Silná ruka stredných škôl 2018

Aj v tomto roku opäť celoslovenská súťaž “Silná ruka stredných škôl” pre všetkých stredoškolákov do 18 rokov

Aj v tomto roku Slovenská asociácia pretláčania rukou organizuje už tradičnú celoslovenskú súťaž  „Silná ruka stredných škôl“. Tento rok pôjde už o jej 24. ročník.

V týchto dňoch rozposielame na stredné školy po celom Slovensku pozvánky na túto už tradičnú študentskú súťaž. Následne prebehnú školské kolá Silnej ruky stredoškolákov. Súťaží sa v kategóriách: chlapci 65 kg, 70 kg, 80 kg a +80 kg, dievčatá 60 kg a + 60kg.

Zo školských kôl postupujú do oblastného kola dvaja najlepší súťažiaci z každej kategórie.

Súťažiť sa bude klasickou dvojnásobnou elimináciou. Takto si budú môcť všetci zasúťažiť a vyskúšať, kto je za pretláčačským stolom najsilnejší.

Uzávierka prihlášok na krajské kolá je 24.10.2018 Do tohto termínu je potrebné zaslať vyplnenú prihlášku s menami postupujúcich účastníkov.

Oblastné kolá sa uskutočnia v nasledovných mestách:

Západoslovenská oblasť – Bratislava 16.11.2018 

                                              Prievidza – 9.11.2018

                                              Zlaté Moravce 26.10.2018

Stredoslovenská oblasť – Tvrdošín 8.11.2018

                                              Dolný Kubín

Východoslovenská oblasť – Prešov  9.11.2018

FINÁLE

23.11.2018 –  Košice

Všetky súťaže začínajú registráciou a vážením podľa rozpisu pre danú oblasť. Na registráciu je nutné priniesť prihlášku s menami postupujúcich potvrdenú riaditeľom školy. Kvalifikácia začína o 10:00. Súťažiť sa bude na dvoch až štyroch stoloch podľa počtu prihlásených študentov. Na súťaž nemôžu byť školou nominovaní športovci, ktorí sú reprezentantmi SVK v armwrestlingu a v minulosti sa zúčastnili ME alebo MS.

Súťaže budú prebiehať v priestoroch športovej haly, telocvične na danom mieste súťaže. Všetky priestory určite ľahko nájdete.

Len pripomíname, že vlaňajšieho ročníka sa zúčastnilo viac ako 102 škôl. Veríme, že tento ročník bude ešte úspešnejší.

Informujte sa na svojich školách a v prípade že vaša škola nedostala pozvánku a chcete sa súťaže zúčastniť kontaktujte nás na sekretariat@armsport.sk

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top