Horečný Silvestrovským šampiónom

Po rokoch sa titul Silvestrovského šampióna podarilo získať domácemu pretekárovi. Zdenko Horečný dnes nenašiel premožiteľa a poradil si so všetkými súpermi či už v kategórii, alebo vo finále o absolútneho víťaza.

Cestu za víťazstvom sa mu snažili prekaziť viacerí, najviac Richard Pápaj, no dnes to bol Horečného deň.

Výborne si počínal aj Martin Hanes, ktorý ako víťaz najľahšej kategórie sa dostal až na stupne víťazov a obsadil v absolutke tretie miesto. Hanes je bývalý reprezentant SR a je škoda, že ho pracovné povinnosti natoľko zaťažujú, že sa pretláčaniu nemôže venovať naplno. Veď aj pri takomto ojedinelom prípade, ponaháňa najlepších.

Súťaž prebiehala opäť v dobrej atmosfére. Zo zahraničných účastníkov prišli Maďari a Frederic André z Belgicka. Frederic je náš dlhoročný priateľ a Slovensko si obľúbil. Napriek tomu, že sa mu podarilo zvíťaziť iba raz, nevadilo mu to a s nadšením sa tešil z výbornej súťaže (pre tých, ktorí nevedia p. André je šéf antidopingového výboru pri WAF).

Trochu sklamaním bolo vystúpenie Mateja Drinku, ktorý síce svoju kategóriu vyhral, no v absolutke sme do neho vkladali väčšie nádeje. Nakoniec sa musel uspokojiť až so štvrtým miestom.

Súťaž svojou návštevou poctili aj naše dve najúspešnejšie reprezentantky Lucia Debnárová a Rebeka Martinkovičová. Debnárová dokonca po súťaži “ponaháňala” za stolom viacerých mužov. Silvestrovská nálada, ako má byť.

-mač-

12/30/2015

ZOBRAZIŤ VÝSLEDKY

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top