Vavrečská Ruka, Vavrečka 21.9.2019

Ženy OPEN pravá ruka

  1. Agáta Juhásová (AWK Prešov)
  2. Barbara Badinková (AWK Magnezit Revúca)
  3.  Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)
  4.  Hrabošová, Alexandra (ŠKPR Trnava)
  5. Smolková Veronika (AWK Magnezit Revúca)
  6. Kissová Viera (AWK Bardejov)
  7. Ruslana Kulik (AWK Prešov)
  8. Stieranková Tamara (AWK Magenzit Revúca)

Ženy OPEN ľavá

  1. Agáta Juhásová (AWK Prešov)
  2. Barbara Badinková (AWK Magnezit Revúca)
  3.  Miterková, Ema (AWK Bul Team Orava)
  4. Kissová Viera (AWK Bardejov)
  5. Ruslana Kulik (AWK Prešov)
  6. Stieranková Tamara (AWK Magenzit Revúca)

Muži ľavá ruka -85 kg

  1. Ján Škrobák  (KasProf Bul Team)
  2. Juraj Jaščeg (ŠKPR TT)
  3. Radovan Šlepák
  4. Adrián Murcko (AWK Prešov)
  5. Gabriel Radimák (SK L. Debnárovej)
  6. Igor Kubo (AWK Kráľová pri Senci)
  7. Pavol Gettler (AWK Dobrá Voda)
  8. Martin Klimek (AWK Myjava)
  9. Martin Mach (AWK Rival)
  10. Adam Benedikovič (AWK Dobrá Voda)
  11. Matúš Kubašák (AWK Myjava)
  12. Timotej Ratulovsky

Muži pravá ruka -85kg

  1. Ján Škrobák  (KasProf Bul Team)
  2. Adrián Murcko (AWK Prešov)
  3. Juraj Jaščeg (ŠKPR TT)
  4. Radovan Šlepák
  5. Martin Mach (AWK Rival)
  6. Matúš Kubašák (AWK Myjava)
  7. Gabriel Radimák (SK L. Debnárovej)
  8. Dominik Vida (AWK Kráľová Prei Senci)
  9. Pavol Gettler (AWK Dobrá Voda)
  10. Martin Klimek (AWK Myjava)
  11. Adam Benedikovič (AWK Dobrá Voda)
  12. Igor Kubo (AWK Kráľová pri Senci)
  13. Timotej Ratulovsky

Muži ľavá ruka +85kg

  1. Zdenko Horečný (ŠK L. Debnárová)
  2. Tomáš Kiss (AWK Bardejov)
  3. Zdeno Lecák (AWK Warrior PD)
  4. Milan Fáber (AWK Dobrá Voda)
  5. Roman Šofranko (AWS ATU Košice)
  6. Michal Maťaš (AWK Bardejov)
  7. Peter Čeleš (AWK Myjava)
  8. Lukáš Knašinsky
  9. Michal Škoda (AWK Zvolen)
  10. Ľudovít Klena (AWK Rival
  11. Andrej Bolcár
  12. Radovan Andraško (AWK Prešov)
  13. Matej Suran (AWK Zvolen)
  14. Eduard Selecký (AWK Zvolen)

Muži pravá ruka +85kg

  1. Zdenko Horečný (ŠK L. Debnárová)
  2. Zdeno Lecák (AWK Warrior PD)
  3. Michal Škoda (AWK Zvolen)
  4. Milan Fáber (AWK Dobrá Voda)
  5. Roman Šofranko (AWS ATU Košice)
  6. Eduard Selecký (AWK Zvolen)
  7. Peter Čeleš (AWK Myjava)
  8. Tomáš Kiss (AWK Bardejov)
  9. Michal Maťaš (AWK Bardejov)
  10. Rastislav Mariňák (AWK Prešov)
  11. Ľudovít Klena (AWK Rival)
  12. Andrej Bolcár
  13. Radovan Andraško (AWK Prešov)
  14. Matej Suran (AWK Zvolen)

 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top