Silná ruka stredných škôl – Západoslovenská oblasť, Bratislava 2.11.2017

Silná ruka stredných škôl, Bratislava 2.11.2017

Dievčatá 60 kg

  1. Chudíková Aneta, Gymnázium Myjava
  2. Aláčová Alexandra, SZŠ Bratislava 1
  3. Almásiová Kitty, SZŠ Bratislava 1
  4. Prokešová Romana, Gymnázium A. Einsteina BA
  5. Vlahyová Natália, SZŠ Bratislava
  6. Kovári Szóka, SšsVJM, Senec
  7. Marajsová Paulína, SOŠ podnikania BA
  8. Budajová Mária, SZŠ Bratislava
  9. Taploóvá Michaela, súkromná spojená škola Štúrovo
  10. Talábová Mária, spojená škola Tokajícka BA
  11. Kovaříková Nina, Gymnázium Myjava
  12. Ferusová Michaela, SZŠ Bratislava
  13. Okruhlicová Lucia, SOŠ Pedagogická BA
  14. Čaplová Dominika, SOŠ podnikania BA
  15. Peczová Dorota, SZŠ BA
  16. Ortová Barbora, SOŠ podnikania BA
  17. Fričová Laura, SOŠ pedagogická BA
  18.  

Dievčatá + 60kg

  1. Škrovinová Diana, SOŠ Ivánka pri Dunaji
  2. Nagyová Nicol, SZŠ BA 1
  3. Biterová Kristína, SOŠ pedagogická BA
  4. Sztranyovszká Diana, SZŠ BA1
  5. Chovancová Rebeca, spojená škola Tokajícka BA
  6. Labaiová Vivien, SšsVJM Senec
  7. Szakálová Ema, SZŠ BA1
  8. Haulíková Dominika, Súkromnaá spojená škola Štúrovo
  9. Priehradníková Klára, SUŠSV BA
  10. Pivarčová Patrícia, SZŠ BA
  11. Ščasná Valentína, SOŠ pedagogická BA
  12. Kalmánová Vivien, SšsVJM Senec
  13. Hoffmanová Dominika, SZŠ BA
  14. Kapitánová Veronika, SUŠSV BA
  15. Verešová Vanessa, spojená škola Tokajícka BA
  16. Kleinová Sarah, Gymnázium A. Einsteina BA
  17. Khudoliei Yana, spojená škola Tokajícka BA

 

Chlapci 65 kg

  1. Ďurikovič Andrej, SPŠ elektrotechnická BA
  2. Mojžiš Samuel, Gymnázium A. Einsteina BA
  3. Gábriš Alex, Gymnázium Myjava
  4. Klinčúch Marián, SPŠ Nové Mesto nad Váhom
  5. Petráš Martin, Gymnázium Myjava
  6. Šerfezi David, SYŠ BA1
  7. Csenkey Jakub, SPŠ Dopravná BA
  8. Futák Róbert, SPŠD Kvačalova BA
  9. Hickievič Mário, spojená škola Tokajícka BA
  10. Maroši Dávid, Gymnázium A. Einsteina BA
  11. Saraz Dominik, Súkromná spojená škola Štúrovo
  12. Černek Dávid, SPŠ Dopravná BA
  13. Šimonovič Oliver, SOŠ podnikania BA
  14. Miškovský Miroslav, SPŠ elektrotechnická BA

 

Chlapci 70 kg

  1. Lackovič Oliver, športové gymnázium TT
  2. Marták Šimon, SPŠ Nové Mesto nad Váhom
  3. Hankoščák Stanislav, SOŠ TT
  4. Birkuš Dominik, SSOŠ ochrany osôb a majetku BA
  5. Habdák Juraj, Gymnázium A. Einsteina BA
  6. Hanzel Marcus, SPŠ elektrotechnická BA
  7. Krajč Samuel, SZŠ BA1
  8. Benke Tomáš, SZŠ BA 1
  9. Fronc Sebastián, spojená škola Tokajícka BA
  10. Ďurko Peter, športové gymnázium TT
  11. Matuška Dušan, SUŠSVU BA
  12. Toncer Martin, SZŠ BA
  13. Sokolík Gabriel, SPŠ Dopravná BA

 

Chlapci 80 kg

  1. Benedikovič Adam, SOŠA TT
  2. Bobocký Marcel, Gymnázium Ľ. Štúra
  3. Sljuka Boris, SZŠ BA
  4. Kohutovič Branislav, SOŠA TT
  5. Šalka Matej SOŠ podnikania BA
  6. Lacho Andrej SPŠ Nové Mesto nad Váhom
  7. Bihári Martin SZŠ BA
  8. Krajč Balázs SŠ Komárňanská NZ
  9. Hrbáček Samuel, Gymnázium A. Einsteina BA
  10. Kontár Ján
  11. Cserpos Jozef, spojená škola Tokajícka BA
  12. Hyžnai Juraj, SZŠ BA
  13. Valko Patrik, SOŠ Štúrovo
  14. Bokroš Tomáš, SSŠs VJM Senec
  15. Martišek Juraj, SPŠ Dopravná BA
  16. Hrmo Peter spojená škola Tokajícka BA
  17. Golej Roman, SOŠ Kvačalova BA
  18. Lihan Marek, SOŠOS BA
  19. Kubičina Daniel, SUŠSV BA
  20. Baňár Nikolas, SZŠ BA 1

Chlapci + 80 kg

  1. Hruboň Štefan, SŠ Komárňanská Nové Zámky
  2. Jeleň Denis, SOŠA TT
  3. Kaščák Dominik, SPŠ Dopravná BA
  4. Števík Dávid, SPŠ elektrotechnická BA
  5. Mikuš Dominik, spojená škola Tokajícka BA
  6. Miškev Sebastián, SPŠE Piešťany
  7. Filip Daniel, SOŠ Ivánka pri Dunaji
  8. Kováč Lukáš, SOŠOS BA
  9. Robek Simon, OA M. Hodžu Trenčín
  10. Červík Adrián, SSOŠ ochrany osôb a majetku BA
  11. Matúš Samuel, Súkromná spojená škola Štúrovo
  12. Bosternák Atilla, SŠ Komárňanská Nové Zámky
  13. Bogár Daniel, SOŠ Ivánka pri Dunaji
  14. Hašan Daniel, spojená škola Tokajícka BA
  15. Keszan Viktor, SOŠ Ivánka pri Dunaji
  16. Novák Matúš, SOŠ podnikania BA
  17. Tóth Matej, SOŠ Podnikania BA
  18. Podhradský Rastislav, SOŠ Pedagogická BA
  19. Dobiáš David, SSOŠ ochrany osôb a majetku BA

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top