2018 EUROPEAN ARMWRESTLING & PARA-ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP

Oficiálne výsledky 2018 EUROPEAN ARMWRESTLING & PARA-ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP

Junior Girls 45 kg Left
1 ADIKTI, AYSE NUR – Turkey
2 AYSAN, MELIKE – Turkey
3 VALIEVA, AYGUL – Russia
4 KULCS, DZSENIFER – Hungary
5 GENEVA, VIKTORIA – Bulgaria
6 SHTOFINA, MARIANA – Russia
7 DEMCHENKO, DIANA – Ukraine
8 STIERANKOVA, TAMARA – Slovakia
Junior Girls 50 kg Left
1 SOJA, WERONIKA – Poland
2 VARYCH, LESIA – Ukraine
3 PIROZHKOVA, KARINA – Russia
4 ALBOROVA, ALANA – Russia
5 DURIANOVA, MARTINA – Slovakia
6 CETIN, SUDE – Turkey
7 NUTTOVA, NIKOLA – Slovakia
Junior Girls 55 kg Left
1 CELIK, DIDEM – Turkey
2 YILMAZ, SUKRIYE – Turkey
3 NODIA, MARIAM – Georgia
4 DZUTSEVA, MILANA – Russia
5 FEDIURA, IRYNA – Ukraine
6 KRISTENSSON, AMANDA – Sweden
7 TIMEROVA, AMINA – Russia
8 PIATNYTSKA, VERONIKA – Ukraine
Junior Girls 60 kg Left
1 JANEHEIM, ELIN – Sweden
2 SKHUKINA, ANASTASIYA – Russia
3 PRUSAKOVA, EKATERINA – Russia
4 VERBOCZKI, LUCA – Hungary
5 RASLIKOVA, TEREZA – Slovakia
6 IRI, AYSENUR – Turkey
7 RICHTEROVA, NATALIA – Slovakia
8 HADDZHIEVA, VASILENA – Bulgaria
Junior Girls 65 kg Left
1 FAZDALOVA, ADELIA – Russia
2 ZEYNEP, SUDE USTUNKAYA – Turkey
3 DAGDIP, MELIKE – Turkey
4 KOSTADINOVA, DESISLAVA – Bulgaria
Junior Girls 70 kg Left
1 ABEEVA, REGINA – Russia
2 KULYK, RUSLANA – Ukraine
3 OZALP, NADIDE EBRAR – Turkey
4 NEMIS, GULISTAN – Turkey
5 BAROSOVA, DOMINIKA – Slovakia
6 BALMASHEVA, ELENA – Russia
Junior Girls +70 kg Left
1 BAJCIOVA, BARBORA – Slovakia
2 BOGA, MERVE – Turkey
3 KOSE, CEMILE – Turkey
4 DOGUZOVA, MILENA – Russia
5 SPIREA, ROXANA – Romania
_________________________________
Junior Boys 50 kg Left
1 SOKEL, HASAN – Turkey
2 SALEHLI, ELVIN – Azerbaijan
3 ADAMADZE, GIORGI – Georgia
4 DZHABIEV, ARSEN – Russia
5 HAMBARYAN, DAVIT – Armenia
Junior Boys 55 kg Left
1 BADRAK, MYKHAILO – Ukraine
2 AIBAZOV, AKHMAT – Russia
3 BALAKISHIYEV, RAHIB – Azerbaijan
4 MDIVANI, GIGI – Georgia
5 SAHIN, ENES – Turkey
6 DONMEZ, MEHMET – Turkey
7 DIMITROV, VENIAMIN – Bulgaria
8 KALININ, VALENTIN – Russia
9 MAISURADZE, TEMUR – Georgia
10 BADULA, DALIS – Romania
11 OSMAN, ONUR – Bulgaria
Junior Boys 60 kg Left
1 KURAVIN, NIKITA – Russia
2 TSIKHELASHVILI, NODARI – Georgia
3 MUSTAFAYEV, ISGANDAR – Azerbaijan
4 EDUARDS, GRIVSTANS – Latvia
5 KHARITONOV, VLADISLAV – Russia
6 BUKIA, GULADY – Georgia
7 HAFIZOGLU, EMRE – Turkey
8 BERGLUND, MATHIAS – Sweden
9 KIRAZ, SELIM – Turkey
10 STANOEV, TRAYAN – Bulgaria
11 NEDELESCU, ALIN – Romania
Junior Boys 65 kg Left
1 CABAOGLU, AHMET RECEP – Turkey
2 PALIANI, GIORGI – Georgia
3 KHABALOV, ARSEN – Russia
4 NOVOSELSKI, IVAN – Bulgaria
5 LOLISHVILI, MIKHEIL – Georgia
6 ISAYEV, ORKHAN – Azerbaijan
7 DUDEK, MATEUSZ – Poland
8 RICHTER, STANISLAV – Slovakia
9 GUBUSHKIN, PAVEL – Russia
10 VELIKOV, LIUBOMIR – Bulgaria
11 ZBRANEK, KAROL – Slovakia
12 PARASHCHUK, LIUBOMYR – Ukraine
Junior Boys 70 kg Left
1 AMBROLADZE, GIORGI – Georgia
2 ELDAROV, MAGOMED – Russia
3 FABRYKA, BOHDAN – Ukraine
4 KHABAZASHVILI, GIORGI – Georgia
5 KASAEV, TAMERLAN – Russia
6 NEDELEA, VLADUT – Romania
7 IPEK, FURKAN – Turkey
8 KOSE, YUNUS EMRE – Turkey
9 KAUCIK, SAMUEL – Slovakia
10 HORVAT, PAVOL – Slovakia
11 MENDEZ FROM, CHRISTIAN – Sweden
12 ALEKSANDROV, STILIYAN – Bulgaria
13 STOYMIRSKI, KIRIL – Bulgaria
14 GRUBBSTROM, THULE – Sweden
15 SIMON, DANIEL – Hungary
Junior Boys 75 kg Left
1 DIGUROV, SARMAT – Russia
2 TUDOR, ALIN – Romania
3 CELES, PETER – Slovakia
4 BJERKADAL, EIRIK – Norway
5 MEZVRISHVILI, BEKA – Georgia
6 DENIZ, BURAK – Turkey
7 KIROV, VIKTOR – Bulgaria
8 NOZADZE, PAPUNA – Georgia
9 KOLLAR, DENIS – Slovakia
10 MARINCHEV, MIROSLAV – Bulgaria
11 ELIBUYUK, KENAN – Turkey
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA – BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 2
Junior Boys 80 kg Left
1 KOCHEDYSHKIN, MIKHAIL – Russia
2 KEVKHISHVILI, NODARI – Georgia
3 VATAZHOK, MYKHAILO – Ukraine
4 ANDERSEN, EMIL – Sweden
5 CHOMAKHASHVILI, LEVAN – Georgia
6 ERDOGAN, FATIH – Turkey
7 MEZALEONS, LINARDS – Latvia
8 DIGUROV, SOSLAN – Russia
9 BAYRAK, FATIH – Turkey
10 SPIREA, PETRUT – Romania
11 FARKAS, ISTVAN – Hungary
Junior Boys +80 kg Left
1 MAMUCHARASHVILI, OTARI – Georgia
2 PASYNKOV, DENIS – Russia
3 TSARUKYAN, NVER – Armenia
4 MUZAFAROV, TARKHAN – Azerbaijan
5 CELIK, ADEM – Turkey
6 BERADZE, GIGA – Georgia
7 BINGOL, ISMAIL – Turkey
8 LARSSON, WILLIAM – Sweden
9 ZINATY, MAJID – Israel
10 MEHOLLI, GENTRIT – Sweden
11 SERAFYN, TARAS – Ukraine
12 JUHAS, PATRIK – Slovakia
13 MIRONENKO, KIRILL – Russia
14 KHACHATRYAN, ARSEN – Armenia
15 PETROV, GEORGI – Bulgaria
16 VASYLENKO, DENYS – Ukraine
17 BUCUR, IONUT EDUARD – Romania
18 HYPSIOR, WOJCIECH – Poland
19 LONCAR, MARIO – Croatia
__________________________________
Youth Women 50 kg Left
1 CHIPARUS, VALERIA – Moldova
2 MOISEEVA, ANGELINA – Russia
3 KHABIBULLINA, ALMIRA – Russia
4 MUKHA, YULIIA – Ukraine
5 VAROL, GOZDE – Turkey
6 DIMITROVA, YOANA – Bulgaria
Youth Women 55 kg Left
1 DEMENKO, LUDMYLA – Ukraine
2 KESER, UMRAN – Turkey
3 SALAKHITDINOVA, SANIYA – Russia
4 SOJKOVA, MARTINA – Slovakia
5 KULCS, VIVIEN – Hungary
Youth Women 60 kg Left
1 BAEVA, MILANA – Russia
2 SHULIKA , MARYNA – Ukraine
3 DEMIRCIOGLU, SUMEYYE – Turkey
4 ROZHKO , VIKTORIIA – Ukraine
5 YILDIZ, REYHAN – Turkey
6 AJPEKOVA, BARBARA – Slovakia
7 KOGL, MIHAELA – Croatia
8 ZORYANKINA, KSENIIA – Russia
Youth Women 65 kg Left
1 LAZARI, MIHAELA – Moldova
2 KARPOVA, ANASTASIIA – Russia
3 BUTAUTAITE, GABRIELE – Lithuania
4 ASPLUND, ALEXANDRA – Finland
5 SALTI, SUKRAN – Turkey
Youth Women 70 kg Left
1 KAYAHAN, RABIA – Turkey
2 BAG, YETER – Turkey
Youth Women +70 kg Left
1 DAMAR, AYSU – Turkey
2 NOVIKOVA, TATIANA – Russia
3 LINDKVIST, JESSICA – Sweden
4 AVRAMOVA, KSENIIA – Russia
5 UZUN, BERITAN – Turkey
__________________________________
Youth Men 55 kg Left
1 BAYRAMKULOV, MUSSA – Russia
2 DAVITASHVILI, LEVANI – Georgia
3 GOGICHASHVILI, MIKHEIL – Georgia
4 COSTACHE, CRISTIAN – Romania
5 SAHBUDAK, CIHAN – Turkey
Youth Men 60 kg Left
1 OZALP, SELCUK – Turkey
2 KODUA, GIGA – Georgia
3 ZHISHKARIANI, DATUNA – Georgia
4 DEMIRCI, BEDRI – Turkey
5 TSUTSAEV, EDUARD – Russia
6 FEOFILAKTOV, IVAN – Russia
7 PANAGOULIS, PANAGIOTIS – Greece
8 TANKA, ROBERT – Hungary
Youth Men 65 kg Left
1 ZURABASHVILI, SHALVA – Georgia
2 UZUL, FERMAN – Turkey
3 MAKSIUTENKO, YAROSLAV – Ukraine
4 SAKASHVILI, LEVAN – Georgia
5 YASTREBOV, DMITRIY – Russia
6 MERKER, NIKITA – Russia
7 ASENOV, EMIL – Bulgaria
8 ROSENOV, IVO – Bulgaria
Youth Men 70 kg Left
1 NATSVLISHVILI, TENGIZI – Georgia
2 TER-BALYAN, VAGAN – Russia
3 KLYMENKO, BOHDAN – Ukraine
4 SITCHINAVA, GOCHA – Georgia
5 KHAFIZOV, DAMIR – Russia
6 RAHIMOV, EMIN – Azerbaijan
7 PETROV, ALEKSANDAR – Bulgaria
8 KAYA, EMRAH – Turkey
9 AR, METEHAN – Turkey
10 CHUDIK, DAVID – Slovakia
11 SEFER, MUSTAFA – Bulgaria
Youth Men 75 kg Left
1 ONIANI, BETKILI – Georgia
2 BRAGVADZE, NIKA – Georgia
3 SATA, SEMIH – Turkey
4 SOKA, DOMINIK – Slovakia
5 MALAKOV, HRISTIYAN – Bulgaria
6 KHABALOV, EDUARD – Russia
7 KRUPA, ARTUR – Poland
8 ZADOK, AVIV AVRAHAM – Israel
9 DURNA, SAMET – Turkey
Youth Men 80 kg Left
1 LABADZE, VAKHTANG – Georgia
2 SYNEYKO, ROMAN – Ukraine
3 KARAKASOGLU, BERKAN – Turkey
4 TCHIKADZE, NUGZARI – Georgia
5 ADAMOV, ADAM – Slovakia
6 SLOTSKYI , BOHDAN MYKHAILO – Ukraine
7 FOMIN, OLEG – Russia
8 YILDIZ, HUSEYIN – Turkey
9 MUHSIN, ERKAN – Bulgaria
10 GALABOV, MARTIN – Bulgaria
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA – BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 3
Youth Men 85 kg Left
1 BUBENKO, ELDAR – Russia
2 BEVZA, ALEKSANDR – Russia
3 MELIKISHVILI, GIORGI – Georgia
4 PETKUS, ROKAS – Lithuania
5 JONSSON, ALEXANDER – Sweden
6 BAYRAM, SERKAN – Turkey
7 EKLUND, LEO – Sweden
8 MURARU, DANIEL – Romania
9 MARKOIDZE, GIA – Georgia
10 CELIK, CABIR – Turkey
Youth Men 90 kg Left
1 GASSIEV, SOSLAN – Russia
2 GIGAURI, TORNIKE – Georgia
3 EGIAN, DAVID – Russia
4 SEREDA, ARTEM – Ukraine
5 TEDORADZE, DAVIT – Georgia
6 KOGL, MARKO – Croatia
7 ANDRASKO, RADOVAN – Slovakia
8 KULISHOV, OLEKSANDR – Ukraine
9 KILIC, DOGUKAN – Turkey
10 SENER, TALHA – Turkey
Youth Men +90 kg Left
1 SPORRONG, TOBIAS – Sweden
2 SHARAFUTDINOV, DAMIR – Russia
3 BAGAEV, ZAKHAR – Russia
4 DADIKYAN, DAVIT – Armenia
5 SISVADZE, NIKOLOZ – Georgia
6 IMERLISHVILI, VASO – Georgia
7 GOLIAN, MICHAL – Slovakia
8 IORGA, ALIN – Romania
9 DEMIRER, ALI – Turkey
10 GUNEY, MUSTAFA – Turkey
11 KRAAKENES, KRISTIAN STYVE – Norway
12 TOTEV, ASPARUH – Bulgaria
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA – BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 4
Junior Girls 45 kg Right
1 AYSAN, MELIKE – Turkey
2 PUTILOVA, ELENA – Russia
3 SHTOFINA, MARIANA – Russia
4 GENEVA, VIKTORIA – Bulgaria
5 DEMCHENKO, DIANA – Ukraine
6 ADIKTI, AYSE NUR – Turkey
7 KULCS, DZSENIFER – Hungary
Junior Girls 50 kg Right
1 ALBOROVA, ALANA – Russia
2 DURIANOVA, MARTINA – Slovakia
3 VARYCH, LESIA – Ukraine
4 PIROZHKOVA, KARINA – Russia
5 SOJA, WERONIKA – Poland
6 CETIN, SUDE – Turkey
7 NUTTOVA, NIKOLA – Slovakia
Junior Girls 55 kg Right
1 DZUTSEVA, MILANA – Russia
2 YILMAZ, SUKRIYE – Turkey
3 TIMEROVA, AMINA – Russia
4 NODIA, MARIAM – Georgia
5 KRISTENSSON, AMANDA – Sweden
6 FEDIURA, IRYNA – Ukraine
7 CELIK, DIDEM – Turkey
8 PIATNYTSKA, VERONIKA – Ukraine
Junior Girls 60 kg Right
1 JANEHEIM, ELIN – Sweden
2 PRUSAKOVA, EKATERINA – Russia
3 SKHUKINA, ANASTASIYA – Russia
4 IRI, AYSENUR – Turkey
5 RICHTEROVA, NATALIA – Slovakia
6 VERBOCZKI, LUCA – Hungary
7 RASLIKOVA, TEREZA – Slovakia
8 HADDZHIEVA, VASILENA – Bulgaria
Junior Girls 65 kg Right
1 FAZDALOVA, ADELIA – Russia
2 SARI, AZRA – Turkey
3 KARA, GULCAN – Turkey
Junior Girls 70 kg Right
1 BAROSOVA, DOMINIKA – Slovakia
2 ABEEVA, REGINA – Russia
3 KULYK, RUSLANA – Ukraine
4 BALMASHEVA, ELENA – Russia
5 TEKIN, SIDIKA – Turkey
6 NEMIS, GULISTAN – Turkey
Junior Girls +70 kg Right
1 BAJCIOVA, BARBORA – Slovakia
2 DOGUZOVA, MILENA – Russia
3 SPIREA, ROXANA – Romania
4 BOGA, MERVE – Turkey
5 KOSE, CEMILE – Turkey
Junior Boys 50 kg Right
1 ADAMADZE, GIORGI – Georgia
2 HAMBARYAN, DAVIT – Armenia
3 YASAR, MIKAIL – Turkey
4 DZHABIEV, ARSEN – Russia
5 KORKMAZ, OMER – Turkey
6 SALEHLI, ELVIN – Azerbaijan
Junior Boys 55 kg Right
1 AIBAZOV, AKHMAT – Russia
2 MDIVANI, GIGI – Georgia
3 BADRAK, MYKHAILO – Ukraine
4 BALAKISHIYEV, RAHIB – Azerbaijan
5 SAHIN, ENES – Turkey
6 DIMITROV, VENIAMIN – Bulgaria
7 ALBEGOV, KHASAN – Russia
8 CEPHECI, KENAN – Turkey
9 BADULA, DALIS – Romania
10 MAISURADZE, TEMUR – Georgia
11 OSMAN, ONUR – Bulgaria
Junior Boys 60 kg Right
1 NEDELESCU, ALIN – Romania
2 TSIKHELASHVILI, NODARI – Georgia
3 BITAROV, MAKSIM – Russia
4 MUSTAFAYEV, ISGANDAR – Azerbaijan
5 BUKIA, GULADY – Georgia
6 EDUARDS, GRIVSTANS – Latvia
7 KURAVIN, NIKITA – Russia
8 NAZ, SABAN – Turkey
9 BERGLUND, MATHIAS – Sweden
10 STANOEV, TRAYAN – Bulgaria
11 ONDER, NAIL – Turkey
Junior Boys 65 kg Right
1 PALIANI, GIORGI – Georgia
2 ISAYEV, ORKHAN – Azerbaijan
3 KHABALOV, ARSEN – Russia
4 NOVOSELSKI, IVAN – Bulgaria
5 CABAOGLU, AHMET RECEP – Turkey
6 GUBUSHKIN, PAVEL – Russia
7 DIGMELASHVILI, GIORGI – Georgia
8 RICHTER, STANISLAV – Slovakia
9 VELIKOV, LIUBOMIR – Bulgaria
10 DUDEK, MATEUSZ – Poland
11 PARASHCHUK, LIUBOMYR – Ukraine
Junior Boys 70 kg Right
1 KASAEV, TAMERLAN – Russia
2 FABRYKA, BOHDAN – Ukraine
3 IPEK, FURKAN – Turkey
4 ELDAROV, MAGOMED – Russia
5 HORVAT, PAVOL – Slovakia
6 KHABAZASHVILI, GIORGI – Georgia
7 NEDELEA, VLADUT – Romania
8 AMBROLADZE, GIORGI – Georgia
9 SIMON, DANIEL – Hungary
10 KAUCIK, SAMUEL – Slovakia
11 STOYMIRSKI, KIRIL – Bulgaria
12 GRUBBSTROM, THULE – Sweden
13 MENDEZ FROM, CHRISTIAN – Sweden
14 KOSE, YUNUS EMRE – Turkey
Junior Boys 75 kg Right
1 DIGUROV, SARMAT – Russia
2 TUDOR, ALIN – Romania
3 PAPUNASHVILI, GIORGI – Georgia
4 CELES, PETER – Slovakia
5 DENIZ, BURAK – Turkey
6 NOZADZE, PAPUNA – Georgia
7 BJERKADAL, EIRIK – Norway
8 TIRAS, EMIN – Turkey
9 MARINCHEV, MIROSLAV – Bulgaria
10 KIROV, VIKTOR – Bulgaria
11 KOLLAR, DENIS – Slovakia
Junior Boys 80 kg Right
1 DIGUROV, SOSLAN – Russia
2 CHOMAKHASHVILI, LEVAN – Georgia
3 VATAZHOK, MYKHAILO – Ukraine
4 SPIREA, PETRUT – Romania
5 KOCHEDYSHKIN, MIKHAIL – Russia
6 YILMAZ, SUNAY – Turkey
7 KEVKHISHVILI, NODARI – Georgia
8 MEZALEONS, LINARDS – Latvia
9 ANDERSEN, EMIL – Sweden
10 CEPEL, DURSUN FATIH – Turkey
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA – BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 5
Junior Boys +80 kg Right
1 CELIK, ADEM – Turkey
2 PASYNKOV, DENIS – Russia
3 KHACHATRYAN, ARSEN – Armenia
4 MUZAFAROV, TARKHAN – Azerbaijan
5 MIRONENKO, KIRILL – Russia
6 LONCAR, MARIO – Croatia
7 BERADZE, GIGA – Georgia
8 JUHAS, PATRIK – Slovakia
9 SPASOV , RICHARD – Bulgaria
10 SERAFYN, TARAS – Ukraine
11 ZINATY, MAJID – Israel
12 PETROV, GEORGI – Bulgaria
13 MAMUCHARASHVILI, OTARI – Georgia
14 VASYLENKO, DENYS – Ukraine
15 BUCUR, IONUT EDUARD – Romania
16 LARSSON, WILLIAM – Sweden
17 HYPSIOR, WOJCIECH – Poland
18 BINGOL, ISMAIL – Turkey
19 MEHOLLI, GENTRIT – Sweden
Youth Women 50 kg Right
1 VAROL, GOZDE – Turkey
2 CHIPARUS, VALERIA – Moldova
3 MOISEEVA, ANGELINA – Russia
4 KHABIBULLINA, ALMIRA – Russia
5 MUKHA , YULIIA – Ukraine
6 DIMITROVA, YOANA – Bulgaria
Youth Women 55 kg Right
1 KESER, UMRAN – Turkey
2 DEMENKO , LUDMYLA – Ukraine
3 SOJKOVA, MARTINA – Slovakia
4 SALAKHITDINOVA, SANIYA – Russia
5 KULCS, VIVIEN – Hungary
Youth Women 60 kg Right
1 BAEVA, MILANA – Russia
2 SHULIKA , MARYNA – Ukraine
3 ZORYANKINA, KSENIIA – Russia
4 ROZHKO , VIKTORIIA – Ukraine
5 DEMIRCIOGLU, SUMEYYE – Turkey
6 AJPEKOVA, BARBARA – Slovakia
7 AKKUS, MIZGIN – Turkey
8 KOGL, MIHAELA – Croatia
Youth Women 65 kg Right
1 LAZARI, MIHAELA – Moldova
2 IRTUGANOVA, NADEZHDA – Russia
3 KARPOVA, ANASTASIIA – Russia
4 ASPLUND, ALEXANDRA – Finland
5 BUTAUTAITE, GABRIELE – Lithuania
6 SALTI, SUKRAN – Turkey
Youth Women 70 kg Right
1 KAYAHAN, RABIA – Turkey
2 BAG, YETER – Turkey
Youth Women +70 kg Right
1 DAMAR, AYSU – Turkey
2 AVRAMOVA, KSENIIA – Russia
3 NOVIKOVA, TATIANA – Russia
4 UZUN, BERITAN – Turkey
5 LINDKVIST, JESSICA – Sweden
Youth Men 55 kg Right
1 BIYIKOGLU, SAID ERKAM – Turkey
2 DAVITASHVILI, LEVANI – Georgia
3 BAYRAMKULOV, MUSSA – Russia
4 GOGICHASHVILI, MIKHEIL – Georgia
5 COSTACHE, CRISTIAN – Romania
6 SAHBUDAK, CIHAN – Turkey
Youth Men 60 kg Right
1 ZHISHKARIANI, DATUNA – Georgia
2 TSUTSAEV, EDUARD – Russia
3 DEMIRCI, BEDRI – Turkey
4 KODUA, GIGA – Georgia
5 FEOFILAKTOV, IVAN – Russia
6 OZALP, SELCUK – Turkey
7 PANAGOULIS, PANAGIOTIS – Greece
8 TANKA, ROBERT – Hungary
Youth Men 65 kg Right
1 SAKASHVILI, LEVAN – Georgia
2 ALBAS, EMRE – Turkey
3 ZURABASHVILI, SHALVA – Georgia
4 KOCHKAROV, ASKHAT – Russia
5 UZUL, FERMAN – Turkey
6 BAGAUTDINOV, RIIAZ – Russia
7 ASENOV, EMIL – Bulgaria
8 MAKSIUTENKO, YAROSLAV – Ukraine
Youth Men 70 kg Right
1 ICHKITI, VALIKO – Georgia
2 SITCHINAVA, GOCHA – Georgia
3 TER-BALYAN, VAGAN – Russia
4 EDIZGIL, YIGIT – Turkey
5 PETROV, ALEKSANDAR – Bulgaria
6 RAHIMOV, EMIN – Azerbaijan
7 AR, METEHAN – Turkey
8 KHAFIZOV, DAMIR – Russia
9 CHUDIK, DAVID – Slovakia
10 SEFER, MUSTAFA – Bulgaria
11 KLYMENKO, BOHDAN – Ukraine
Youth Men 75 kg Right
1 ZIRAKASHVILI, IRAKLI – Georgia
2 SATA, SEMIH – Turkey
3 KHABALOV, EDUARD – Russia
4 KRUPA, ARTUR – Poland
5 ONIANI, BETKILI – Georgia
6 DURNA, SAMET – Turkey
7 ONDERKO, MAREK – Slovakia
8 MALAKOV, HRISTIYAN – Bulgaria
9 ZADOK, AVIV AVRAHAM – Israel
10 SOKA, DOMINIK – Slovakia
Youth Men 80 kg Right
1 TCHIKADZE, NUGZARI – Georgia
2 LABADZE, VAKHTANG – Georgia
3 SLOTSKYI, BOHDAN MYKHAILO – Ukraine
4 KARAKASOGLU, BERKAN – Turkey
5 FOMIN, OLEG – Russia
6 SYNEYKO, ROMAN – Ukraine
7 GALABOV, MARTIN – Bulgaria
8 DJORDJEVIC, MILJAN – Serbia
9 MUHSIN, ERKAN – Bulgaria
10 ADAMOV, ADAM – Slovakia
11 KOPAN, CAFER – Turkey
Youth Men 85 kg Right
1 BUBENKO, ELDAR – Russia
2 MELIKISHVILI, GIORGI – Georgia
3 LAGUN, ANTON – Russia
4 MARKOIDZE, GIA – Georgia
5 ANGHEL, DANIEL – Romania
6 BAYRAM, SERKAN – Turkey
7 PETKUS, ROKAS – Lithuania
8 JONSSON, ALEXANDER – Sweden
9 MURARU, DANIEL – Romania
10 CELIK, CABIR – Turkey
11 ALEKSIEV, EVGENIY – Bulgaria
12 EKLUND, LEO – Sweden
Youth Men 90 kg Right
1 GIGAURI, TORNIKE – Georgia
2 EGIAN, DAVID – Russia
3 SEREDA, ARTEM – Ukraine
4 TEDORADZE, DAVIT – Georgia
5 ANDRASKO, RADOVAN – Slovakia
6 KULISHOV, OLEKSANDR – Ukraine
7 SENER, TALHA – Turkey
8 KILIC, DOGUKAN – Turkey
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA – BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 6
Youth Men +90 kg Right
1 DADIKYAN, DAVIT – Armenia
2 SISVADZE, NIKOLOZ – Georgia
3 DEMIRER, ALI – Turkey
4 SHARAFUTDINOV, DAMIR – Russia
5 BAGAEV, ZAKHAR – Russia
6 MUMLADZE, GIORGI – Georgia
7 KRAAKENES, KRISTIAN STYVE – Norway
8 GOLIAN, MICHAL – Slovakia
9 SPORRONG, TOBIAS – Sweden
10 IORGA, ALIN – Romania
11 GUNEY, MUSTAFA – Turkey
12 TOTEV, ASPARUH – Bulgaria
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA – BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 7
Master Women 60 kg Left
1 POTAPENKO, VALENTINA – Russia
2 SHAPAVALAVA, LARYSA – Belarus
3 HADZIEVA, LADA – Bulgaria
4 TROBIC KOGL, BLAZENKA – Croatia
5 DOKUZOVA, LEONSYA – Bulgaria
Master Women 70 kg Left
1 IVANFI, BRIGITTA – Hungary
2 DAMM, PETRA – Sweden
Master Women 80 kg Left
1 ZANKO, LILIYA – Ukraine
2 DIACHENKO, OKSANA – Ukraine
3 GRONLUND ERIKSSON, ANNA – Sweden
4 YOVCHEVA, DONKA – Bulgaria
5 GORZYNSKA, AGY – England
Master Women +80 kg Left
1 GABDRAKHMANOVA, RUZIA – Russia
2 KATTSTROM, CAMILLA – Sweden
Master Men 70 kg Left
1 BOLDYREV, EDUARD – Russia
2 CHAMALAKIS, STELIOS – Greece
3 SAARANLUOMA, TOPI – Finland
4 VASIUTIN, SERHII – Ukraine
5 KOROSI, TIBOR – Hungary
6 GHARAGYOZYAN, ARTSVIK – France
7 SUNDE, JAN ERIK – Norway
8 ALTUNTAS, DAVUT – Turkey
9 LINNANMÄKI, REIJO – Finland
Master Men 80 kg Left
1 ANFILOFEV, ALEXANDER – Russia
2 DOBROCSI, JANOS – Hungary
3 BOGDANSKI, KIRIL – Bulgaria
4 ATLASKIN, ALEKSEI – Russia
5 GIGOLASHVILI, GURAMI – Georgia
6 BAMBOV, PLAMEN – Bulgaria
7 STEBELIAK, OLEKSANDR – Ukraine
8 VALYI, IMRE – Hungary
9 AKAN, BINALI – Turkey
10 SCHOLZE, RENE – Germany
Master Men 90 kg Left
1 ANELAUSKAS, DARIUS – Norway
2 KHASIYEV, ELSEVAR – Azerbaijan
3 WAHLMAN, JIMMY – Sweden
4 RACEK, PETER – Slovakia
5 MARIN, ALEXANDRU – Romania
6 NIKITIN, ROMAN – Russia
7 SHAGALIN, VITALY – Russia
8 TSANOV, STEFAN – Bulgaria
9 ARROYO, RICHARD – Spain
10 KOHO, JAMI – Finland
11 SYMEON, EFSTATHIOS – Greece
12 KELEMEN, LASZLO – Hungary
13 KOVACS, ATTILA – Hungary
14 FERIENCIK, OLIVER – Slovakia
Master Men 100 kg Left
1 KHRAMTSOV, EDUARD – Russia
2 GROCHOWSKI, MARIUSZ – Poland
3 LITOVTSEV, YEVHEN – Ukraine
4 DAMAR, ERKAN – Turkey
5 SVENSSON, STEFAN – Sweden
6 MANASIEV, EMANUIL – Bulgaria
7 MAIDEN, PAUL – England
8 YEUTUKHOVICH, BARIS – Netherlands
9 DIMITROV, DIMITAR – Bulgaria
10 SHTANKEVYCH, GENNADII – Ukraine
11 AGHAJANYAN, KARAPET – Armenia
12 BONA, ANDRAS – Hungary
13 SZANTI, IMRE – Hungary
14 SEGAL, IGOR – Israel
Master Men +100 kg Left
1 MELENTEV, OLEG – Russia
2 SPUSTA, PETER – Slovakia
3 TESARIK, DUSAN – Czech Republic
4 YENERER, AHMET – Turkey
5 BOLT, DEAN – England
6 KARACA, RESAT – Turkey
7 CHARALAMPOPOULOS, GIORGOS – Greece
8 GKIOKAS, CHRISTOS – Greece
9 BEN SHIMON, MOSHE – Israel
Grand Master Women Left
1 LAITURI, PIRJO – Sweden
2 DIMITROVA, ELENA – Bulgaria
Grand Master Men 75 kg Left
1 KOGL, DRAZEN – Croatia
2 PATRASCU, DANIEL – Romania
3 GULUYEV, ZULFU – Azerbaijan
4 KUNNARI, PASI – Finland
5 STOOR, JARMO – Finland
6 SIMON, TIBOR – Hungary
Grand Master Men 90 kg Left
1 TUNCEL, HUSEYIN – Turkey
2 PALISKIS, ROMUTIS – Lithuania
3 LUKKARILA, JUKKA PEKKA – Finland
4 ZHIVKOV, DANIEL – Bulgaria
5 MITCHELL, PAUL – England
6 HERRANEN, HEIKKI – Finland
7 BERG, OTTAR ARNE – Norway
8 NALCAOGLU, HIDAYET – Turkey
9 FARKAS, ISTVAN SR – Hungary
Grand Master Men 100 kg Left
1 MUCHA, MICHAEL – Germany
2 SHESHIN, MIKHAIL – Russia
3 DANIUK, GENADII – Ukraine
4 MIKKONEN, JUHA – Finland
5 METKA, STEFAN – Germany
6 NOVITCHI, CORNEL – Romania
Grand Master Men +100 kg Left
1 PETROV, KONSTANTIN – Russia
2 SOROKA, SERGEY – Russia
3 ROBESCU, RELU – Romania
4 IVANOV, LYUBEN – Bulgaria
Senior Grand Master 75 kg Left
1 PODGORSKI, WIESLAW – Poland
2 BAUMANN, JUERGEN – Germany
3 ZAITSEV, VIKTOR – Russia
4 MARKIN, YURII – Russia
Senior Grand Master 90 kg Left
1 JONSSON, JONNY – Sweden
2 CARLOGANU, MIRCEA – Romania
3 SZILAGYI, SANDOR – Germany
4 JOZEF, WEDROWSKI – Poland
Senior Grand Master 100 kg Left
1 STEPANOV, VLADIMIR – Russia
2 STUSEK, JAROSLAV – Czech Republic
3 JACHVLIANI, IOSEB – Georgia
4 MIKELIONIS, VYDAS – Lithuania
Senior Grand Master +100 kg Left
1 NURETDINOV, FANIS – Russia
2 FILIKIDIS, PANTELIS – Greece
3 FEBERWEE, HERMAN – Netherlands
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA – BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 8
Master Women 60 kg Right
1 POTAPENKO, VALENTINA – Russia
2 SHAPAVALAVA, LARYSA – Belarus
3 TROBIC KOGL, BLAZENKA – Croatia
4 HADZIEVA, LADA – Bulgaria
Master Women 70 kg Right
1 IVANFI, BRIGITTA – Hungary
2 VORONCHIHINA, ELENA – Russia
3 DAMM, PETRA – Sweden
Master Women 80 kg Right
1 DIACHENKO, OKSANA – Ukraine
2 ZANKO, LILIYA – Ukraine
3 GORZYNSKA, AGY – England
4 GRONLUND ERIKSSON, ANNA – Sweden
5 YOVCHEVA, DONKA – Bulgaria
Master Women +80 kg Right
1 GABDRAKHMANOVA, RUZIA – Russia
2 KATTSTROM, CAMILLA – Sweden
Master Men 70 kg Right
1 KOGL, DRAZEN – Croatia
2 CHAMALAKIS, STELIOS – Greece
3 KOROSI, TIBOR – Hungary
4 ALTUNTAS, DAVUT – Turkey
5 VASIUTIN, SERHII – Ukraine
6 BOLDYREV, EDUARD – Russia
7 SUNDE, JAN ERIK – Norway
8 GHARAGYOZYAN, ARTSVIK – France
9 LINNANMÄKI, REIJO – Finland
Master Men 80 kg Right
1 ANFILOFEV, ALEXANDER – Russia
2 LUUKINEN, LASSE – Finland
3 BAMBOV, PLAMEN – Bulgaria
4 BOGDANSKI, KIRIL – Bulgaria
5 STEBELIAK, OLEKSANDR – Ukraine
6 VALYI, IMRE – Hungary
7 GIGOLASHVILI, GURAMI – Georgia
8 DROKAN, MISLAV – Croatia
9 ATLASKIN, ALEKSEI – Russia
10 SCHOLZE, RENE – Germany
11 AKAN, BINALI – Turkey
12 HELYES, CSABA – Hungary
Master Men 90 kg Right
1 KHASIYEV, ELSEVAR – Azerbaijan
2 ANELAUSKAS, DARIUS – Norway
3 ARROYO, RICHARD – Spain
4 SHAGALIN, VITALY – Russia
5 WAHLMAN, JIMMY – Sweden
6 NIKITIN, ROMAN – Russia
7 MARIN, ALEXANDRU – Romania
8 TSANOV, STEFAN – Bulgaria
9 FERIENCIK, OLIVER – Slovakia
10 KELEMEN, LASZLO – Hungary
11 KOHO, JAMI – Finland
12 RACEK, PETER – Slovakia
13 SYMEON, EFSTATHIOS – Greece
14 KOVACS, ATTILA – Hungary
Master Men 100 kg Right
1 KHRAMTSOV, EDUARD – Russia
2 YEUTUKHOVICH, BARIS – Netherlands
3 MAIDEN, PAUL – England
4 LITOVTSEV, YEVHEN – Ukraine
5 SVENSSON, STEFAN – Sweden
6 DAMAR, ERKAN – Turkey
7 MANASIEV, EMANUIL – Bulgaria
8 GOLOVENKO, VADYM – Ukraine
9 SZANTI, IMRE – Hungary
10 GROCHOWSKI, MARIUSZ – Poland
11 AGHAJANYAN, KARAPET – Armenia
12 DIMITROV, DIMITAR – Bulgaria
13 BONA, ANDRAS – Hungary
14 SEGAL, IGOR – Israel
Master Men +100 kg Right
1 MELENTEV, OLEG – Russia
2 MAHARRAMOV, AZAR – Azerbaijan
3 CHARALAMPOPOULOS, GIORGOS – Greece
4 SPUSTA, PETER – Slovakia
5 KARACA, RESAT – Turkey
6 GEORGIEV, GEORGI – Bulgaria
7 GKIOKAS, CHRISTOS – Greece
8 TESARIK, DUSAN – Czech Republic
9 BEN SHIMON, MOSHE – Israel
10 MILOJKOVIC, RADISA – Serbia
11 BOLT, DEAN – England
Grand Master Women Right
1 LAITURI, PIRJO – Sweden
2 STOYANOVA, EMILIYA – Bulgaria
3 DIMITROVA, ELENA – Bulgaria
Grand Master Men 75 kg Right
1 KUNNARI, PASI – Finland
2 PATRASCU, DANIEL – Romania
3 STOOR, JARMO – Finland
4 ARSLAN, SENER – Turkey
5 GULUYEV, ZULFU – Azerbaijan
6 SIMON, TIBOR – Hungary
Grand Master Men 90 kg Right
1 TUNCEL, HUSEYIN – Turkey
2 LUKKARILA, JUKKA PEKKA – Finland
3 MITCHELL, PAUL – England
4 PALISKIS, ROMUTIS – Lithuania
5 BERG, OTTAR ARNE – Norway
6 NALCAOGLU, HIDAYET – Turkey
7 ZHIVKOV, DANIEL – Bulgaria
8 FARKAS, ISTVAN SR – Hungary
9 ANDRE, FREDERIC – Belgium
10 HERRANEN, HEIKKI – Finland
Grand Master Men 100 kg Right
1 SHESHIN, MIKHAIL – Russia
2 MUCHA, MICHAEL – Germany
3 MIKKONEN, JUHA – Finland
4 NOVITCHI, CORNEL – Romania
5 SIMON, FERENC – Hungary
6 METKA, STEFAN – Germany
Grand Master Men +100 kg Right
1 PETROV, KONSTANTIN – Russia
2 SOROKA, SERGEY – Russia
3 ROBESCU, RELU – Romania
4 IVANOV, LYUBEN – Bulgaria
Senior Grand Master 75 kg Right
1 PODGORSKI, WIESLAW – Poland
2 ZAITSEV, VIKTOR – Russia
3 MARKIN, YURII – Russia
Senior Grand Master 90 kg Right
1 JONSSON, JONNY – Sweden
2 CARLOGANU, MIRCEA – Romania
3 SZILAGYI, SANDOR – Germany
4 JOZEF, WEDROWSKI – Poland
Senior Grand Master 100 kg Right
1 JACHVLIANI, IOSEB – Georgia
2 MIKELIONIS, VYDAS – Lithuania
3 STUSEK, JAROSLAV – Czech Republic
Senior Grand Master +100 kg Right
1 NURETDINOV, FANIS – Russia
2 FILIKIDIS, PANTELIS – Greece
3 FEBERWEE, HERMAN – Netherlands
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA – BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 9
Senior Women 50 kg Left
1 KIRAZ, ESRA – Turkey
2 RESHETNIK, ELIZAVETA – Russia
3 HRANATOVA, ANNA – Ukraine
4 GONCHARENKO, ANASTASIIA – Ukraine
5 BAREEVA, DIANA – Russia
6 CHIPARUS, VALERIA – Moldova
7 LEUENBERGER, LEILA – Switzerland
8 BLIND, JONNA – Sweden
9 ALPTEKIN, SEYMA TUGCE – Turkey
10 DOKUZOVA, LEONSYA – Bulgaria
11 BANEVA, INA – Bulgaria
12 SHAPAVALAVA, LARYSA – Belarus
13 DOBRIN, ANDREEA MARINELA – Romania
Senior Women 55 kg Left
1 ILIUSHYNA, VIKTORIIA – Ukraine
2 KESER, UMRAN – Turkey
3 TERPELOVA, OLGA – Russia
4 DURMUS, SEVAL – Turkey
5 KETOLA, ERIKA – Finland
6 SALI , ASIE – Bulgaria
7 STRAVINSKAITE, GINTARE – Lithuania
8 KRONKVIST, IDA – Finland
9 KOSTADINOVA, GERGANA – Bulgaria
10 LUNDKVIST, MARIA – Sweden
Senior Women 60 kg Left
1 DEBNAROVA, LUCIA – Slovakia
2 BAEVA, MILANA – Russia
3 KARLSSON, VIKTORIA – Sweden
4 BARZSO, HENRIETTA – Hungary
5 JANEHEIM, ELIN – Sweden
6 GRIDCHINA, EKATERINA – Russia
7 OSTROWSKA, MALGORZATA – Poland
8 HNIATSKO, VOLHA – Belarus
9 SALMAN, EMEL – Turkey
10 TSIARPITSKAYA, TATSIANA – Belarus
11 MINASCURTA, ANA MARIA – Moldova
12 SHULIKA , MARYNA – Ukraine
13 PAUPARYTE, DOVILE – Lithuania
Senior Women 65 kg Left
1 DEMENKO, LINA – Ukraine
2 IRTUGANOVA, NADEZHDA – Russia
3 KLEINSMITH, MALIN – Sweden
4 GLADKAIA, IRINA – Russia
5 BRANN, EMMA – Sweden
6 LAZARI, MIHAELA – Moldova
7 RIMKUVIENE, INGA – Lithuania
8 BILGIC, GULHAN – Turkey
9 SHUTKA, SVITLANA – Ukraine
10 POENAR, ELENA – Romania
11 GORUR, MEHTAP – Turkey
Senior Women 70 kg Left
1 REISEK, FIA – Sweden
2 DRIAEVA, IRINA – Georgia
3 IVANFI, BRIGITTA – Hungary
4 NORELIUS, TOVE – Sweden
5 MARTINKOVICOVA, REBEKA – Slovakia
6 VDOVICHENKO, ELENA – Russia
7 MIROMANOVA, ALENA – Russia
8 AVCI, BEYZANUR – Turkey
9 PETROVA, DAGMAR – Slovakia
Senior Women 80 kg Left
1 MAKEEVA, IRINA – Russia
2 VORONINA, VIKTORIA – Russia
3 ZALITE, SANDRA – Latvia
4 FALKENSTROM, JOHANNA – Sweden
5 SARIBAL, GULENDEM – Turkey
6 GRONLUND ERIKSSON, ANNA – Sweden
7 USTUNKAYA, NURHAN – Turkey
8 ZANKO, LILIYA – Ukraine
9 LAIVYTE, INDRE – Lithuania
10 TREHUBOVA, OLENA – Ukraine
11 MIETTUNEN, VEERA – Finland
Senior Women +80 kg Left
1 VAITKUTE, EGLE – Lithuania
2 KAIROVA, MADINA – Russia
3 BARANOVSKAYA, IANA – Russia
4 KALIUK, TATSIANA – Belarus
5 JONSSON, KRISTINA – Sweden
6 DAMM, PETRA – Sweden
7 D APICE, CARMELA – Italy
Senior Men 55 kg Left
1 BIYIKOGLU, SAID ERKAM – Turkey
2 KHAPAEV, ASLAN – Russia
3 POGOSIANI, LEVANI – Georgia
4 BAYRAMKULOV, MUSSA – Russia
5 BAKHSOLIANI, GIORGI – Georgia
6 GUNAYDIN, BURAK – Turkey
7 STAYKOV, MITKO – Bulgaria
8 MARINCHEV, DIMITAR – Bulgaria
Senior Men 60 kg Left
1 ADAMYAN, ASHOT – Armenia
2 KARAKOTOV, AHMAT – Russia
3 PRETSUASHVILI, ALEKS – Georgia
4 RUSTAMOV, RAMAZAN – Azerbaijan
5 BALANDIN, OLEKSANDR – Ukraine
6 MONAKHOV, PAVEL – Russia
7 MILEV, IVELIN – Bulgaria
8 TCHINTCHARAULI, IMEDA – Georgia
9 KORKMAZ, SELAHATIN – Turkey
10 DEMIRCAN, ZAFER – Turkey
11 EDUARDS, GRIVSTANS – Latvia
Senior Men 65 kg Left
1 KHUBAEV, IRBEK – Russia
2 URBEKHASHVILI, GIORGI – Georgia
3 ZAVRASHVILI, ALEKSI – Georgia
4 CABAOGLU, AHMET RECEP – Turkey
5 ALBAS, EMRE – Turkey
6 STEPANYAN, DAVIT – Armenia
7 SOGAEV, AZAMAT – Russia
8 KOLLAR, CSABA – Hungary
9 GREGORICKA, IVAN – Slovakia
10 PANCHEV, STILYAN – Bulgaria
11 MAKARANKA, ALEH – Belarus
12 ZINATY, MAGDY – Israel
13 SKENDEROV, RADOSLAV – Bulgaria
Senior Men 70 kg Left
1 AMIRSHADYAN, EMIL – Armenia
2 TARASAITIS, MINDAUGAS – Lithuania
3 CHERKASOV, OLEG – Russia
4 MARCIUKAITIS, KLAIDAS – Lithuania
5 SITCHINAVA, GOCHA – Georgia
6 KOGL, DRAZEN – Croatia
7 RABINER, MICHAEL – Israel
8 OKROTSVARIDZE, ZAZA – Georgia
9 MATIASH , DENYS – Ukraine
10 TSYBA, LEONID – Ukraine
11 SLAVCHEV, SLAVI – Bulgaria
12 LIEPINS, RAIMONDS – Latvia
13 KAZIEV, OLEG – Russia
14 BARZSO, ALEX – Hungary
15 SRAPYAN, AZAT – Armenia
16 ANDERSEN, MIKKEL – Greenland
17 PROCOPCIUC, DANIEL – Moldova
18 TODOROV, NIKOLAY – Bulgaria
Senior Men 75 kg Left
1 ONIANI, BETKILI – Georgia
2 ZIRAKASHVILI, IRAKLI – Georgia
3 GOSPODINOV, VALENTIN – Bulgaria
4 KALMIKOV, VITALII – Russia
5 BAIRAMUKOV, YUSUF – Russia
6 DELIDZHAKOV, HRISTO – Bulgaria
7 KOKOEV, DAVID – Israel
8 PRIEDE, MARATS – Latvia
9 FABIAN, ZSOLT – Hungary
10 UZUL, RAMAZAN – Turkey
11 TUDOR, ALIN – Romania
12 KASPARS, GRAVIS – Latvia
13 AREVALO, JOSE – Spain
14 STEPANYAN, DERENIK – Armenia
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA – BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 10
Senior Men 80 kg Left
1 VLADISLAVS, KRASOVSKIS – Latvia
2 SIMEONOV, BOZHIDAR – Bulgaria
3 ANFILOFEV, ALEXANDER – Russia
4 HOEFFNER, ANDREAS – Germany
5 DOBRIN, VIOREL – Romania
6 FILIKIDIS, DIMITRIS – Greece
7 DANOVSKI, DIMITAR – Bulgaria
8 MAMKHEGOV, MARAT – Russia
9 TABAGARI, ZAZA – Georgia
10 MANARKA, SARUNAS – Lithuania
11 ZHYHYLII, VIACHESLAV – Ukraine
12 KARAKASOGLU, BERKAN – Turkey
13 KOROGLISHVILI, GIORGI – Georgia
14 MANIADAKIS, VASILEIOS – Greece
15 DOGAN, IVAN – Croatia
Senior Men 85 kg Left
1 ZHOKH, OLEH – Ukraine
2 DIMITROV, PLAMEN – Bulgaria
3 TAVBERIDZE, ZURAB – Georgia
4 TAUTIEV, GEORGII – Russia
5 BINATOV, ELCHIN – Georgia
6 BUBENKO, ELDAR – Russia
7 AINARS, TUKMANOVS – Latvia
8 LACIAK, KAMIL – Poland
9 BARBU, DANIEL – Romania
10 MAHSIMOV, ZOHRAB – Azerbaijan
11 TODOROV, MIROSLAV – Bulgaria
12 WEBBER, LEE – England
13 PETRENKO, OLEH – Ukraine
14 KOVACS, PETER – Hungary
15 UNSUR, BAYRAM ALI – Turkey
16 ZOGRAFOS, MATTIAS – Sweden
17 BRANNSTROM, PETER – Sweden
18 BURUSIC, JOSIP – Croatia
19 FERNANDEZ, RAUL – Spain
Senior Men 90 kg Left
1 ANDREEV, SASHO – Bulgaria
2 ANTHOULIS, VAIOS – Sweden
3 PRUDNYK, IEVGENII – Ukraine
4 GETIASHVILI, JABA – Georgia
5 DURAN, YAKUP – Turkey
6 PETROV, KALOYAN – Bulgaria
7 CHERSKIY, MAKSIM – Russia
8 GIGAURI, TORNIKE – Georgia
9 SEREDA, ARTEM – Ukraine
10 MISHLEB, ADHAM – Israel
11 LAGUN, ANTON – Russia
12 VASILEIOU, IOANNIS – Greece
13 SALMINEN, JUHA – Finland
14 HARCA, MARIJAN – Croatia
15 ARROYO, RICHARD – Spain
Senior Men 100 kg Left
1 DADIKYAN, DAVIT – Armenia
2 PASHURISHVILI, GURAM – Georgia
3 ONIANI, GIORGI – Georgia
4 MARJOMAA, MATTI – Finland
5 GRISHIN, ARTEM – Russia
6 KAROLYI, ANDRAS – Hungary
7 MARHARINT, PETRO – Ukraine
8 PETKUS, EDIKAS – Lithuania
9 SOVIC, VIKTORIO – Croatia
10 CECERE, JULIEN – Switzerland
11 HOPPE, ERIC – Germany
12 KHOZIN, VIKTOR – Russia
13 GUBAEV, ASLAN – Germany
14 STOEV, BLAGOVEST – Bulgaria
15 TJARNBERG, ANDREAS – Sweden
16 MANASIEV, EMANUIL – Bulgaria
17 ZOBOKI, NANDOR – Hungary
Senior Men 110 kg Left
1 LALETIN, VITALII – Russia
2 ROSTOMASHVILI, GIORGI – Georgia
3 MILANOV, LYUBOMIR – Bulgaria
4 MYKHAILENKO, OLEG – Ukraine
5 TSITLIDZE, KOBA – Georgia
6 PANTALEEV, MARIN – Bulgaria
7 KOMEK, MURAT EFE – Turkey
8 FADEEV, ALEKSANDR – Russia
9 BAUMAN, ADAM – Hungary
10 POLES, JOSIP – Croatia
11 ABROMAITIS, SAULIUS – Lithuania
12 YENERER, AHMET – Turkey
13 SPOLJARIC, DENIS – Croatia
14 RIMKUS, DEIVYDAS – Lithuania
15 KALIAZIN, ANTON – Ukraine
Senior Men +110 kg Left
1 SAGINASHVILI, LEVAN – Georgia
2 ARABULI, DAVITI – Georgia
3 MALTCEV, RUSLAN – Russia
4 KHAYRETDINOV, MARSEL – Russia
5 GUNER, AHMET BORA – Turkey
6 KRASTEV, PAVEL – Bulgaria
7 KISOV, PLAMEN – Bulgaria
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA – BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 11
Senior Women 50 kg Right
1 KIRAZ, ESRA – Turkey
2 RESHETNIK, ELIZAVETA – Russia
3 BLIND, JONNA – Sweden
4 BAREEVA, DIANA – Russia
5 SHAPAVALAVA, LARYSA – Belarus
6 GONCHARENKO, ANASTASIIA – Ukraine
7 HRANATOVA, ANNA – Ukraine
8 DOKUZOVA, LEONSYA – Bulgaria
9 LEUENBERGER, LEILA – Switzerland
10 DOBRIN, ANDREEA MARINELA – Romania
11 BANEVA, INA – Bulgaria
Senior Women 55 kg Right
1 ILIUSHYNA, VIKTORIIA – Ukraine
2 TERPELOVA, OLGA – Russia
3 YILMAZ, SUKRIYE – Turkey
4 DURMUS, SEVAL – Turkey
5 LUNDKVIST, MARIA – Sweden
6 STRAVINSKAITE, GINTARE – Lithuania
7 KRONKVIST, IDA – Finland
8 KETOLA, ERIKA – Finland
9 KOSTADINOVA, GERGANA – Bulgaria
10 SALI , ASIE – Bulgaria
Senior Women 60 kg Right
1 BAEVA, MILANA – Russia
2 SALMAN, EMEL – Turkey
3 DEBNAROVA, LUCIA – Slovakia
4 KARLSSON, VIKTORIA – Sweden
5 BARZSO, HENRIETTA – Hungary
6 SHULIKA , MARYNA – Ukraine
7 OSTROWSKA, MALGORZATA – Poland
8 MINASCURTA, ANA MARIA – Moldova
9 PAUPARYTE, DOVILE – Lithuania
10 TROBIC KOGL, BLAZENKA – Croatia
11 HNIATSKO, VOLHA – Belarus
12 TSIARPITSKAYA, TATSIANA – Belarus
Senior Women 65 kg Right
1 GLADKAIA, IRINA – Russia
2 KLEINSMITH, MALIN – Sweden
3 DEMENKO, LINA – Ukraine
4 LAZARI, MIHAELA – Moldova
5 BILGIC, GULHAN – Turkey
6 MALIVANOVA, INNA – Russia
7 BRANN, EMMA – Sweden
8 POENAR, ELENA – Romania
9 GORUR, MEHTAP – Turkey
10 RIMKUVIENE, INGA – Lithuania
11 SHUTKA, SVITLANA – Ukraine
Senior Women 70 kg Right
1 REISEK, FIA – Sweden
2 DRIAEVA, IRINA – Georgia
3 MARTINKOVICOVA, REBEKA – Slovakia
4 VORONCHIHINA, ELENA – Russia
5 NORELIUS, TOVE – Sweden
6 MIROMANOVA, ALENA – Russia
7 IVANFI, BRIGITTA – Hungary
8 PETROVA, DAGMAR – Slovakia
9 PANTOVIC, NINA – Serbia
10 AVCI, BEYZANUR – Turkey
Senior Women 80 kg Right
1 MAKEEVA, IRINA – Russia
2 VORONINA, VIKTORIA – Russia
3 ZANKO, LILIYA – Ukraine
4 FALKENSTROM, JOHANNA – Sweden
5 LAIVYTE, INDRE – Lithuania
6 ZALITE, SANDRA – Latvia
7 SARIBAL, GULENDEM – Turkey
8 SHCHOLOKOVA, ANASTASIIA – Ukraine
9 USTUNKAYA, NURHAN – Turkey
10 GRONLUND ERIKSSON, ANNA – Sweden
11 MIETTUNEN, VEERA – Finland
Senior Women +80 kg Right
1 VAITKUTE, EGLE – Lithuania
2 KAIROVA, MADINA – Russia
3 D APICE, CARMELA – Italy
4 KALIUK, TATSIANA – Belarus
5 JONSSON, KRISTINA – Sweden
6 BARANOVSKAYA, IANA – Russia
Senior Men 55 kg Right
1 POGOSIANI, LEVANI – Georgia
2 BIYIKOGLU, SAID ERKAM – Turkey
3 KHAPAEV, ASLAN – Russia
4 GUNAYDIN, BURAK – Turkey
5 BALAKISHIYEV, RAHIB – Azerbaijan
6 BAYRAMKULOV, MUSSA – Russia
7 KHUBASHVILI, ZAUR – Georgia
8 MARINCHEV, DIMITAR – Bulgaria
9 KNOWLES, BARRY – England
10 STAYKOV, MITKO – Bulgaria
11 BADULA, DALIS – Romania
12 BURGIO, CALOGERO – Italy
Senior Men 60 kg Right
1 TSEREKAEV, ROMAN – Russia
2 RUSTAMOV, RAMAZAN – Azerbaijan
3 PRETSUASHVILI, ALEKS – Georgia
4 KARAKOTOV, AHMAT – Russia
5 MILEV, IVELIN – Bulgaria
6 BALANDIN, OLEKSANDR – Ukraine
7 EDUARDS, GRIVSTANS – Latvia
8 ADAMYAN, ASHOT – Armenia
9 DEMIRCAN, ZAFER – Turkey
10 TCHINTCHARAULI, IMEDA – Georgia
11 KORKMAZ, SELAHATIN – Turkey
Senior Men 65 kg Right
1 ZAVRASHVILI, ALEKSI – Georgia
2 SKENDEROV, RADOSLAV – Bulgaria
3 GABRAVA, VILENI – Georgia
4 JAGARCEC, SANDRO – Croatia
5 STEPANYAN, DAVIT – Armenia
6 TOMAEV, RUSLAN – Russia
7 SAARANLUOMA, TOPI – Finland
8 RASSOKHIN, OLEKSANDR – Ukraine
9 AKBAEV, AZRET – Russia
10 YILDIZOGLU, ZIA YUSUF – Turkey
11 BOZKURT, BEKIR – Turkey
12 KOLLAR, CSABA – Hungary
13 GREGORICKA, IVAN – Slovakia
14 GENCHEV, MIHAIL – Bulgaria
Senior Men 70 kg Right
1 MAKAROV, ARTUR – Russia
2 AMIRSHADYAN, EMIL – Armenia
3 PROCOPCIUC, DANIEL – Moldova
4 TARASAITIS, MINDAUGAS – Lithuania
5 SRAPYAN, AZAT – Armenia
6 OKROTSVARIDZE, ZAZA – Georgia
7 ICHKITI, VALIKO – Georgia
8 KAZIEV, OLEG – Russia
9 MARCIUKAITIS, KLAIDAS – Lithuania
10 TODOROV, NIKOLAY – Bulgaria
11 LIEPINS, RAIMONDS – Latvia
12 ANDERSEN, MIKKEL – Greenland
13 BARZSO, ALEX – Hungary
14 TSYBA, LEONID – Ukraine
15 SLAVCHEV, SLAVI – Bulgaria
16 RABINER, MICHAEL – Israel
XXVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP
25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA – BULGARIA
XVIII EUROPEAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP 25 MAY – 3 JUNE 2018, SOFIA BULGARIA page 12
Senior Men 75 kg Right
1 SAMUSHIA, DAVIT – Georgia
2 ZIRAKASHVILI, IRAKLI – Georgia
3 KOKOEV, DAVID – Israel
4 MAIOROV, VLADIMIR – Russia
5 STEPANYAN, DERENIK – Armenia
6 FABIAN, ZSOLT – Hungary
7 SOROKIN, VASILII – Russia
8 DELIDZHAKOV, HRISTO – Bulgaria
9 KASPARS, GRAVIS – Latvia
10 TUDOR, ALIN – Romania
11 GOSPODINOV, VALENTIN – Bulgaria
12 PIROYAN, ARMAN – Armenia
13 PRIEDE, MARATS – Latvia
14 TRIPLAT, PETAR – Croatia
15 AREVALO, JOSE – Spain
16 UZUL, RAMAZAN – Turkey
Senior Men 80 kg Right
1 VLADISLAVS, KRASOVSKIS – Latvia
2 AKPEROV, VADIM – Russia
3 MANARKA, SARUNAS – Lithuania
4 DOBRIN, VIOREL – Romania
5 SAFAROV, TABRIZ – Azerbaijan
6 YONCHEV, DETELIN – Bulgaria
7 TABAGARI, ZAZA – Georgia
8 ZHYHYLII, VIACHESLAV – Ukraine
9 DANOVSKI, DIMITAR – Bulgaria
10 GIRARD, PASCAL – Switzerland
11 KARAKASOGLU, BERKAN – Turkey
12 MAMKHEGOV, MARAT – Russia
13 TAVBERIDZE, BEKA – Georgia
14 FILIKIDIS, DIMITRIS – Greece
15 HOEFFNER, ANDREAS – Germany
16 DOGAN, IVAN – Croatia
17 LUUKINEN, LASSE – Finland
18 DROKAN, MISLAV – Croatia
19 MANIADAKIS, VASILEIOS – Greece
Senior Men 85 kg Right
1 ZOLOEV, KHADZHIMURAT – Russia
2 TAUTIEV, GEORGII – Russia
3 TAVBERIDZE, ZURAB – Georgia
4 DIMITROV, PLAMEN – Bulgaria
5 BARBU, DANIEL – Romania
6 PETRENKO, OLEH – Ukraine
7 UNSUR, BAYRAM ALI – Turkey
8 WEBBER, LEE – England
9 LACIAK, KAMIL – Poland
10 TODOROV, MIROSLAV – Bulgaria
11 BURUSIC, JOSIP – Croatia
12 KOVACS, PETER – Hungary
13 BINATOV, ELCHIN – Georgia
14 AINARS, TUKMANOVS – Latvia
15 ZOGRAFOS, MATTIAS – Sweden
16 FERNANDEZ, RAUL – Spain
17 BRANNSTROM, PETER – Sweden
18 HLUBIK, MATUS – Slovakia
Senior Men 90 kg Right
1 ANDREEV, SASHO – Bulgaria
2 CHERSKIY, MAKSIM – Russia
3 GASSIEV, SOSLAN – Russia
4 PRUDNYK, IEVGENII – Ukraine
5 SALMINEN, JUHA – Finland
6 ANTHOULIS, VAIOS – Sweden
7 GIGAURI, TORNIKE – Georgia
8 GAMTENADZE, IRAKLI – Georgia
9 HARCA, MARIJAN – Croatia
10 DURAN, YAKUP – Turkey
11 PETROV, KALOYAN – Bulgaria
12 KHASIYEV, ELSEVAR – Azerbaijan
13 MISHLEB, ADHAM – Israel
14 GIERSZEWSKI, ARKADIUSZ – Sweden
15 HLUSHCHENKO, VIACHESLAV – Ukraine
16 PETRESCU, DOREL – Romania
17 DUMITRU, STEFAN – Moldova
Senior Men 100 kg Right
1 MARHARINT, PETRO – Ukraine
2 MOTSONELIDZE, LEVANI – Georgia
3 DADIKYAN, DAVIT – Armenia
4 GRISHIN, ARTEM – Russia
5 PETKUS, EDIKAS – Lithuania
6 SOVIC, VIKTORIO – Croatia
7 KRIZAN, IVO – Croatia
8 MAKEEV, ALAN – Russia
9 ARABULI, DAVITI – Georgia
10 MANASIEV, EMANUIL – Bulgaria
11 STOEV, BLAGOVEST – Bulgaria
12 GUBAEV, ASLAN – Germany
13 CECERE, JULIEN – Switzerland
14 TJARNBERG, ANDREAS – Sweden
15 KAROLYI, ANDRAS – Hungary
16 ZOBOKI, NANDOR – Hungary
17 MARJOMAA, MATTI – Finland
Senior Men 110 kg Right
1 PETROV, MITKO – Bulgaria
2 LALETIN, VITALII – Russia
3 MILANOV, LYUBOMIR – Bulgaria
4 KASHAKASHVILI, DAVIT – Georgia
5 KRYLOV, ANDREI – Russia
6 YENERER, AHMET – Turkey
7 ROSTOMASHVILI, GIORGI – Georgia
8 KALIAZIN, ANTON – Ukraine
9 MYKHAILENKO, OLEG – Ukraine
10 RIMKUS, DEIVYDAS – Lithuania
11 KOMEK, MURAT EFE – Turkey
12 POLES, JOSIP – Croatia
13 SPOLJARIC, DENIS – Croatia
14 BAUMAN, ADAM – Hungary
15 JOVANOVICH, BORA – Serbia
16 PATRASCU, STEFAN – Moldova
17 CRISTESCU, PAUL – Romania,

http://www.waf-armwrestling.com/wp-content/uploads/2018/05/2018-EuroArm-Official-Results.pdf

http://www.waf-armwrestling.com/wp-content/uploads/2018/05/2018-Para-EuroArm-Official-Results.pdf

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top