Krajské kolá SRŠ odštartovala Nitra

Silná ruka vstúpila do svojho druhého kola. V obchodnom centre MAX v Nitre sa zišli pretláčania chtiví študenti aby zabojovali o víťazov v krajskom kole.

V príjemnom prostredí sme boli svedkami výborných zápasov. Predstavili sa úplni nováčikovia, ale aj známi pretekári z našich súťaží.

Medzi dievčatami zvíťazili už skúsené Krístína Magušínová a Petra Caková. Kristína je už známa tvár s reprezentačnými skúsenosťami, Petra zasa objav vlaňajšej Silnej ruky. Jej výkonnostný postup zastavilo zranenie pravej ruky, no dnes za stolom to bolo jej jednoznačné víťazstvo. Príjemným prekvapením bolo vystúpenie Simony Šarkóziovej (2. miesto), ktorá až na Cakovú porazila jednoznačne všetky svoje súperky.

Medzi chlapcami sa znovu ukázali v dobrom svetle bratia Baraňajovci. Škoda len, že ich vidíme iba na súťaži Silná ruka stredoškolákov. Určite by nebolo nazmar, keby svoj talent viac rozvíjali a ukázali sa na viacerých súťažiach.

V 70tke si so všetkými súpermi poradil Radoslav Kašiar. V 80tke sme boli svedkami jediného opakovaného finále, o ktoré sa zaslúžil Šimon Smitana. Ten v dvoch zápasoch porazil skúsenejšieho Adama Galoviča a zaslúžene zvíťazil.

V najťažšej a najpočetnejšej kategórii zvíťazil skúsený Christián Oláh.

Najlepší traja z každej kategórie postúpili do celoslovenského finále, ktoré sa uskutoční 27. novembra 2015 v nákupnom centre EUROPA v Banskej Bystrici.

-mač-

11/10/2015

ZOBRAZIŤ VÝSLEDKY

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top