Silná ruka stredných škôl -Západoslovenská oblasť,Bratislava, 15.11.2019

Silná ruka stredných škôl, Bratislava, 15.11.2019

Women’s Dievčatá Right Hand 60 Kg
1. Kastlová, Viktória (Spojená Škola Švabinského BA)  16 Pts.
2. Poniger, Emilija (Sukomná. stred. škola ochrany osôb a majetku)  14 Pts.
3. Nagyová, Nicol (Stredná zdravotnícka škola)  12 Pts.
4. Petrová, Alinka (Sukromná stredná umelecká škola animovanej tvorby)  10 Pts.
5. Ďurecová, Kristína (Gymnázium Alberta Einsteina)  9 Pts.
6. Mušitzová, Stanislava (SOŠ – Potravinarska a veterinárna, IpD)  8 Pts.
7. Bodoová, Mária (Spojená Škola Švabinského BA)  7 Pts.
8. Palátová, Scarlett (Stredná odborná škola Svätoplukova, BA)  6 Pts.
9. Vlahyiová, Natália (Stredná zdravotnícka škola, Strečnianska, BA)  5 Pts.
10. Bálintová, Karolína (Sukromná stredná umelecká škola animovanej tvorby)  4 Pts.
11. Danielová, Klaudia (Stredná odborná škola Svätoplukova, BA)  3 Pts.
12. Niglierini, Sofia (Stredná odborná škola Svätoplukova, BA)  2 Pts.
13. Minarovič, Klára (Sukromná stredná umelecká škola animovanej tvorby)  1 Pts.

Women’s Dievčatá Right Hand 60+ Kg
1. Baranová, Dáša (Sukomná. stred. škola ochrany osôb a majetku)  14 Pts.
2. Škrovinová, Diana (SOŠ – Potravinarska a veterinárna, IpD)  12 Pts.
3. Hanúsková, Miriam (Stredná zdravotnícka škola)  10 Pts.
4. Pešková, Barbora (SOŠ – Potravinarska a veterinárna, IpD)  8 Pts.
5. Domin, Anasztázia (Stredná zdravotnícka škola)  7 Pts.
6. Haršányová, Veronika (Spojená škola Tokajícka, BA)  6 Pts.
7. Cziferiová, Bianka (Stredná odborná škola Svätoplukova, BA)  5 Pts.
8. Butašová, Nikoleta (Spojená škola Tokajícka, BA)  4 Pts.
9. Žihlavski, Melánia (Stredná odborná škola Svätoplukova, BA)  3 Pts.
10. Neszméry, Viktória (Stredná odborná škola Svätoplukova, BA)  2 Pts.
11. Ničová, Karin (Škola umeleckého priemyslu, Sklenárová)  1 Pts.

Men’s Chlapci Right Hand 65 Kg
1. Baláž, Sebastián (Spojená Škola Švabinského BA)  12 Pts.
2. Idrisov, Deni (Gymnázium Alberta Einsteina)  10 Pts.
3. Hečko, Matej (Spojená škola Tokajícka, BA)  8 Pts.
4. Trochta, Timotej (Škola umeleckého priemyslu, Sklenárová)  6 Pts.
5. Kružliak, Martin (Sukromná stredná umelecká škola animovanej tvorby)  5 Pts.
6. Pajger, Patrik (Stredná zdravotnícka škola, Strečnianska, BA)  4 Pts.
7. Švarda, Tristan (Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia)  3 Pts.
8. Zemko, Alex (Spojená Škola Švabinského BA)  2 Pts.
9. Darovec, Andrej (Spojená Škola Švabinského BA)  1 Pts.

Men’s Chlapci Right Hand 70 Kg
1. Guláň, Luboš (Stredná odborná škola Stará Turá)  14 Pts.
2. Karafiát, Richard (Sukomná. stred. škola ochrany osôb a majetku)  12 Pts.
3. Sljuka, Boris (Stredná zdravotnícka škola, Strečnianska, BA)  10 Pts.
4. Pilarčík, Adam (SOŠ Elektrotechnická)  8 Pts.
5. Šiša, David (Škola umeleckého priemyslu, Sklenárová)  7 Pts.
6. Kugler, Patrik (Sukromná stredná umelecká škola animovanej tvorby)  6 Pts.
7. Simon, Jack (Sukromná stredná umelecká škola animovanej tvorby)  5 Pts.
8. Kratochvíl, Samuel (Spojená škola Tokajícka, BA)  4 Pts.
9. Füle, Richard (Spojená škola Tokajícka, BA)  3 Pts.
10. Tóth, Igor (Spojená Škola Švabinského BA)  2 Pts.
11. Franc, Ivan (Stredná Odborná Škola Pedagogická)  1 Pts.

Men’s Chlapci Right Hand 80 Kg
1. Ďurák, Rastislav (Sukomná. stred. škola ochrany osôb a majetku)  14 Pts.
2. Kunic, Adam (Stredná odborná škola Stará Turá)  12 Pts.
3. Mikláš, Patrik (Spojená škola Tokajícka, BA)  10 Pts.
4. Riška, Kristián (SOŠ – Potravinarska a veterinárna, IpD)  8 Pts.
5. Jon, Miroslav (SOŠ techológií a remesiel)  7 Pts.
6. Hanzen, Patrik (Gymnázium Antona Bernoláka, Senec)  6 Pts.
7. Timko, Matúš (SOŠ – Potravinarska a veterinárna, IpD)  5 Pts.
8. Záhorský, Adam (Gymnázium Alberta Einsteina)  4 Pts.
9. Bertók, Lukáš (Stredná zdravotnícka škola, Strečnianska, BA)  3 Pts.
10. Kovačovský, Michal (SSOŠ Exnárova, BA)  2 Pts.
11. Laurinčík, Jozef (Spojená Škola Švabinského BA)  1 Pts.

Men’s Chlapci Right Hand 80+ Kg
1. Šíra, Rastislav (Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia)  24 Pts.
2. Hanzlík, Adam (Stredná odborná škola dopravná, Kvačalova)  22 Pts.
3. Podhradský, Rastislav (Stredná Odborná Škola Pedagogická)  20 Pts.
4. Harden, Radovan (SOŠ Elektrotechnická)  18 Pts.
5. Mikuš, Dominik (Spojená škola Tokajícka, BA)  17 Pts.
6. Chvíla, Jakub (Spojená škola Tokajícka, BA)  16 Pts.
7. Ftáčnik, Samuel (SOŠ techológií a remesiel)  15 Pts.
8. Paradi, Dušan (SOŠ – Potravinarska a veterinárna, IpD)  14 Pts.
9. Takács, Marek (Spojená Škola Švabinského BA)  13 Pts.
10. Jančo, Ján (SOŠ techológií a remesiel)  12 Pts.
11. Veselský, Tomáš (SOŠ – Potravinarska a veterinárna, IpD)  11 Pts.
12. Ulahel, Filip (Spojená škola Tokajícka, BA)  10 Pts.
13. Čambál, Peter (Spojená Škola Švabinského BA)  9 Pts.
14. Hanzen, Daniel (Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická)  8 Pts.
15. Hrušovský, Dominik (SSOŠ Exnárova, BA)  7 Pts.
16. Jambrich, Martin (Spojená Škola Švabinského BA)  6 Pts.
17. Mišún, Matúš (Spojená škola Tokajícka, BA)  5 Pts.
18. Klena, Ľudovít (Škola umeleckého priemyslu, Sklenárová)  4 Pts.
19. Ďurák, Róbert (Sukomná. stred. škola ochrany osôb a majetku)  3 Pts.
20. Fekete, Tomáš (Spojená Škola Švabinského BA)  2 Pts.
21. Pulko, Jaroslav (Stredná Odborná Škola Pedagogická)  1 Pts.

Country/Club standing
1. Sukomná. stred. škola ochrany osôb a majetku  15 Pts.
2. Spojená škola Tokajícka, BA  13 Pts.
3. SOŠ – Potravinarska a veterinárna, IpD  11 Pts.
4. Spojená Škola Švabinského BA  9 Pts.
5. Stredná odborná škola Stará Turá  7 Pts.
6. Stredná zdravotnícka škola  5 Pts.
7. Sukromná stredná umelecká škola animovanej tvorby  3 Pts.
8. Gymnázium Alberta Einsteina  1 Pts.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top