SILNÁ RUKA 2014 POD ZÁŠTITOU MINISTRA ŠKOLSTVA SR

Jubilejný dvadsiaty ročník silnej ruky stredoškolákov, ktorý sa uskutoční na jeseň tohoto roku bude mať výraznú podporu na ministerstve školstva SR. Záštitu nad týmto jedinečným podujatím prevzal sám pán minister Dušan Čaplovič. Sme radi, že táto jedinečná súťaž našla podporu na MŠ SR a aj z tohoto dôvodu sa rozšíri do všetkých regiónov Slovenska.

Čo sa týka harmonogramu Sinej ruky, tak koncom prázdnin budú distribuované materiály na všetky stredné školy na Slovensku. V materiáloch budú informácie o Silnej ruke, propozície súťaže a návod, ako zorganizovať školské kolá. Víťazi školských kôl postúpia na na tri regionálne kolá. V tomto roku by sa regionálne kolá mali uskutočniť v rovnakých mestách ako vlani – Bratislava, Prešov, Zlaté Moravce. Bližšie informácie o miestach regionálnych kôr ako aj ich časový harmonogram bude uverejnený v priebehu letných mesiacov.

Školské kolá sú naplánované na október, regionálne na prvú polovicu novembra a celoslovenské finále sa uskutoční začiatkom decembra v Bratislave.

Veríme, že jubilejný dvadsiaty ročník bude jedinečný aj počtom zúčastnených stredoškolákov a kvalitou súťaže.

Pre víťazné školy regionálnych kôl budú pripravené opäť zaujímavé ceny.

-mač-

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top