Reprezentanti si z MS v Bukurešti odniesli 12 cenných kovov!

Majstrovstvá sveta v Bukurešti sa pre naších reprezentantov skončili úspešne a doplnili si tak ďalšie cenné kovy a tituly.
Úspešní juniori si vybojovali 5 medailí. 

V ľavačke si Barbora Bajčiová vybojovala zlatú medailu v kategórii +70kg (U21), Martina Sojková získala bronz v kategórii 55kg (U21) , Peter Čeleš skončil na 3.mieste v kategórii 90kg (U21)

V pravačke Barbora Bajčiová suverénne zvíťazila v kategórii do 21 rokov a bronz získala Ema Miterková v kategórii do 18rokov (50kg)

Darilo sa aj v kategórii disabled, kde Martin Klimek v kategórii do 80kg obsadil pri svojej premiere krásne 2.miesto v pravačke a 3.miesto v ľavačke.

Lucia Debnárová získala svoj 11 titul majsterky Sveta! 

Lucia sa ukázala v skvelej forme a v ľavačke si odniesla zlato a do svojej zbierky si tak pripočítala ďalší titul už v poradí 11. Gratulujeme je to veľký úspech!  

Majsterkou sveta sa v kategórii do 65kg v pravačke stala Rebeka Martinkovičová. 

Barbora Bajčiová prepísala históriu slovenského armwrestlingu!

V kategórii +90kg Barbora Bajčiová , si z majstrovstiev sveta odniesla 4 zlaté medaily (2x v kategórii juniorov a 2x v seniorkách) a doslova tak prepísala históriu slovenského armwrestlingu! 

Bronzovú medailu pridal v kategórii do 70kg Ivan Gregorička

Ženský team navyše získal striebornú medailu v hodnotení teamov na šampionáte!

Reprezentácia Slovenska, tak zakončila úspešne vystúpenie na šampionáte ziskom dovedna 12 cenných kovov!

Všetkým srdečne gratulujeme  a ďakujeme za reprezentáciu.

Ešte jedna info… Matúš Hlubík uspel na skúškach a Master referee a pozitívnou správou je, že na ďalšom šampionáte by team výsledkárov mala posilniť Monika Mináriková, ktorú si priamo vyžiadali do teamu.
 
verfer 3.12.2021

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top