Úspech slovenských pretekárov na ARNOLD SPORTS FESTIVAL EUROPE!

Do španielskej Sevilly zavítali tento víkend milovníci športu z celého sveta. Na prestížne podujatie vycestoval aj viceprezident SAPR Peter Kasan a Barbora Bajčiová, aby medzi svetovou špičkou otestovali svoje silné ruky.

Peter Kasan nastúpil za stolík vo váhovej kategórií do 90kg na ľavú ruku a hneď vybojoval zlato. “Súťažiť na Arnold Classic bol vždy môj sen a to, že som vyhral túto súťaž je niečo neskutočné. Kategória bola nabitá, vyhral som všetky zápasy, čo ma veľmi teší “. 

Naša hviezda zo Žaškova Barbora Bajčiová súťažila na ľavú aj pravú ruku v kategórií ženy OPEN. Suverénne si odniesla zlato na obe ruky. “Bola to česť súťažiť na takejto prestížnej súťaži a mala som veľký rešpekt. Arnold Classic je považovaný za jednu z najprestížnejších súťaži vôbec. Určite by som sa rada časom ukázala aj “za veľkou mlákou” v Amerike, kde má táto súťaž iný rozmer. Určite časom. Z tejto súťaže mám dobrý pocit, využila som všetko čo mám natrénované na blížiace sa majstrovstvá sveta ktoré sú za rohom. Nové skúsenosti a nové cenné kovy do širokej zbierky”. 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top