Reprezentačné sústredenie SAPR

Pozývame športovcov na 3. plánované reprezentačné sústredenie, ktoré sa uskutoční v

sobotu 15. júna v priestoroch 365 Cross gym Vavrečka

Začiatok sústredenia/prezentácia je 11:00 hod.
sparingy začínaju o 11:30h
Na reprezentačné sústredenie sú pozvaní všetci športovci širšej nominácie. Zároveň sústredenie je na základe Štatútu reprezentanta POVINNÉ pre všetkých aktuálnych reprezentantov.
V prípade neúčasti reprezentant nebude nominovaný na MS v Moldavsku.
Na sústredení sa po dohode s reprezentačnými trénermi uzavrú hmotnostné kategórie, v ktorých budú športovci súťažiť (viď príloha).
Povieme si podrobnosti ohľadom MS, dopravy, ubytovania a  predbežnú sumu ktorú bude treba uhradiť v rámci vycestovania na MS. Tí ktorí zvažujete účasť na MS v Moldavsku skontrolujte si platnosť pasu resp OP!!!
Pre ostatných športovcov je sústredenie otvorené a dobrovoľné, každý kto má chuť si zatrénovať je vítaný na otvorenom tréningu!
Program sústredenia:
Začiatok sústredenia/prezentácia 11:00 hod.
sparingy, silové a výkonnostné testy začínaju o 11:30h

Kategórie športovcov:

každý z nominovaných kto má záujem vycestovať resp nebude mocť ísť kontaktujte svojho repre trénera 

Juniori:

 

 A Team

Tobias Roman KASPROF-SECURITY BUL TEAM ORAVA

Adriana Vojtečková KASPROF-SECURITY BUL TEAM ORAVA

Tamara Stieranková AWK Magenzit Revúca

Bibiana Stangelová AWK Dobrá Voda

Dominika Barošová KASPROF-SECURITY BUL TEAM ORAVA

Samuel Kaučík AWK Dobrá Voda

 

 B team doplnia voľné miesta v aute 

Aila Sosa AWK PREŠOV

Nastasia Pastorkova AWK TJ SPARTAK MYJAVA

Ivana Pitakova  KASPROF-SECURITY BUL TEAM ORAVA

Eliska Ladvenicova AWK Dobrá Voda

Karolina Majchrakova KASPROF-SECURITY BUL TEAM ORAVA

Oliver Klucar AWK PREŠOV

Rastislav Klucar AWK PREŠOV

Jan Pankuch AWK PREŠOV

Rene Visnansky AWK PREŠOV

Branislav Bednarcik AWK PREŠOV

Jakub Kozak  KASPROF-SECURITY BUL TEAM ORAVA

Samuel Szabo ŠPORTOVÝ KLUB LUCIA DEBNÁROVÁ

Nino Kontina AWK TJ SPARTAK MYJAVA

Adam Hanzlik AWK TJ SPARTAK MYJAVA

 

Seniori:

 

 A team

Peter Čeleš – AWK TJ SPARTAK MYJAVA

Barbora Bajčiová – KASPROF-SECURITY BUL TEAM ORAVA

Lucia Debnárová – ŠPORTOVÝ KLUB LUCIA DEBNÁROVÁ

Martina Sojková – Športový klub pretláčania rukou Trnava

Tamara Stieranková AWK Magenzit Revúca

Rebeka Martinkovič – Športový klub pretláčania rukou Trnava

B team

Juraj Michalička  – AWK WARRIOR PRIEVIDZA

Pavel Orihel AWK Dobrá Voda

Kristína Bobovčáková – AWK PREŠOV

Radoslav Dobrovič AWK Dobrá Voda

 

Masters

A team

Peter Spusta AWK PREŠOV

Dagmar Petrová AWK Kráľová pri Senci

Michal Debnár ŠPORTOVÝ KLUB LUCIA DEBNÁROVÁ

Peter Kasan KASPROF-SECURITY BUL TEAM ORAVA

Radoslav Dobrovič AWK Dobrá Voda

B team

Martin Caletka Športový klub pretláčania rukou Trnava

Marián Skrutek AWK Zvolen

Rastislav Tomaga AWK Hypposko

 

Disabled

Martin Klimek – AWK TJ SPARTAK MYJAVA

Šimon Chlpatý AWK Hypposko

Ali Sendrei AWK Zvolen

Hmotnostné kategórie MS 

 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top