Silná ruka stredných škôl – východoslovenská oblasť, Prešov

Silná ruka stredných škôl  – Prešov 27.10.2017

Women’s Do 60kg dievčata PR Right Hand 60 Kg

1. Brincková, Dominika (Gymnázium Lipany)  8 Pts.

2. Čekanová, Aneta (SOŠ Technická Prešov)  6 Pts.

3. Stravková, Daniela (Pedagogická a sociálna akadémia Prešov)  4 Pts.

4. Buzogáňová, Nikola (Pedagogická a sociálna akadémia Prešov)  2 Pts.

5. Fidermaková, Andrea (SOŠ Jarmočná, Stará Ľubovňa )  1 Pts.

 

Women’s Nad 60kg dievčata PR Right Hand 60+ Kg

1. Bobovčáková, Kristína (Spojená škola Štefánikova Bardejov)  8 Pts.

2. Solárová, Gabriela (Pedagogická a sociálna akadémia Prešov)  6 Pts.

3. Drondzeková, Júlia (Pedagogická a sociálna akadémia Prešov)  4 Pts.

4. Ďuricová, Veronika (SOŠ Lipany)  2 Pts.

5. Kocsiková, Karina (SVK)  1 Pts.

 

Men’s Do 65kg chlapci PR Right Hand 65 Kg

1. Gurecka, Peter (SOŠ elektrotechnická Matejovce  )  13 Pts.

2. Stolárik, Michal (Spojená škola Sabinov)  11 Pts.

3. Bajtoš, Kristián (SOŠ elektrotechnická Matejovce  )  9 Pts.

4. Ďurica, Erik (Gymnázium Lipany)  7 Pts.

5. Molčan, Marek (Spojená škola Sabinov)  6 Pts.

6. Juskanič, Benjamín Jozef (SPŠ Prešov)  5 Pts.

7. Haško, Tomáš (SVK)  4 Pts.

8. Laciak, Dávid (SOŠ technická Košice)  3 Pts.

9. Filičko, Martin (Gymnázium Lipany)  2 Pts.

10. Berta, František (SVK)  1 Pts.

 

Men’s Do 70kg chlapci PR Right Hand 70 Kg

1. Horváth, Pavol (SOŠ Technická Prešov )  11 Pts.

2. Spišak, Michal (SOŠ dopravná Prešov)  9 Pts.

3. Džačovský, Jakub (SPŠ Bardejovská Prešov)  7 Pts.

4. Rybovič, Fratišek (SOŠ elektrotechnická Matejovce  )  5 Pts.

5. Čák, Kristián (SOŠ technická Košice)  4 Pts.

6. Foriš, Tomáš (SOŠ Technická Prešov)  3 Pts.

7. Dzurus, Kristián (SVK)  2 Pts.

8. Matija, Adam (SVK)  1 Pts.

 

Men’s Do 80kg chlapci PR Right Hand 80 Kg

1. Furcoň, Kristián (SOŠ elektrotechnická Matejovce  )  13 Pts.

2. Maliňák, Jozef (SOŠ dopravná Prešov )  11 Pts.

3. Osif, Andrej (Gymnázium Lipany)  9 Pts.

4. Leško, Erik (SOŠ Lipany)  7 Pts.

5. Adam, Miroslav (SOŠ dopravná Prešov)  6 Pts.

6. Stedina, Šimon (SOŠ Technická Prešov)  5 Pts.

7. Cigáš, Tomáš (SOŠ technická Košice)  4 Pts.

8. Stanko, Marek (SOŠ Lipany)  3 Pts.

9. Badžo, Alex (SVK)  2 Pts.

10. Mačutek, Martin (Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa)  1 Pts.

 

Men’s Nad 80kg chlapci PR Right Hand 80+ Kg

1. Juhas, Patrik (SOŠ technická, Stará Ľubovňa)  16 Pts.

2. Šarpataky, Kristián (Spojená škola Sabinov)  14 Pts.

3. Angelovič, Stanislav (Gymnázium Lipany)  12 Pts.

4. Tomko, Patrik (SOŠ Technická Prešov)  10 Pts.

5. Labuda, Lukáš (SOŠ elektrotechnická Matejovce  )  9 Pts.

6. Bomba, Miroslav ( SOŠ technická Košice)  8 Pts.

7. Šťastný, Samuel (SOŠ Technická Prešov)  7 Pts.

8. Mancal, Ľubomír (Obchodná akadémia, Stará Ľubovňa)  6 Pts.

9. Mata, Boris (SVK)  5 Pts.

10. Penxa, Boris (SOŠ elektrotechnická Matejovce  )  4 Pts.

11. Komjaty, Tomáš (SVK)  3 Pts.

12. Gritters, Lukáš (SOŠ dopravná Prešov)  2 Pts.

13. Burdelák, Adam (SOŠ Technická Prešov)  1 Pts.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top