28.Majstrovstvá Slovenska juniorov U18, U21, Disabled a Masters

Juniorky U15 Left
1    DENISA BAROŠOVÁ
2    MICHAELA BRNOVÁ – AWK PRIEVIDZA
Juniori U15 Left
1    NINO KONTINA – AWK MYJAVA
2    MATTHIAS CISZEWSKI – AWK PREŠOV
3    MATEJ BOBOVČÁK – AWK PREŠOV
4    TOMÁŠ SATINA – ŠKPR TRNAVA
5    SAMUEL SATINA – ŠKPR TRNAVA
6    LUKÁŠ REMENÁR – ŠKPR TRNAVA
Juniorky U18 55kg Left
1    EMA MITERKOVÁ – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
2    EMMA HORVÁTHOVÁ – AWK MAGNEZIT REVÚCA
3    TAMARA STIERANKOVÁ – AWK MAGNEZIT REVÚCA
Juniorky U18 60+kg Left
1    DOMINIKA BAROŠOVÁ – AWK PRIEVIDZA
2    NATÁLIA RICHTEROVÁ – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
3    SARAH ŠTOFFOVÁ – AWK PREŠOV
Juniori U18 65kg Left
1    PETER GURECKA – AWK PREŠOV
2    MARTIN FAJČÍK – AWK ZVOLEN
3    KEVIN KONEČNÝ – AWK PREŠOV
Juniori U18 80kg Left
1    PATRICK BUKOVSKÝ – AWK DOBRÁ VODA
2    MIROSLAV PAVČO – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
Juniori U18 80+kg Left
1    JÁN ŠKROBÁK – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
2    TOBIÁŠ HÔŽDALA – AWK MYJAVA
3    MARTIN KUCHÁR – AWK PREŠOV
4    PETER KOTÚĽ – AWK PRIEVIDZA
Juniorky U21 60kg Left
1    NATÁLIA PASTORKOVÁ – ŠKPR TRNAVA
2    DANIELA BONK – AWK PREŠOV
3    KRISTÍNA ŽIDZIKOVÁ – AWK PREŠOV
4    ANDREA FIDERMÁKOVÁ – AWK PREŠOV
Juniorky U21 60+kg Left
1    BARBORA BAJČIOVÁ – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
2    KRISTÍNA BOBOVČÁKOVÁ – AWK PREŠOV
Juniori U21 70kg Left
1    MARCUS HANZEL – AWK BRATISLAVA
2    STANISLAV RICHTER – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
3    MATÚŠ KUBAŠÁK – AWK MYJAVA
4    CHRISTIÁN IHNÁT – AWK PREŠOV
Juniori U21 80kg Left
1    ADAM ADAMOV – AWK MYJAVA
2    SAMUEL KAUČÍK – AWK DOBRÁ VODA
3    DAVID CHUDÍK – AWK MYJAVA
Juniori U21 80+kg Left
1    PETER ČELEŠ – AWK MYJAVA
2    PATRIK JUHÁS – AWK PREŠOV
3    MAREK ŠKROBÁK – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
4    RADOVAN ANDRAŠKO – AWK PREŠOV
Disable Open Left
1    ŠTEFAN NEVEDEL – AŠK ORAVA
2    MARTIN KLIMEK – AWK MYJAVA
3    PAVOL BAKA – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
Masters Muži 90kg Left
1    PETER BAROŠ – AWK PRIEVIDZA
2    MILAN MARENČIN – PCS ATU KOŠICE
3    OLIVER FERIENČÍK – AWK ZVOLEN
4    ANTON LASCSÁK – PCS ATU KOŠICE
5    PETER MOJŽÍŠ – AWK PRIEVIDZA
Masters Muži 90+kg Left
1    PETER SPUSTA – AWK PREŠOV
2    MARTIN GRIGEREK – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
3    TOMÁŠ KISS – AWK BARDEJOV
4    JAROSLAV VÁŇA – AWK PRIEVIDZA
Masters Women OPEN Left
1    DAGMAR PETROVÁ – AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI
2    MONIKA MINÁRIKOVÁ – AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI
Ženy 55kg Left
1    EMMA HORVÁTHOVÁ – AWK MAGNEZIT REVÚCA
2    EVA NOVÁKOVÁ – AWK DOBRÁ VODA
3    DANIELA BONK – AWK PREŠOV
Ženy 65kg Left
1    LUCIA DEBNÁROVÁ – ŠK LUCIA DEBNÁROVÁ
2    VERONIKA OČIPOVÁ – AWK PREŠOV
3    ANDREA FIDERMÁKOVÁ – AWK PREŠOV
Ženy 75kg Left
1    REBEKA MARTINKOVIČOVÁ – AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI
2    NATÁLIA RICHTEROVÁ – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
Ženy 75+kg Left
1    BARBORA BAJČIOVÁ – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
2    KRISTÍNA BOBOVČÁKOVÁ – AWK PREŠOV
3    MONIKA MINÁRIKOVÁ – AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI
Muži 65 kg Left
1    MIROSLAV MURÍN – AWK MAGNEZIT REVÚCA
2    JÁN ČECH – AWK BARDEJOV
3    PETER GURECKA – AWK PREŠOV
4    ALEXANDER GÁBRIŠ – AWK MYJAVA
5    KEVIN KONEČNÝ – AWK PREŠOV
Muži 75kg Left
1    JÁN VOJENČÁK – AWK MAGNEZIT REVÚCA
2    DOMINIK GLOD – AWK PREŠOV
3    MARTIN SEDLÁČEK
4    IVAN GREGORIČKA – AWK DOBRÁ VODA
5    ANTON LASCSÁK – PCS ATU KOŠICE
6    DMYTRO MAKSIUTA – AWK PRIEVIDZA
7    MARTIN FAJČÍK – AWK ZVOLEN
8    IGOR KUBO – AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI
Muži 85kg Left
1    MICHAL GIRÁŠEK – AWK PREŠOV
2    ADAM ADAMOV – AWK MYJAVA
3    RADOVAN ČONTOFALSKÝ – AWK PREŠOV
4    MARTIN KLIMEK – AWK MYJAVA
5    JOZEF JACKULIAK – ŠKPR TRNAVA
6    ANTON BOLCÁR – AWK PREŠOV
7    DAVID CHUDÍK – AWK MYJAVA
8    JAKUB KOMENDA – AWK MAGNEZIT REVÚCA
9    PETER MOJŽÍŠ – AWK PRIEVIDZA
10    OLIVER FERIENČÍK – AWK ZVOLEN
Muži 100kg Left
1    JOZEF ŠUFLIARSKY – AWK ZVOLEN
2    PETER KASAN – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
3    MAREK EMERICI – AWK MAGNEZIT REVÚCA
4    RADOVAN ANDRAŠKO – AWK PREŠOV
5    MARTIN CALETKA – ŠKPR TRNAVA
6    PATRIK JUHÁS – AWK PREŠOV
7    OLIVER HRIC – AWK PREŠOV
8    ŠTEFAN NEVEDEL – AŠK ORAVA
Muži 100+kg Left
1    FILIP HRITZ – ŠK LUCIA DEBNÁROVÁ
2    MARTIN MINAROVIČ – AWK BRATISLAVA
3    PETER SPUSTA – AWK PREŠOV
4    JAROSLAV VÁŇA – AWK PRIEVIDZA
5    MARTIN GRIGEREK – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
6    MAREK HLODÁK – AWK MAGNEZIT REVÚCA
Juniorky U15 Right
1    DENISA BAROŠOVÁ
2    MICHAELA BRNOVÁ – AWK PRIEVIDZA
Juniori U15 Right
1    NINO KONTINA – AWK MYJAVA
2    MATEJ BOBOVČÁK – AWK PREŠOV
3    SAMUEL SATINA – ŠKPR TRNAVA
4    MATTHIAS CISZEWSKI – AWK PREŠOV
5    TOMÁŠ SATINA – ŠKPR TRNAVA
6    LUKÁŠ REMENÁR – ŠKPR TRNAVA
Juniorky U18 55kg Right
1    EMMA HORVÁTHOVÁ – AWK MAGNEZIT REVÚCA
2    EMA MITERKOVÁ – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
3    TAMARA STIERANKOVÁ – AWK MAGNEZIT REVÚCA
Juniorky U18 60+kg Right
1    DOMINIKA BAROŠOVÁ – AWK PRIEVIDZA
2    NATÁLIA RICHTEROVÁ – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
3    SARAH ŠTOFFOVÁ – AWK PREŠOV
Juniori U18 65kg Right
1    PETER GURECKA – AWK PREŠOV
2    MARTIN FAJČÍK – AWK ZVOLEN
3    KEVIN KONEČNÝ – AWK PREŠOV
Juniori U18 80kg Right
1    PATRICK BUKOVSKÝ – AWK DOBRÁ VODA
2    MIROSLAV PAVČO – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
Juniori U18 80+kg Right
1    TOBIÁŠ HÔŽDALA – AWK MYJAVA
2    PETER KOTÚĽ – AWK PRIEVIDZA
3    JÁN ŠKROBÁK – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
4    MARTIN KUCHÁR – AWK PREŠOV
Juniorky U21 60kg Right
1    NATÁLIA PASTORKOVÁ – ŠKPR TRNAVA
2    DANIELA BONK – AWK PREŠOV
3    KRISTÍNA ŽIDZIKOVÁ – AWK PREŠOV
4    ANDREA FIDERMÁKOVÁ – AWK PREŠOV
Juniorky U21 60+kg Right
1    BARBORA BAJČIOVÁ – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
2    KRISTÍNA BOBOVČÁKOVÁ – AWK PREŠOV
Juniori U21 70kg Right
1    MARCUS HANZEL – AWK BRATISLAVA
2    STANISLAV RICHTER – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
3    MATÚŠ KUBAŠÁK – AWK MYJAVA
4    CHRISTIÁN IHNÁT – AWK PREŠOV
Juniori U21 80kg Right
1    ADAM ADAMOV – AWK MYJAVA
2    DAVID CHUDÍK – AWK MYJAVA
3    SAMUEL KAUČÍK – AWK DOBRÁ VODA
Juniori U21 80+kg Right
1    PETER ČELEŠ – AWK MYJAVA
2    PATRIK JUHÁS – AWK PREŠOV
3    MAREK ŠKROBÁK – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
4    RADOVAN ANDRAŠKO – AWK PREŠOV
Disable OPEN Right
1    ŠTEFAN NEVEDEL – AŠK ORAVA
2    MARTIN KLIMEK – AWK MYJAVA
3    PAVOL BAKA – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
Masters Muži 90kg Right
1    PETER BAROŠ – AWK PRIEVIDZA
2    MILAN MARENČIN – PCS ATU KOŠICE
3    OLIVER FERIENČÍK – AWK ZVOLEN
4    PETER MOJŽÍŠ – AWK PRIEVIDZA
5    ANTON LASCSÁK – PCS ATU KOŠICE
Masters Muži 90+kg Right
1    PETER SPUSTA – AWK PREŠOV
2    MARTIN GRIGEREK – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
3    ZDENO LECÁK – AWK PRIEVIDZA
4    TOMÁŠ KISS – AWK BARDEJOV
5    FRANTIŠEK BILLY – AWK BARDEJOV
6    JAROSLAV VÁŇA – AWK PRIEVIDZA
Masters Women OPEN Right
1    DAGMAR PETROVÁ – AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI
2    MONIKA MINÁRIKOVÁ – AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI
Ženy 55kg Right
1    TAMARA STIERANKOVÁ – AWK MAGNEZIT REVÚCA
2    EMMA HORVÁTHOVÁ – AWK MAGNEZIT REVÚCA
3    EVA NOVÁKOVÁ – AWK DOBRÁ VODA
4    DANIELA BONK – AWK PREŠOV
Ženy 65kg Right
1    LUCIA DEBNÁROVÁ – ŠK LUCIA DEBNÁROVÁ
2    VERONIKA OČIPOVÁ – AWK PREŠOV
3    ANDREA FIDERMÁKOVÁ – AWK PREŠOV
Ženy 75kg Right
1    REBEKA MARTINKOVIČOVÁ – AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI
2    NATÁLIA RICHTEROVÁ – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
Ženy 75+kg Right
1    BARBORA BAJČIOVÁ – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
2    DAGMAR PETROVÁ – AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI
3    MONIKA MINÁRIKOVÁ – AWK KRÁĽOVÁ PRI SENCI
Muži 65kg Right
1    PETER GURECKA – AWK PREŠOV
2    JÁN ČECH – AWK BARDEJOV
3    MIROSLAV MURÍN – AWK MAGNEZIT REVÚCA
4    JAKUB KASAN – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
5    KEVIN KONEČNÝ – AWK PREŠOV
6    ALEXANDER GÁBRIŠ – AWK MYJAVA
Muži 75kg Right
1    IVAN GREGORIČKA – AWK DOBRÁ VODA
2    JÁN VOJENČÁK – AWK MAGNEZIT REVÚCA
3    DOMINIK GLOD – AWK PREŠOV
4    DMYTRO MAKSIUTA – AWK PRIEVIDZA
5    MARTIN SEDLÁČEK
6    MARTIN FAJČÍK – AWK ZVOLEN
7    ANTON LASCSÁK – PCS ATU KOŠICE
Muži 85kg Right
1    RADOVAN ČONTOFALSKÝ – AWK PREŠOV
2    MICHAL GIRÁŠEK – AWK PREŠOV
3    MATÚŠ HLUBÍK – ŠKPR TRNAVA
4    MARTIN KLIMEK – AWK MYJAVA
5    ROMAN ŠOFRANKO – PCS ATU KOŠICE
6    JAKUB KOMENDA – AWK MAGNEZIT REVÚCA
7    ANTON BOLCÁR – AWK PREŠOV
8    OLIVER FERIENČÍK – AWK ZVOLEN
9    PETER MOJŽÍŠ – AWK PRIEVIDZA
Muži 100kg Right
1    PETER ČELEŠ – AWK MYJAVA
2    PETER KASAN – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA
3    PATRIK JUHÁS – AWK PREŠOV
4    ŠTEFAN NEVEDEL – AŠK ORAVA
5    RADOVAN ANDRAŠKO – AWK PREŠOV
6    MARTIN CALETKA – ŠKPR TRNAVA
7    OLIVER HRIC – AWK PREŠOV
Muži 100+kg Right
1    MARTIN MINAROVIČ – AWK BRATISLAVA
2    FILIP HRITZ – ŠK LUCIA DEBNÁROVÁ
3    PETER SPUSTA – AWK PREŠOV
4    MARIAN SKRUTEK – AWK ZVOLEN
5    ZDENO LECÁK – AWK PRIEVIDZA
6    MAREK HLODÁK – AWK MAGNEZIT REVÚCA
7    MARTIN GRIGEREK – AWK KASPROF SECURITY BUL TEAM ORAVA

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top