Premiérová účasť na Životickej páke

Včera sa konal u našich susedov 1. ročník armwrestlingovej súťaže Životickej páky. Za organizáciu bola zodpovedná Česká asociácia armwrestlingu spolu s AWK Životice u Nového Jičína a musíme povedať, že premiérová súťaž dopadla na výbornú.

Túto novú príležitosť si nenechali ujsť ani naši reprezentanti a vycestovali za hranice pozbierať nové skúsenosti. A veru okrem nových skúseností pozbierali aj cenné kovy v hojnom počte.

 

Jakub Kozák získal zlato na pravú ruku v kategórií Juniori do 18 rokov do 90kg.

V kategórií juniori do 18 rokov 90+kg vybojoval Samuel Škombár zlato na obe ruky.  Prvé dve priečky v kategórií SUB JUNIOR na ľavú aj pravú ruku do 75 kg obsadili naši pretekári Radoslav Vanga a Kristián Kubašák. 

V senioroch na ľavú ruku do 75 kg obsadil pekné tretie miesto Matúš Buckulčík, na pravačku získal zlato.

Martin Minarovič si domov odniesol striebro z kategórie seniori na pravú ruku +95 kg. Na ľavačku obsadil prvé miesto Filip Hritz.

Milan Marenčin ovládol kategóriu masters pravá ruka 85 kg, bronz si prevzal Peter Mojžiš. 

 

Výborne sa darilo aj dievčatám Adriane Vojtečkovej a Nine Mičáňovej, ktoré obsadili prvé priečky v kategórií SUB JUNIOR na ľavú ruku do 60kg. V ženskej kategórií 65+kg úradovala Barbora Bajčiová, ktorá získala zlato na obe ruky. Vyzerá to tak, že na Orave sú naozaj silné ženy 🙂

Ďakujeme našim pretekárom za vzornú reprezentáciu na Životickej páke.

 

Kompletné výsledky:

NOVICE MEN LEFT 85 KG
1. DAVID JAN. AWK NOVÝ JIČÍN
2. JUŘÍK JONÁŠ. AWK NOVÝ JIČÍN
3. KUBALÍK VLADIMÍR. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
NOVICE MEN LEFT +85 KG
1. MARÁK MILOŠ. JEDNOTLIVEC
2. JIŘÍK DANIEL. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
3. KVAPIL SEBASTIAN. AWK NOVÝ JIČÍN
4. DOLEŽAL ALEŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV
NOVICE MEN RIGHT 85 KG
1. DAVID JAN. AWK NOVÝ JIČÍN
2. KUBALÍK VLADIMÍR. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
3. JUŘÍK JONÁŠ. AWK NOVÝ JIČÍN
NOVICE MEN RIGHT +85 KG
1. JIŘÍK DANIEL. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
2. MARÁK MILOŠ. JEDNOTLIVEC
3. DOLEŽAL ALEŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV
4. KVAPIL SEBASTIAN. AWK NOVÝ JIČÍN
JUNIOR18 MEN LEFT 75 KG
1. ČÍP ADAM. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
2. TOMAN JAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
3. ŠENK DAVID. AWK KOSTICE
4. KUBALÍK VLADIMÍR. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
JUNIOR18 MEN LEFT +90 KG
1. ŠKOMBÁR SAMUEL. AWK ZVOLEN
2. KIESEWETTER ADAM. AWK NOVÝ JIČÍN
3. MACÍČEK VIKTOR. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
4. JIŘÍK DANIEL. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
5. KVAPIL SEBASTIAN. AWK NOVÝ JIČÍN
JUNIOR18 MEN RIGHT 75 KG
1. ČÍP ADAM. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
2. TOMAN JAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
3. ŠENK DAVID. AWK KOSTICE
4. KUBALÍK VLADIMÍR. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
JUNIOR18 MEN RIGHT 90 KG
1. KOZÁK JAKUB. KASPROF SECURITY BULL TEAM ORAVA
2. CSÁPAI DOMINIK. AWK KOSTICE
3. KIESEWETTER ADAM. AWK NOVÝ JIČÍN
JUNIOR18 MEN RIGHT +90 KG
1. ŠKOMBÁR SAMUEL. AWK ZVOLEN
2. MACÍČEK VIKTOR. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
3. JIŘÍK DANIEL. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
4. KVAPIL SEBASTIAN. AWK NOVÝ JIČÍN
SUB JUNIOR LEFT 75 KG
1. VANGA RADOSLAV. AWK ZVOLEN
2. KUBAŠÁK KRISTIÁN. AWK MYJAVA
3. POLÁK MATOUŠ. AWK HLUK
4. JUŘÍK JONÁŠ. AWK NOVÝ JIČÍN
5. HORÁČEK ŠTĚPÁN. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
6. HUK MATYÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV
7. KUNC TOMÁŠ. AWK NOVÝ JIČÍN
SUB JUNIOR RIGHT 75 KG
1. VANGA RADOSLAV. AWK ZVOLEN
2. KUBAŠÁK KRISTIÁN. AWK MYJAVA
3. POLÁK MATOUŠ. AWK HLUK
4. JUŘÍK JONÁŠ. AWK NOVÝ JIČÍN
5. HORÁČEK ŠTĚPÁN. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
6. HUK MATYÁŠ. AWK DOLNÍ BOUSOV
7. KUNC TOMÁŠ. AWK NOVÝ JIČÍN
SENIOR MEN LEFT 75 KG
1. ČÍP ADAM. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
2. BRANDA VIKTOR. AWK BROUMOV
3. BUCKULČÍK MATÚŠ. KASPROF SECURITY BULL TEAM ORAVA
4. BAĎURA TOMÁŠ. AWK HLUK
5. GRAMER ŠTĚPÁN. JEDNOTLIVEC
6. ŠENK DAVID. AWK KOSTICE
SENIOR MEN LEFT 85 KG
1. KUBAŠÁK MATÚŠ. AWK MYJAVA
2. DANĚK PETR. AWK KOSTICE
3. ŠKODA JAKUB. AWK BROUMOV
4. MOJŽÍŠ PETER. AWK PRIEVDZA
5. POLÁCH PAVEL. AWK KOSTICE
SENIOR MEN LEFT 95 KG
1. BĚLŮNEK JAROSLAV. AWK NOVÝ JIČÍN
2. PROCHÁZKA VÁCLAV. AWK NOVÉ SYROVICE
3. MALINSKÝ JAKUB. JEDNOTLIVEC
4. KIESEWETTER ADAM. AWK NOVÝ JIČÍN
5. KEREL PAVEL. AWK HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU
6. CSÁPAI PATRIK. AWK KOSTICE
SENIOR MEN LEFT +95 KG
1. HRITZ FILIP. ŠK LUCIE DEBNÁROVÁ SENEC
2. MINAROVIČ MARTIN. AWK BRATISLAVA
3. VACULOVIČ VÁCLAV. AWK HLUK
4. KONŮPEK MARTIN. AWK DOLNÍ BOUSOV
5. HOREČNÝ ZDENKO. JEDNOTLIVEC
6. PANTÁLEK JAKUB. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
7. PRÁČKA TOMÁŠ. AWK LANŠKROUN
8. SOCHA MIROSLAV. KASPROF SECURITY BULL TEAM ORAVA
9. KŘÍŽEK ANTONÍN. AWK KOSTICE
10. CINK JAN. AWK LANŠKROUN
11. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
12. MUZIKANT MARTIN. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
SENIOR MEN RIGHT 75 KG
1. BUCKULČÍK MATÚŠ. KASPROF SECURITY BULL TEAM ORAVA
2. ČÍP ADAM. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
3. TOMAN JAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
4. BRANDA VIKTOR. AWK BROUMOV
5. GRAMER ŠTĚPÁN. JEDNOTLIVEC
6. ŠENK DAVID. AWK KOSTICE
7. BAĎURA TOMÁŠ. AWK HLUK
SENIOR MEN RIGHT 85 KG
1. PULTR TOMÁŠ. AWK PRAHA
2. ŠKODA JAKUB. AWK BROUMOV
3. DANĚK PETR. AWK KOSTICE
4. JUŘÍK MIKOLÁŠ. AWK NOVÝ JIČÍN
5. CSÁPAI DOMINIK. AWK KOSTICE
6. POLÁCH PAVEL. AWK KOSTICE
7. MOJŽÍŠ PETER. AWK PRIEVDZA
SENIOR MEN RIGHT 95 KG
1. POLÁK ŠIMON. AWK HLUK
2. MALINSKÝ JAKUB. JEDNOTLIVEC
3. BĚLŮNEK JAROSLAV. AWK NOVÝ JIČÍN
4. JANEČEK ROBIN. AWK KOSTICE
5. PROCHÁZKA VÁCLAV. AWK NOVÉ SYROVICE
6. KIESEWETTER ADAM. AWK NOVÝ JIČÍN
7. TRULLEY JAKUB. JEDNOTLIVEC
8. KEREL PAVEL. AWK HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU
9. CSÁPAI PATRIK. AWK KOSTICE
SENIOR MEN RIGHT +95 KG
1. HOREČNÝ ZDENKO. JEDNOTLIVEC
2. MINAROVIČ MARTIN. AWK BRATISLAVA
3. VACULOVIČ VÁCLAV. AWK HLUK
4. ŽIVNÝ FRANTIŠEK. AWK DOLNÍ BOUSOV
5. HRITZ FILIP. ŠK LUCIE DEBNÁROVÁ SENEC
6. KŘÍŽEK ANTONÍN. AWK KOSTICE
7. VLK OTTO. JEDNOTLIVEC
8. PRÁČKA TOMÁŠ. AWK LANŠKROUN
9. KONŮPEK MARTIN. AWK DOLNÍ BOUSOV
10. CINK JAN. AWK LANŠKROUN
11. SOCHA MIROSLAV. KASPROF SECURITY BULL TEAM ORAVA
12. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
13. MUZIKANT MARTIN. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
MASTER MEN LEFT 100 KG
1. BĚLŮNEK JAROSLAV. AWK NOVÝ JIČÍN
2. POHŮNEK JIŘÍ. AWT ČERČANY
3. MOJŽÍŠ PETER. AWK PRIEVDZA
4. CSÁPAI PATRIK. AWK KOSTICE
5. KEREL PAVEL. AWK HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU
MASTER MEN LEFT +100 KG
1. ŽIVNÝ FRANTIŠEK. AWK DOLNÍ BOUSOV
2. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
3. MUZIKANT MARTIN. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
MASTER MEN RIGHT 85 KG
1. MARENČIN MILAN. PSC KOŠICE
2. KUCBEL ROBERT. JEDNOTLIVEC
3. MOJŽÍŠ PETER. AWK PRIEVDZA
MASTER MEN RIGHT 100 KG
1. BĚLŮNEK JAROSLAV. AWK NOVÝ JIČÍN
2. POHŮNEK JIŘÍ. AWT ČERČANY
3. CSÁPAI PATRIK. AWK KOSTICE
4. KEREL PAVEL. AWK HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU
MASTER MEN RIGHT +100 KG
1. ŽIVNÝ FRANTIŠEK. AWK DOLNÍ BOUSOV
2. ČAPEK MILAN. AWK DOLNÍ BOUSOV
3. MUZIKANT MARTIN. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
SUB JUNIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. VOJTEČKOVÁ ADRIÁNA. KASPROF SECURITY BULL TEAM ORAVA
2. MIČÁŇOVÁ NINA. KASPROF SECURITY BULL TEAM ORAVA
SUB JUNIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. VOJTEČKOVÁ ADRIÁNA. KASPROF SECURITY BULL TEAM ORAVA
2. MIČÁŇOVÁ NINA. KASPROF SECURITY BULL TEAM ORAVA
SENIOR WOMEN LEFT 65 KG
1. VOJTEČKOVÁ ADRIÁNA. KASPROF SECURITY BULL TEAM ORAVA
2. TURČEKOVÁ JANA. AWK NOVÝ JIČÍN
SENIOR WOMEN LEFT +65 KG
1. BAJČIOVÁ BARBORA. KASPROF SECURITY BULL TEAM ORAVA
2. HLAVÁČOVÁ BRONISLAVA. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA
3. KAŇOVÁ LUCIE. AWK KOSTICE
SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG
1. VOJTEČKOVÁ ADRIÁNA. KASPROF SECURITY BULL TEAM ORAVA
2. TURČEKOVÁ JANA. AWK NOVÝ JIČÍN
SENIOR WOMEN RIGHT +65 KG
1. BAJČIOVÁ BARBORA. KASPROF SECURITY BULL TEAM ORAVA
2. KAŇOVÁ LUCIE. AWK KOSTICE
3. HLAVÁČOVÁ BRONISLAVA. AWK ŽIVOTICE U NOVÉHO JIČÍNA

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top