MAJSTROVSTVÁ SVETA 2016 BULHARSKO – 3.- 4. DEŇ

Majstrovstvá sveta 2016” ľavá a pravá ruka seniorov” sú už za nami. Vyzdvihnime úspech Snežany Babayevy, ktorej sa podarilo získať zlato na obe ruky. Môžeme podotknúť, že na ľavačku prakticky nemala súperku, v pravačke to bolo o niečo náročnejšie, no napriek tomu zvíťazila s prehľadom a zaslúžene jej patrí piaty a šiesty titul majsterky sveta.

Lucka Debnárová mala na ľavú ruku veľmi náročný zápas, kde si zranila rameno, čo spôsobilo, že nevedela vo finále klásť súperke plnohodnotný odpor. Patrí jej teda zaslúžené druhé miesto, čo je v takejto náročnej kategórii obrovský úspech. Na pravú ruku skončila šiesta. Musíme uznať, že predviedla sériu výborných zápasov.

Všetkých zaskočila najmä Rebeka Martinkovičová. Zažiarila umiestnením medzi seniorkami, kde skončila na piatom mieste na ľavú aj pravú ruku, čo je fantastický výsledok .

Dominik Glod skončil na ľavačku deviaty, na pravačku sa bohužiaľ do prvej desiatky neprebojoval. Napriek tomu ukázal skvelú úroveň a mnoho zaujímavých zápasov.

Michal Girášek svojim hákovým ťahom priklincoval nejedného súpera. Na ľavú ruku sa umiestnil siedmy, čo je skvelý výsledok. Na pravačku dvanásty.

Skupinku našich najúspešnejších súťažiacich uzatvára Peter Spusta, ktorý svojim povestným ťahom zaľahol nejedno monštrum v kategórii 110+ na ľavačku. Na pravačku bol dvanásty.

Miroslav Murín bol na ľavačku jedenásty a na pravačku dvanásty. Mal viacero výborných zápasov, a nato, že to v kategórií bola jeho premiéra podal skvelý výkon.

Skúsený Rado Dobrovič skončil na ľavačku štrnásty a na pravačku devätnásty. V náročnej kategórií to je dobrý výsledok.

Samuel Hlubík predviedol veľa dobrých zápasov a svojou rýchlosťou priklincoval mnohých súperov. Na ľavačku skončil trinásty a na pravačku dvanásty.

Dagmar Petrova sa umiestnila na krásnych miestach. Na desiatom na ľavú ruku a na deviatom mieste na pravú ruku.

Ivan Gregorička skončil na 24 mieste.

Na našej facebookovej stránke nájdete veľa fotiek a videí:)

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top