VÝSLEDKY

25.7.2020 Dobrá Voda Cup

25.1.2020 Golemova ruka

12.10.2019 BABAEVS ARMWRESTLING CUP 2019 

21.9.2019 Vavrečská ruka

14.9.2019 International Cup Bratislava 2019

13.7.2019 Dobrá Voda Cup 

6. – 8.7. 2019 ZG Strong World Armwrestling Cup 2019

22.2.2019 Golemová ruka – Hluk ČR

9.2.2019 Junior Visegrád Grand Prix 2019

18.11.2018 Zloty tur

7.- 8.7. 2018 ZG Strong World Armwrestling Cup 2018

24.2.2018 14. Junior Visegrad Grand Prix – Jánovce SK

17.2.2018 Golemova ruka – Hluk ČR

 

15.10.2016, XIII. Judgement Day

7.5.2016, Sokol Marić 2016

30.12.2015, Silvestrovská ruka 2015

17.10.2015, XII. Judgement day

24.7.2015, Ready Go! Rochefort

18.7.2015, 1. Dobrovodská dvadsaťjednotka

31.1.2015, Golemova ruka 2015

30.12.2014, Silvestrovska ruka 2014

18.10.2014, XI. Judgement day

26.7.2014, 23. Ready Go! Rochefort….

26.4.2014, XXIV. Gladiator’s night

1.3.2014, Sokol Marić International Cup

1.2.2014, Golemova ruka 2014

8.11.2013, Nemiroff World Cup 2013

19.10.2013, X. Judgement Day

20.10.2012, IX. Judgement Day

8.4.2017, 24. Senecká ruka

2.4.2016, 23. Senecká ruka

28.3.2015, 22. Senecká ruka

29.3.2014, 21. Senecká ruka

22.3.2013, 20. Senecká ruka

30.3.2012, 19. Senecká ruka

25.3.2011, 18. Senecká ruka

26.3.2010, 17. Senecká ruka

28.3.2009, 16. Senecká ruka

29.3.2008, 15. Senecká ruka

24.3.2007, 14. Senecká ruka

25.3.2006, 13. Senecká ruka

19.3.2005, 12. Senecká ruka

27.3.2004, 11. Senecká ruka

29.3.2003, 10. Senecká ruka

23.3.2002, 9. Senecká ruka

23.6.2001, 8. Senecká ruka

20.5.2000, 7. Senecká ruka

15.5.1999, 6. Senecká ruka

16.5.1998, 5. Senecká ruka

21.6.1997, 4. Senecká ruka

22.6.1996, 3. Senecká ruka

24.6.1995, 2. Senecká ruka

25.2.2017, 13. Junior Visegrad grand prix

27.2.2016, XII. Visegrad Junior Grand Prix

28.2.2015, XI. Visegrad Grand Prix

8.3.2014, X. Visegrád Junior Grand Prix

9.2.2013, IX. Visegrad Junior Grand Prix

18.2.2012, VIII. Visegrad Junior Grand Prix

26.2.2011, VII. Visegrad Junior Grand Prix

20.2.2010, VI. Visegrad Junior Grand Prix

28.2.2009, V. Visegrad Junior Grand Prix

23.2.2008, IV. Visegrad Junior Grand Prix

24.3.2007, III. Visegrad Junior Grand Prix

25.2.2006, II. Visegrad Junior Grand Prix

8.10.2005, I. Visegrad Junior Grand Prix

8.2.2020 3 kolo SNLP Námestovo

2.2.2019 3 kolo SNLP Dobšiná

24.8.2019 1 kolo SNLP Ploštín

5.10.2019 2 kolo SNLP Bardejov

1.12.2018 2 kolo SNLP Bardejov

13.10.2018  1 kolo SNLP Rabča

28.1.2017, 3. kolo SNLP – Bratislava

3.12.2016, 2. kolo SNLP – Raslavice

24.9.2016, 1. kolo SNLP 2016/2017

23.1.2016, 3. kolo SNLP 2015/2016

21.11.2015, 2. kolo SNLP 2015/2016

12.9.2015, 1. kolo SNLP 2015/2016

18.1.2015, 3. kolo SNLP 2014/2015

15.11.2014, 2. kolo SNLP 2014/2015

13.9.2014, 1. kolo SNLP 2014/2015

25.1.2014, 4. kolo SNLP 2013/2014

7.12.2013, 3. kolo SNLP 2013/2014

5.10.2013, 2. kolo SNLP 2013/2014

7.9.2013, 1. kolo SNLP 2013/2014

22.3.2013, 4. kolo SNLP 2012/2013

2.2.2013, 3. kolo SNLP 2012/2013

8.12.2012, 2. kolo SNLP 2012/2013

8.9.2012, 1. kolo SNLP 2012/2013

30.3.2012, 4. kolo SNLP 2011/2012

28.1.2012, 3. kolo SNLP 2011/2012

22.10.2011, 2. kolo SNLP 2011/2012

10.9.2011, 1. kolo SNLP 2011/2012

25.3.2011, 4. kolo SNLP 2010/2011

29.1.2011, 3. kolo SNLP 2010/2011

23.10.2010, 2. kolo SNLP 2010/2011

11.9.2010, 1. kolo SNLP 2010/2011

26.3.2010, 4. kolo SNLP 2009/2010

30.1.2010, 3. kolo SNLP 2009/2010

24.10.2009, 2. kolo SNLP 2009/2010

12.9.2009, 1. kolo SNLP 2009/2010

28.3.2009, 4. kolo SNLP 2008/2009

21.1.2009, 3. kolo SNLP 2008/2009

1.11.2008, 2. kolo SNLP 2008/2009

6.9.2008, 1. kolo SNLP 2008/2009

29.3.2008, 4. kolo SNLP 2007/2008

26.1.2008, 3. kolo SNLP 2007/2008

10.11.2007, 2. kolo SNLP 2007/2008

8.9.2007, 1. kolo SNLP 2007/2008

24.3.2007, 4. kolo SNLP 2006/2007

27.1.2007, 3. kolo SNLP 2006/2007

14.10.2006, 2. kolo SNLP 2006/2007

9.9.2006, 1. kolo SNLP 2006/2007

25.3.2006, 4. kolo SNLP 2005/2006

28.1.2006, 3. kolo SNLP 2005/2006

15.10.2005, 2. kolo SNLP 2005/2006

10.9.2005, 1. kolo SNLP 2005/2006

19.3.2005, 4. kolo SNLP 2004/2005

29.1.2005, 3. kolo SNLP 2004/2005

23.10.2004, 2. kolo SNLP 2004/2005

11.9.2004, 1. kolo SNLP 2004/2005

27.3.2004, 4. kolo SNLP 2003/2004

24.1.2004, 3. kolo SNLP 2003/2004

11.10.2003, 2. kolo SNLP 2003/2004

13.9.2003, 1. kolo SNLP 2003/2004

29.3.2003, 4. kolo SNLP 2002/2003

8.2.2003, 3. kolo SNLP 2002/2003

19.10.2002, 2. kolo SNLP 2002/2003

14.9.2002, 1. kolo SNLP 2002/2003

15.11.2019 Silná ruka stredných škôl – Trnava

Silná ruka stredných škôl stred2 2019

15.11.2019 Silná ruka stredných škôl – Dolný Kubín

15.11.2019 Silná ruka stredných škôl –  Bratislava

22.11.2019 Silná ruka stredných škôl – Košice

25.10.2019 Silná ruka stredných škôl –  Prešov

8.11.2018 Silná ruka stredoškolákov –  Tvrdošín

9.11.2018 Silná Ruka stredoškolákov – Dolný Kubín

9.11.2018 Silná ruka stredných škôl –  Prešov

23.11.2018 Silná ruka stredných škôl – Košice

16.11.2018 Silná ruka stredných škôl – Bratislava

23.11.2016, SILNÁ RUKA 2016 – Finále

16.11.2016, 22.ročník Silná ruka stredoškolákov – stredoslovenská oblasť

16.11.2016, 22. ročník Silná ruka stredoškolákov – východoslovenská oblasť

16.11.2016, 22. ročník Silná ruka stredoškolákov – západoslovenská oblasť

27.11.2015, 21. Silná ruka stredoškolákov – FINÁLE

20.11.2015, 21. Silná ruka stredoškolákov – Košický kraj

19.11.2015, 21. Silná ruka stredoškolákov – Prešovský kraj

18.11.2015, 21. Silná ruka stredoškolákov – Žilinský kraj

16.11.2015, 21. Silná ruka stredoškolákov – Banskobystrický kraj

13.11.2015, 21. Silná ruka stredoškolákov – Trnavský kraj

12.11.2015, 21. Silná ruka stredoškolákov – Trenčiansky kraj

11.11.2015, 21. Silná ruka stredoškolákov – Bratislavský kraj

10.11.2015, 21. Silná ruka stredoškolákov – Nitriansky kraj

6.12.2014, 20. Silná ruka stredoškolákov – FINÁLE

20.11.2014, 20. Silná ruka stredoškolákov – Oblastné kolo PO, KE

19.11.2014, 20. Silná ruka stredoškolákov – Oblastné kolo BB, ZA

19.11.2014, 20. Silná ruka stredoškolákov – Oblastné kolo BA

18.11.2014, 20. Silná ruka stredoškolákov – Oblastné kolo TT, TN

13.11.2014, 20. Silná ruka stredoškolákov – Oblastné kolo NR

30.11.2013, 19. Silná ruka stredoškolákov – FINÁLE

18.11.2013, 19. Silná ruka stredoškolákov – Oblastné kolo Západ

15.11.2013, 19. Silná ruka stredoškolákov – Oblastné kolo Východ

14.11.2013, 19. Silná ruka stredoškolákov – Oblastné kolo Stred

15.12.2012, 18. Silná ruka stredoškolákov – FINÁLE

30.11.2012, 18. Silná ruka stredoškolákov – Oblastné kolo Východ

28.11.2012, 18. Silná ruka stredoškolákov – Oblastné kolo Západ

Scroll to Top