BLÍŽI SA TRETIE STRETNUTIE TALENTOV

Keď sme vlani na jeseň zorganizovali prvé stretnutie talentov v Senci, mali sme veľké očakávania, ale aj obavy ako to dopadne. Na konci nabitého víkendu sme sa však rozchádzali s pocitom dobre vykonanej práce a hlavne s pocitom, že na Slovensku vyrastá nová silná pretláčacia generácia.

Na jar, pri druhom pokračovaní to už bolo o inom. Základy boli postavené, bolo na čom budovať. Sme radi, že aj výsledky prišli a nedali na seba dlho čakať. Výborné umiestnenia Liškovej, Hritza, Kosťova, Ševčíka (U18), Čontofalského, Dužeka (U21) na posledných MSJ len potvrdili, že smer, ktorým sa uberáme je správny.
Samozrejme nesmieme zabudnúť na medailistov Martinkovičovú, Kušnierikovú, Gloda, ktorí už ale patria medzi “starých harcovníkov”.

Výsledky, kvalitná príprava a tiež pohľad na skvelý kolektív, ktorý sa vďaka stretnutiam talentov vytvoril, nás len utvrdil, že je nutné pokračovať.

Najbližšie, v poradí už tretie stretnutie talentovanej mládeže sa uskutoční 28.-30. novembra 2014 v Senci.
Kto dostane pozvánku sa rozhodne až po druhom kole SNLP v Hanušovciach. Vyberať sa bude hlavne z kategórie do osemnásť rokov a hlavne z nových tvárí.

Starí harcovníci už základy majú a musia ich rozvíjať v kluboch. Takže nezúfajte, ak nebudete vo výbere na stretnutie, neznamená to, že nie ste talentovaný… pravdepodobne ste už v príprave ďalej a stretneme sa na sústredení reprezentantov.

Sledujte informácie na stránke a na FB. Menný zoznam účastníkov 3. stretnutia talentov bude zverejnený do 18.11.2014.

Stretneme sa v Senci a verím, že atmosféra bude minimálne taká, ako bola na dvoch predchádzajúcich stretnutiach.

-mač-

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top