Reprezentačné sústredenie + EXPLO GYM CUP Námestovo 9.4.2022

Uplynulú sobotu sa uskutočnilo prvé tohtoročné reprezentačné sústredenie,  ktoré malo za cieľ zistiť, akú výkonnosť majú jednotliví športovci ale tiež uzavrieť nomináciu na nadchádzajúce Majstrovstvá Európy v Bukurešti.

Do Námestovského Explo gymu pricestovalo viacero športovcov z celého Slovenska -takmer celá širšia nominácia športovcov ktorú na základe dosiahnutých výsledkov z Majstrovstiev Slovenska vybrali reprezentační tréneri. Celé dopoludnie sa nieslo v znamení sparingu, tréneri uzavreli konečnú nomináciu na Majstrovstvá Európy a poskytli športovcom kompletné informácie k nadchádzajúcemu šampionátu v Bukurešti, dolaďovala sa výstroj pre nových športovcov a na záver prebehla súťaž o pohár Explo gymu.

Na nadchádzajúcich Majstrovstvách Európy nás budú reprezentovať:

Kategória sub-junior U15

Kristián Kubašák, Samuel Satina, David Zsigmund, Barošová Denisa

Kategória juniori U18

Nino Kontina, Matej Bobovčák, Aila Sosa, Richterová Natália, Stieranková Tamara

Kategória juniori U21

Samuel Kaučík,  Marek Brenkus, Natália Pastorková, Matúš Kubašák, Dominika Barošová, Michaela Bačíková, Matúš Buckulčík, Stanislav Richter, Ema Miterková

Kategória masters

Peter Baroš, Dagmar Petrová, Martin Caletka, Marián Skrutek, Peter Spusta, Matúš Hlubík

Kategória disabled

Štefan Nevedel

Kategória seniori

Ján Gábor, Radoslav Dobrovič, Filip Hritz, Peter Čeleš, Ivan Gregorička, Lucia Debnárová, Martina Sojková, Barbora Bajčiová, Rebeka Martinkovičová, Kristína Bobovčáková

Ďakujeme všetkým zúčastneným športovcom, trénerom a funkcionárom za účasť na sústredení. V takýchto akciách bude SAPR určite pokračovať.

EXPLO GYM CUP  9.4.2022

Muži OPEN

  1. Peter Spusta AWK Prešov
  2. Patrik Juhás AWK Prešov
  3. Nino Kontina AWK Myjava
  4. Stanislav Richter Kasprof Security Bul Team
  5. Ján Gábor Kasprof Security Bul Team
  6. Štefan Nevedel AŠK Orava
  7. Marian Skrutek AWK Zvolen
  8. Peter Baroš Kasprof Security Bul Team
  9. Miroslav Pavčo Kasprof Security Bul Team
  10. Matej Bobovčák AWK Prešov
  11. Matej Častven ŠKPR Trnava
  12. Róbert Ohrablo ŠKPR Trnava
  13. Samuel Kaučík AWK Dobrá Voda
  14. Marek Brenkus ŠKPR Trnava
  15. Matúš Kubašák AWK Myjava
  16. Matúš Buckulčík Kasprof Security Bul Team
  17. Samuel Satina ŠKPR Trnava
  18. Martin Caletka

Ženy OPEN

  1. Snizhana Babaieva AŠK Orava
  2. Natália Pastorková ŠKPR Trnava
  3. Kristína Bobovčáková AWK Prešov
  4. Aila Sosa AWK Prešov
  5. Michaela Bačíková AWK Prešov
  6. Dagmar Petrová AWK Kráľová pri Senci
  7. Natália Richterová Kasprof Security Bul Team
  8. Denisa Barošová Kasprof Security Bul Team
  9. Ema Miterková Kasprof Security Bul Team
  10. Dominika Barošová Kasprof Security Bul Team

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top