Prvé tohtoročné repre. sústredenie za nami

Uplynulý víkend sa uskutočnilo prvé tohtoročné reprezentačné sústredenie,  ktoré malo za cieľ zistiť, akú výkonnosť majú jednotliví športovci.

Po dlhej pauze spôsobenej pandémiou Covid -19 kedy sme prakticky od októbra 2020 nemohli usporiadať žiadne hromadné stretnutia, sme boli radi že nám situácia a uvoľnenie opatrení dali možnosť stretnúť sa.

Do Vavrečky pricestovalo viacero športovcov z celého Slovenska. Celé podujatie sa konalo za prísnych proti pandemických opatrení a všetci športovci aj tréneri sa museli preukázať platným negatívnym testom na Covid -19 nie starším ako 24h.  Celé dopoludnie sa nieslo v znamení sparingu pričom športovci boli rozdelení do jednotlivých skupín pri danom stole a reprezentační tréneri určovali poradie športovcov pri stolíku.

Takéto sústredenia majú svoj veľký zmysel pre výkonnostný rast armwrestlerov. Výkony športovcov sledoval juniorský reprezentačný tréner a taktiež tréner seniorov aby si urobili prehľad výkonnosti jednotlivých športovcov, nakoľko vieme že viacerí keďže boli zatvorené fitness centrá a taktiež nebol možný sparing nemali možnosť plnohodnotne trénovať.

Ďakujeme všetkým zúčastneným športovcom, trénerom a funkcionárom za účasť na sústredení. V takýchto akciách bude SAPR určite pokračovať a veríme že pandemická situácia nám dovolí plnohodnotne trénovať, pripravovať sa a stretávať na súťažiach. Sledujte web ale aj FB SAPR, kde vám budeme stále prinášať aktuálne informácie.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top