4. Černek, David (SPŠ Dopravné Bratislava)  5 Pts. 5. Füle, Richard (Spojená škola Tokajícka, BA)  4 Pts. 6. Baláž, Kristián (Spojená Škola Švabinského BA)  3 …

Silná ruka stredných škôl 2018, Bratislava, 16.11.2018 Čítať viac

Silná ruka stredných škôl , Prešov, 9.11.2018

Women’s Dievčatá do 60 kg PR Right Hand 60 Kg 1. Lukáčová, Terézia (Gymnázium Lipany Komenského 113)  15 Pts. 2. Juhasová, Agáta (SOŠ Jarmočná 108)  13 Pts. 3. Birčáková, Klaudia (Gymnázium Lipany Komenského 113)  11 Pts. 4. Pališinová, Simona (SOŠ Pedagogická)  9 Pts. 5. Židziková, Kristína (SZŠ Moyzesová 17 Košice)  8 Pts. 6. Olejárová, Monika (SZŠ PO)  …

Silná ruka stredných škôl , Prešov, 9.11.2018 Čítať viac

Silná Ruka stredoškolákov, Dolný Kubín, 9.11.2018

Silná Ruka stredoškolákov, Dolný Kubín, 9.11.2018 Women’s Dievčatá Right Hand 60 Kg 1. Naništová, Ema (SZŠ Dolný Kubín)  7 Pts. 2. Maxoňová, Ivana  (OA Dolný Kubín)  5 Pts. 3. Smidžárová, Lenka  (OA Dolný Kubín)  3 Pts. 4. Celečková, Nikola (SZŠ Dolný Kubín)  1 Pts. Women’s Dievčatá Right Hand 60+ Kg 1. Heleiová, Lucia Veronika (OA Dolný Kubín) …

Silná Ruka stredoškolákov, Dolný Kubín, 9.11.2018 Čítať viac

XL WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIPS

XL WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIPS – výsledky XL WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIPS 12 – 21 OCTOBER 2018, ANTALYA – TURKEY XL WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP & CHAMPIONSHIP 12 – 21 OCTOBER 2018, ANTALYA – TURKEY page 1 Junior Girls 45 kg Left 1 DURSAYEVA, DESHI – Kazakhstan 2 ABDURAHIMOVA, ZARNIGOR – Uzbekistan 3 VALIEVA, AYGUL – Russia 4 ADIKTI, AYSE …

XL WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIPS Čítať viac

1. kolo SNLP 2018/2019, International Slovakia Armwrestling Cup,Rabča

1. Kolo SNLP 2018/2019, International Slovakia Arwrestling Cup, Rabča, 13.10.2018 Women’s Ženy Left Hand 60 Kg 1. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  5 Pts. 2. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  3 Pts. Women’s Ženy Right Hand 60 Kg 1. Lišková, Klaudia (AWK Dobrá Voda)  5 Pts. 2. Fidermáková, Andrea (AWK Prešov)  3 Pts. Women’s Ženy Left Hand 60+ …

1. kolo SNLP 2018/2019, International Slovakia Armwrestling Cup,Rabča Čítať viac

ZG Strong World Armwrestling Cup

WORLD CUP ZG STRONG 2018 7th – 8th of July 2018 Zagreb, Croatia OFFICIAL RESULTS: *OPEN MEN class – right hand * 1. DMITRY TRUBIN. KAZAKHSTAN 2. PLAMEN DIMITROV. BULGARIA 3. FRANK LAMAPRELLI. ITALY 4. MAHDI ABDOLVAND. IRAN *OPEN WOMEN class * 1. YEKATERINA LYAKHOVA. KAZAKHSTAN 2. ANTONINA LISSYANSKAYA. KAZAKHSTAN *OPEN DISABLED class * 1. LUKA DROKAN …

ZG Strong World Armwrestling Cup Čítať viac

2018 EUROPEAN ARMWRESTLING & PARA-ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP

Oficiálne výsledky 2018 EUROPEAN ARMWRESTLING & PARA-ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP Junior Girls 45 kg Left 1 ADIKTI, AYSE NUR – Turkey 2 AYSAN, MELIKE – Turkey 3 VALIEVA, AYGUL – Russia 4 KULCS, DZSENIFER – Hungary 5 GENEVA, VIKTORIA – Bulgaria 6 SHTOFINA, MARIANA – Russia 7 DEMCHENKO, DIANA – Ukraine 8 STIERANKOVA, TAMARA – Slovakia Junior Girls 50 kg …

2018 EUROPEAN ARMWRESTLING & PARA-ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP Čítať viac

26. Majstrovstvá Slovenska seniorov, 24. juniorov U18 a U21, 1.disabled a masters,

26. Majstrovstvá Slovenska seniorov, 24. juniorov U18 a U21, 1.disabled a masters, Siladice – 16.3. – 17.3.2018 U18 – Juniorky ¼avá ruka 55 Kg 1. Ïurianová, Martina (AWK Kokava nad Rimavicou) 12 Pts. 2. Nuttová, Nikola (AŠK Orava) 10 Pts. 3. Stieranková, Tamara (AWK Kokava nad Rimavicou) 8 Pts. 4. Kernová, Veronika (AWK Dobrá Voda) 6 Pts. …

26. Majstrovstvá Slovenska seniorov, 24. juniorov U18 a U21, 1.disabled a masters, Čítať viac

14. Junior Visegrád Grand Prix – 24.2.2018, Jánovce, SLOVAKIA

14. VISEGRAD GRAND PRIX, Jánovce, 24.2.2018 Men’s Junior Boys Left Hand 65 Kg 1. Zbranek, Karol (Slovakia) 14 Pts. 2. Gabriš, Alexander (Slovakia) 12 Pts. 3. Perla, István (Hungary) 10 Pts. 4. Vengrín, Viliam (Slovakia) 8 Pts. 5. Benèík, Adam (Slovakia) 7 Pts. 6. Kulcs, Dominik (Hungary) 6 Pts. 7. Hôždala, Tobiáš (Slovakia) 5 Pts. 8. Kubacka, …

14. Junior Visegrád Grand Prix – 24.2.2018, Jánovce, SLOVAKIA Čítať viac

Scroll to Top