2. International Armwrestling CUP, Bratislava – Petržalka, 14.9.2019

2. International Armwrestling CUP, Bratislava – Petržalka, 14.9.2019

Women’s Juniorky Left Hand 60+ Kg
1. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
2. Hrabošová, Alexandra (ŠKPR Trnava)  3 Pts.

Men’s Juniory Left Hand 75 Kg
1. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
2. Kubašák, Matúš (AWK Myjava)  4 Pts.
3. Chlpatý, Šimon (AWK Rival Aréna)  2 Pts.

Men’s Juniory Left Hand 80 Kg
1. Kaučík, Samuel (AWK Dobrá Voda)  5 Pts.
2. Horvát, Pavol (AWK Prešov)  3 Pts.

Men’s Juniory Left Hand 80+ Kg
1. Kaučík, Samuel (AWK Dobrá Voda)  7 Pts.
2. Hanzlík, Adam (AWK Rival Aréna)  5 Pts.
3. Kotúľ, Peter (AWK Prievidza)  3 Pts.
4. Klena, Ľudovít (AWK Rival Aréna)  1 Pts.

Women’s Seniori Ženy Left Hand 75 Kg
1. Martinkovičová, Rebeka (AWK Kráľová pri Senci)  6 Pts.
2. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  4 Pts.
3. Sojková, Martina (ŠKPR Trnava)  2 Pts.

Women’s Seniori Ženy Left Hand 75+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Mináriková, Monika (AWK Kráľová pri Senci)  2 Pts.

Men’s Seniori Muži Left Hand 65 Kg
1. Radimák, Gabriel (Športový klub Lucia Debnárová)  6 Pts.
2. Gabriš, Alexander (AWK Myjava)  4 Pts.
3. Máťuš, Miloš (AWK Rival Aréna)  2 Pts.

Men’s Seniori Muži Left Hand 75 Kg
1. Jaščeg, Juraj (ŠKPR Trnava)  7 Pts.
2. Chudík, David (AWK Myjava)  5 Pts.
3. Janík, Marek (Športový klub Lucia Debnárová)  3 Pts.
4. Orság, Nicolas (AWK Rival Aréna)  1 Pts.

Men’s Seniori Muži Left Hand 85 Kg
1. Adamov, Adam (AWK Myjava)  10 Pts.
2. Čontofalský, Radovan (AWK Prešov)  8 Pts.
3. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
4. Benedikovič, Adam (AWK Dobrá Voda)  4 Pts.
5. Križan, Tomáš (AWK Rival Aréna)  3 Pts.
6. Čavara, Martin (ŠKPR Trnava)  2 Pts.

7. Szender, Filip (AWK Rival Aréna)  1 Pts.

Men’s Seniori Muži Left Hand 100 Kg
1. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  7 Pts.
2. Poleč, Ondrej (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
3. Puškáč, Ivan (AWK Rival Aréna)  3 Pts.
4. Racek, Peter (AWK Rival Aréna)  1 Pts.

5. Klimek Martin (AWK Myjava) 0 Pts.

Men’s Seniori Muži Left Hand 100+ Kg
1. Juhás, Patrik (AWK Prešov)  8 Pts.
2. Černák, Štefan (Slovakia)  6 Pts.
3. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  4 Pts.
4. Máté, Peter (ŠKPR Trnava)  2 Pts.
5. Repka, Michal (ŠKPR Trnava)  1 Pts.

—————————————————-

Women’s Juniork Right Hand 60+ Kg
1. Pastorková, Natália (ŠKPR Trnava)  5 Pts.
2. Hrabošová, Alexandra (ŠKPR Trnava)  3 Pts.

Men’s Junior Right Hand 75 Kg
1. Benčík, Kristián (AWK Dobrá Voda)  6 Pts.
2. Kubašák, Matúš (AWK Myjava)  4 Pts.
3. Chlpatý, Šimon (AWK Rival Aréna)  2 Pts.

Men’s Junior Right Hand 80 Kg
1. Kaučík, Samuel (AWK Dobrá Voda)  5 Pts.
2. Horvát, Pavol (AWK Prešov)  3 Pts.

Men’s Junior Right Hand 80+ Kg
1. Kaučík, Samuel (AWK Dobrá Voda)  8 Pts.
2. Kotúľ, Peter (AWK Prievidza)  6 Pts.
3. Hanzlík, Adam (AWK Rival Aréna)  4 Pts.
4. Mihok, Samuel (Slovakia)  2 Pts.
5. Klena, Ľudovít (AWK Rival Aréna)  1 Pts.

Women’s Seniori Ženy Right Hand 75 Kg
1. Martinkovičová, Rebeka (AWK Kráľová pri Senci)  6 Pts.
2. Petrová, Dagmar (AWK Kráľová pri Senci)  4 Pts.
3. Sojková, Martina (ŠKPR Trnava)  2 Pts.

Women’s Seniori Ženy Right Hand 75+ Kg
1. Bajčiová, Barbora (AWK Bul Team Orava)  6 Pts.
2. Bobovčáková, Kristína (AWK Prešov)  4 Pts.
3. Mináriková, Monika (AWK Kráľová pri Senci)  2 Pts.

Men’s Seniori Muži Right Hand 65 Kg
1. Radimák, Gabriel (Športový klub Lucia Debnárová)  6 Pts.
2. Gabriš, Alexander (AWK Myjava)  4 Pts.
3. Máťuš, Miloš (AWK Rival Aréna)  2 Pts.

Men’s Seniori Muži Right Hand 75 Kg
1. Jaščeg, Juraj (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
2. Orság, Nicolas (AWK Rival Aréna)  4 Pts.
3. Janík, Marek (Športový klub Lucia Debnárová)  2 Pts.

Men’s Seniori Muži Right Hand 85 Kg
1. Čontofalský, Radovan (AWK Prešov)  10 Pts.
2. Adamov, Adam (AWK Myjava)  8 Pts.
3. Hlúbik, Matúš (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
4. Benedikovič, Adam (AWK Dobrá Voda)  4 Pts.
5. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  3 Pts.
6. Križan, Tomáš (AWK Rival Aréna)  2 Pts.
7. Szender, Filip (AWK Rival Aréna)  1 Pts.

Men’s Seniori Muži Right Hand 100 Kg
1. Racek, Peter (AWK Rival Aréna)  10 Pts.
2. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  8 Pts.
3. Jackuliak, Jozef (ŠKPR Trnava)  6 Pts.
4. Havetta, Tibor (ŠKPR Trnava)  4 Pts.
5. Puškáč, Ivan (AWK Rival Aréna)  3 Pts.
6. Poleč, Ondrej (ŠKPR Trnava)  2 Pts.
7. Kudry, Róbert (AWK Prievidza)  1 Pts.

Men’s Seniori Muži Right Hand 100+ Kg
1. Juhás, Patrik (AWK Prešov)  7 Pts.
2. Šufliarský, Jozef (AWK Zvolen)  5 Pts.
3. Černák, Štefan (Slovakia)  3 Pts.
4. Repka, Michal (ŠKPR Trnava)  1 Pts.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top