Seminár k tvorbe tréningov

Seminár k tvorbe tréningov a tréningových plánov v armwrestlingu

Jedným z najväčších problémov armwrestlingového tréningu je tvorba tréningového plánu a periodizácia týchto tréningov tak, aby ste dosiahli požadované zlepšenie alebo čo najlepší výkon. Veľa mladých športovcov si napíše tréningový plán, ale nevedia, prečo to tak urobili. Často sa jedná o odkopírované tréningy z videí na youtube. Ale otázka je:

Je tento tréning vhodný pre mňa? Čo tým tréningom chcem dosiahnuť/zlepšiť? Prečo sú tam tieto cviky a toľko sérii a opakovaní je vhodných pre tento cyklus? Ako dlho ho mám cvičiť? Čo bude nasledovať ? Ako mám zmeniť nasledujúci tréning tak, aby som zaznamenal progres?

Ak chcete vedieť odpovede na tieto otázky, tak potom nasledujúci workshop/ seminár je určený práve Vám! Podelím sa s vami o moje skúsenosti, ktoré som nadobudol počas 9 rokov štúdia na vysokej škole, empirických poznatkov, ktoré som zozbieral od tých najlepších armwrestlerov (Slovenska, Ukrajiny) a praktických skúseností z tréningu mojich zverencov.
Treba si uvedomiť, že ak dvaja športovci budú trénovať ten istý tréning, tak výsledok nebude rovnaký. Každý má iné slabiny, každý má iné tréningové možnosti a každé telo reaguje ináč na záťaž. Ak sa chcete dozvedieť ako si správne navrhnúť tréningový plán a ako tieto tréningy cyklovať, tak práve Vám je určený tento seminár.
Prihlásiť sa môžete do 5 .7.2019, dátum konania 14.7.2019
Cena za celodenný seminár plný dôležitých informácii je 30 eur.
Uhradiť ho môžete na číslo účtu SK93 0200 0000 0034 3305 8551 a do poznámky uveďte svoje meno a priezvisko za seminár. Kto sa skôr prihlási/ zaplatí, ten má miesto isté!
POZOR!!! Počet miest je obmedzený na 15 ľudí!
Miesto konania Kráľová pri Senci

Program:
9:00 stretnutie
9:15 úvod do tvorby tréningovej jednotky
10: 30 dĺžka jednotlivých cyklov vzhľadom k cieľu
12:00 obed
13:00 tvorba tréningových programov a ich periodizácia
14:30 praktická realizácia navrhnutých tréningov
16:30 záverečné konzultácie
17:00 predpokladané ukončenie

V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať aj telefonicky na 0908336833 (Mgr. Gabriel Harčarik, PhD.).

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top