Druhý ročník Životickej páky opäť s medailovou žatvou!

V sobotu 4. novembra sa v susednom Česku konal druhý ročník súťaže Životická páka. Po minuloročnej úspešnej premiére vycestovali na podujatie aj naši pretekári.

Životickej páky sa zúčastnil síce menší, ale za to úspešný tím.

Eliška Ladvenicová jednoznačne ovládla kategóriu U15 ľavou aj pravou rukou . V kategórii U18 pridala dve strieborné medaily, pričom predviedla krásne zápasy vo finále s Ester Polakovou.

V kategórii U18 do 75 kg kraľoval pravou rukou Kristián Kubašák v ľavačke pridal striebro. Matúš Žigo z klubu Awk Myjava pridal v tejto kategórií bronz v ľavačke.

 

Matúš Kubašák jednoznačne vyhral kategóriu mužov do 75 kg . Jeho brat Kristián pridal striebro v pravačke. Dominik Šoka z klubu Awk Dobrá Voda získal dve zlaté medaile v kategórii muži do 85kg a pridal dve strieborné medaile v kategórii do 95 kg.

 

Ivan Gregorička obsadil druhé miesto v kategórii do 85 kg ľavou rukou. V najťažšej kategórii Adam Hanzalik obsadil 2 miesto pravou rukou.

 

Zastúpenie sme mali aj v kategórii Masters – Milan Marenčin stačil len na striebornú medailu.

 

Za organizáciu bola zodpovedná Česká asociácia armwrestlingu spolu s AWK Životice u Nového Jičína a patrí im poďakovanie za perfektne zvládnutú súťaž.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top