Silná ruka stredných škôl 2019 – Východoslovenská Oblasť

Silná ruka Stredných škôl – Východosloveská oblasť 25.10.2019

Silná ruka 2019 , Prešov, 25.10.2019

 

Men’s CH 65 Right Hand 65 Kg

1. Bajtoš, Kristián (SOŠ elektrotechnická Poprad-Matejovce)  21 Pts.

2. Vidlička, Erik (SOŠ automobilová Košice)  19 Pts.

3. Gábor, Zdenko (SOŠ automobilová Košice)  17 Pts.

4. Matija, Adam (Gymnázium Lipany)  15 Pts.

5. Majerčák, Sebastián (SOŠ elektrotechnická Poprad-Matejovce)  14 Pts.

6. Pavlík, Tomáš (SOŠ Technická Prešov)  13 Pts.

7. Levčík, Pavol (Obchodná akadémia Vranov nad Topľou)  12 Pts.

8. Konečný, Kevin (SPŠ stavebná Prešov)  11 Pts.

9. Ďurica, Dominik (SOŠ dopravná Prešov)  10 Pts.

10. Mazur, Miloš (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  9 Pts.

11. Tarhanič, Juraj (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  8 Pts.

12. Krakovský, Dominik (SOŠ Technická Prešov)  7 Pts.

13. Poráč, Gabriel (Spojená škola Sabinov)  6 Pts.

14. Semko, Stanislav (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  5 Pts.

15. Džobák, Roman (SPŠ stavebná Prešov)  4 Pts.

16. Kolibab, Kristián (SPŠ stavebná Prešov)  3 Pts.

17. Zreľák, Marián (Spojená škola Sabinov)  2 Pts.

18. Peregrín, Daniel (Stredná zdravotnícka škola Prešov)  1 Pts.

 

Men’s CH 70 Right Hand 70 Kg

1. Frankovský, Jozef (SOŠ agropotravinárska a technická Kežmarok)  15 Pts.

2. Batory, Peter (SOŠ elektrotechnická Poprad-Matejovce)  13 Pts.

3. Čarny, Emanuel (SOŠ Technická Košice)  11 Pts.

4. Lipovský, Samuel (Spojená škola Sabinov)  9 Pts.

5. Vidlička, Ondrej (SOŠ automobilová Košice)  8 Pts.

6. Ďurica, Erik (Gymnázium Lipany)  7 Pts.

7. Kormoš, Gabriel (Gymnázium Lipany)  6 Pts.

8. Kovaľ, Štefan (SOŠ elektrotechnická Poprad-Matejovce)  5 Pts.

9. Gecík, Maroš (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  4 Pts.

10. Koločík, Miroslav (Stredná zdravotnícka škola Prešov)  3 Pts.

11. Veliký, Christopher (Obchodná akadémia Vranov nad Topľou)  2 Pts.

12. Smolko, Patrik (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  1 Pts.

 

Men’s CH 80 Right Hand 80 Kg

1. Maliňák, Samuel (Spojená škola Bijacovce)  27 Pts.

2. Spišak, Michal (SOŠ dopravná Prešov)  25 Pts.

3. Záleta, Lukáš (SOŠ lesnícka Prešov)  23 Pts.

4. Hudaček, Ján (SOŠ elektrotechnická Poprad-Matejovce)  21 Pts.

5. Beňo, Filip (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  20 Pts.

6. Berilla, Patrik (Obchodná akadémia Vranov nad Topľou)  19 Pts.

7. Vašák, Benjamin (Stredná zdravotnícka škola Prešov)  18 Pts.

8. Vysocký, Jozef (Spojená škola Sabinov)  17 Pts.

9. Batory, Martin (SOŠ agropotravinárska a technická Kežmarok)  16 Pts.

10. Pagurko, Ľuboš (SOŠ automobilová Košice)  15 Pts.

11. Dzurus, Kristián (Gymnázium Lipany)  14 Pts.

12. Majerský, Samuel (Gymnázium Lipany)  13 Pts.

13. Ľaš, Adrián (SOŠ Technická Prešov)  12 Pts.

14. Baloga, Branislav (SOŠ Technická Prešov)  11 Pts.

15. Leporis, Samuel (Obchodná akadémia Vranov nad Topľou)  10 Pts.

16. Mitro, Róbert (SOŠ Technická Košice)  9 Pts.

17. Kandráč, František (Gymnázium Lipany)  8 Pts.

18. Sontag, Oliver (SPŠ stavebná Prešov)  7 Pts.

19. Zengevald, Dominik (Obchodná akadémia Vranov nad Topľou)  6 Pts.

20. Mráz, Jakub (SOŠ elektrotechnická Poprad-Matejovce)  5 Pts.

21. Boršč, Richard (Obchodná akadémia Košice)  4 Pts.

22. Gazdačko, Jakub (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  3 Pts.

23. Mašľár, Ondrej (SOŠ automobilová Košice)  2 Pts.

24. Foriš, Tomáš (Stredná zdravotnícka škola Prešov)  1 Pts.

 

Men’s CH 80+ Right Hand 80+ Kg

1. Murcko, Adrián (SPŠ strojnícka Prešov)  29 Pts.

2. Bomba, Miroslav (SOŠ Technická Košice)  27 Pts.

3. Špak, Jozef (SOŠ elektrotechnická Poprad-Matejovce)  25 Pts.

4. Pavlík, Stanislav (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  23 Pts.

5. Kuchár, Martin (SOŠ lesnícka Prešov)  22 Pts.

6. Urda, Ľubomír (Gymnázium Lipany)  21 Pts.

7. Gritters, Lukáš (SOŠ dopravná Prešov)  20 Pts.

8. Duda, Adam (Spojená škola Bijacovce)  19 Pts.

9. Stedina, Šimon (SOŠ Technická Prešov)  18 Pts.

10. Rabik, Jakub (SOŠ lesnícka Prešov)  17 Pts.

11. Michálik, Roman (SOŠ podnikania a služieb Lipany)  16 Pts.

12. Malcovský, Mikuláš (Gymnázium Lipany)  15 Pts.

13. Palčák, Patrik (SOŠ Technická Košice)  14 Pts.

14. Pľuta, Rudolf (SOŠ automobilová Košice)  13 Pts.

15. Džima, Peter (SOŠ elektrotechnická Poprad-Matejovce)  12 Pts.

16. Ildža, Maroš (SOŠ dopravná Prešov)  11 Pts.

17. Gaži, Nikolas (SOŠ automobilová Košice)  10 Pts.

18. Drencsényi, Marek (Spojená škola Bijacovce)  9 Pts.

19. Lechvár, Samuel (Stredná zdravotnícka škola Prešov)  8 Pts.

20. Chovanec, Tibor (Obchodná akadémia Košice)  7 Pts.

21. Beliš, Marek  (SOŠ dopravná Prešov)  6 Pts.

22. Krajčirocič, Emanuel (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  5 Pts.

23. Stracenský, Jakub (Spojená škola Sabinov)  4 Pts.

24. Schnierer, Jakub (Stredná zdravotnícka škola Prešov)  3 Pts.

25. Krajčirovič, Samuel (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  2 Pts.

26. Kačmár, Peter (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  1 Pts.

 

Women’s D 60 Right Hand 60 Kg

1. Haladejová, Katarína (Stredná zdravotnícka škola Prešov)  15 Pts.

2. Birčáková, Klaudia (Gymnázium Lipany)  13 Pts.

3. Hanková, Nikola (Stredná zdravotnícka škola Prešov)  11 Pts.

4. Lukáčová, Terézia (Gymnázium Lipany)  9 Pts.

5. Vencelová, Viktória (Obchodná akadémia Košice)  8 Pts.

6. Olejarová, Monika (Stredná zdravotnícka škola Prešov)  7 Pts.

7. Židziková, Kristína (Stredná zdravotnícka škola Košice)  6 Pts.

8. Gombitová, Anna (SOŠ Pedagogická Prešov)  5 Pts.

9. Šutorová, Mária (SK SOŠ Technická Košice)  4 Pts.

10. Jelinská, Ľudmila (SOŠ Pedagogická Prešov)  3 Pts.

11. Konkoľová, Natalie (SOŠ Pedagogická Prešov)  2 Pts.

12. Hudáková, Miriam (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  1 Pts.

 

Women’s D 60+ Right Hand 60+ Kg

1. Gorneková, Tamara (Gymnázium Lipany)  16 Pts.

2. Štoffová, Sarah (SOŠ Pedagogická Prešov)  14 Pts.

3. Bujňáková, Alena (Gymnázium Lipany)  12 Pts.

4. Pitoňáková, Veronika (SOŠ agropotravinárska a technická Kežmarok)  10 Pts.

5. Stesňáková, Erika (Stredná zdravotnícka škola Prešov)  9 Pts.

6. Slaninová, Lucia (Gymnázium Lipany)  8 Pts.

7. Bolnová, Andrea (Obchodná akadémia Košice)  7 Pts.

8. Moravcová, Barbara (SOŠ Pedagogická Prešov)  6 Pts.

9. Ďuricová, Veronika (SOŠ podnikania a služieb Lipany)  5 Pts.

10. Karafová, Mária (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  4 Pts.

11. Kormaniková, Katarína (Stredná zdravotnícka škola Prešov)  3 Pts.

12. Kožárová, Annamária (SOŠ Pedagogická Prešov)  2 Pts.

13. Ivanková, Izabela (Spojená škola Ľ. Podjavorinskej)  1 Pts.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top