Víkend v znamení armwrestlingu

Víkend plný športu ale aj vzdelávania vo Vavrečke …….

Tento víkend sa na Orave konalo 3. reprezentačné sústredenie slovenských armwrestlerov, kde už tradične majú naši športovci  skvelé podmienky na ladenie formy a utužovanie kolektívu pred blížiacimi sa majstrovstvami sveta. Tie sa budú konať o mesiac v Runumskej Constante, kam pocestujú aj Slováci s medailovými ambíciami.  

Doobeda čakali športovcov silové testy v Cross Gyme 365. Tréneri Tomáš Kiss a Gabriel Harčarik si prešli všetky testy so športovcami, aby aspoň  zistili úroveň silových schopností reprezentantov.  Poobede už bol na pláne sparing za stolom a následne si  armwrestleri nielen reprezentanti  overili svoje schopnosti na súťaži. Na tréning prišli okrem domácich športovcov aj  reprezentanti Poľska a tak sa v Cross gyme 365 zišlotakmer 60 športovcov. Za stolíkmi sme mohli vidieť množstvo krásnych zápasov a tréneri mali možnosť vidieť formu jednotlivých pretekárov.

Počas doobedia prebehol aj Kurz rozhodcov armwrestlingu a tiež preškolenie aktívnych rozhodcov SAPR. O výsledkoch bude informovať hlavný rozhodca SAPŔ Ing. Matúš Hlubík neskor. Celý deň sa tak niesol v priateľskej a veselej nálade. Slovenskí armwrestleri  odchádzali domov dobre namotivovaní a zároveň dobre naladení na MS!

Na Majstrovstvách sveta nás budú reprezentovať:

Juniori:

Martina Sojková

Barbora Bajčiová

Kristína Bobovčáková

Dominika Barošová

Natália Richterová

Stanislav Richter

Soňa Scholtzová

Natália Pastorková

Samuel Kaučík

Patrik Juhas

Kristián Benčík

Patrick Bukovský

Peter Gurecka

Pavol Horvat

Adam Adamov

Dominik Šoka

Seniori

Debnárová Lucia

Snizhana Babaieva

Rebeka Martinkovičová

Ivan Gregorička

Matúš Hlubík

Filip Hritz

Masters

Dagmar Petrová

Peter Spusta

Peter Baroš

Telesne znevýhodnení športovci

Štefan Nevedel

 

Držte našim palce!

 

21.9.2019

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top