Prvé kolo SNLP odštartovalo s vysokou účasťou!

SNLP zahájila úspešný štart v Žaškove. Od rána sa napĺňal priestor kultúrneho domu športovcami, ktorí si nenechali ujsť príležitosť a pricestovali do oravskej obce preveriť svoje silné ruky. Veríme, že to bude takto s vysokou účasťou pokračovať aj v nasledujúcich kolách.

“1. kolo SNLP dopadlo nad moje očakávanie, výborná účasť, kvalitné zápasy a veľa nováčikov, čo ma teší, lebo tí sú budúcnosť nášho športu. Mám radosť aj z môjho klubu, vyhral prvé kolo, no v silnej zostave prišli reprezentanti AWK Prešov, ale aj AWK Myjava, ktorí ukážkovo pracujú s mládežou. Chcem sa poďakovať vedeniu obce Žaškov ,členom klubu Kasprofsecurity bulteam Orava všetkým sponzorom a partnerom, ktorý sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na organizácii. Spoločne sa nám podarilo urobiť krásne preteky”, povedal viceprezident SAPR Peter Kasan.

“Do Žaškova cestoval AWK Prešov s výrazne omladeným a novým tímom. Viac ako polovica pretekárov išla prvý krát na súťaž. S ich výsledkami som veľmi spokojný, niektorí dokonca až prekvapili medailovými umiestneniami, niektorí zistili akú úroveň musia dosahovať na domácej ligovej scéne. Klasické opory ako reprezentanti samozrejme zabrali a potvrdili svoje kvality finálovými umiestneniami. Celkovo vládla v Žaškove veľmi dobrá atmosféra, preto musím poďakovať organizátorom za úžasne pripravenú súťaž a výborne pohostenie, ktoré pre nás pripravili”, vyjadril spokojnosť Gabriel Harčarik.

 

Kompletné výsledky si môžete pozrieť TU

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top