LUCIA DEBNÁROVÁ MEDZI NAJLEPŠÍMI ŠPORTOVCAMI SLOVENSKA

Po úspechu medzi neolympijskými športovcami sa meno Lucie Debnárovej objavilo aj na lístkoch v ankete KŠR SSN Športovec roka 2015.

Jej vynikajúce výsledky ju katapultovali medzi elitu slovenského športu a zaujala veľmi peknú 29. priečku.

Sme radi, že sa pretláčanie rukou dostalo medzi olympijské športy a novinári si všimli úspechy našej skvelej reprezentantky.

Blahoželáme Lucia!

Tu sú výsledky ankety:

JEDNOTLIVCI

1. Peter SAGAN, cestná cyklistika                                                        1120    ( 98 –  13 –   2)      114x

2. Matej TÓTH, atletika                                                                         1026    ( 14 –  86 – 10)      114x

3. Marián HOSSA, ľadový hokej                                                             772    (   1 –   6 –   36)     110x

4. Erik VARGA, športová streľba                                                            694    (   0 –   5 –   40)     106x

5. Marek HAMŠÍK, futbal                                                                       625    (   1 –   4 –   23)     100x

6. Veronika VELEZ ZUZULOVÁ, zjazdové lyžovanie                                413    (   0 –   0 –    2)        90x

7. Anna Karolína SCHMIEDLOVÁ, tenis                                                  357    (   0 –   0 –    1)        88x

8. Zuzana REHÁK ŠTEFEČEKOVÁ, športová streľba                              256                                    69x

9. Matej BEŇUŠ, vodný slalom                                                              211                                    56x

10. Štefan SVITKO, motorizmus                                                              149                                    52x

11. Erik VLČEK, Juraj TARR, rýchlostná kanoistika                                    107                                    31x

12. Klaudia MEDLOVÁ, snoubording                                                          97                                    39x

13. Martin ŠKRTEL, futbal                                                                         77                                    19x

14. Ivan JAKEŠ, motorizmus                                                                     46                                    18x

15. Jozef METELKA, para – cyklistika                                                        29                                    11x

16. Richard VARGA, triatlon, aquatlon                                                         24                                    10x

17. Danka BARTEKOVÁ, športová streľba                                                   23                                      6x

18.  Erik BAŠKA, cestná cyklistika                                                              23                                      9x

19. Marián JUNG, vodný motorizmus                                                           22                                      8x

20. Lukáš BABAČ, veslovanie                                                                    19                                      6x

21. Zuzana STROMKOVÁ, akrobatické lyžovanie                                       17                                      7x

22. Tatiana JANÍČKOVÁ, cyklotrial                                                             15                                      6x

23. Veronika VADOVIČOVÁ, para – športová streľba                                    14                                      8x

24. Jana DUKÁTOVÁ, vodný slalom                                                         12                                      5x

25. István LÉVAI, grécko-rímske zápasenie                                               12                                      6x

26. Martin KLIŽAN, tenis                                                                           11                                      3x

27. Richard NAGY, plávanie                                                                       10                                      3x

28. Viliam TANKÓ, box                                                                              10                                      7x

29. Lucia DEBNÁROVÁ, pretláčanie rukou                                                9                                      4x

30. Denisa HARGAŠOVÁ, fitnes                                                                 9                                      4x

31. Martin OTČENÁŠ, letný biatlon                                                             6                                      2x

32. Sabina PLEVÁKOVÁ, fitnes                                                                  5                                      2x

33. Tomáš TATAR, ľadový hokej                                                                 5                                      1x

34. Filip PRAJ, športová streľba                                                                    4                                      1x

35. Alexander SLAFKOVSKÝ, vodný slalom                                             4                                      2x

36. Juraj TUŽINSKÝ, športová streľba                                                         4                                      2x

37. Miroslav HARAUS, para – zjazdové lyžovanie                                       3                                      2x

38. Matej KOVÁČ, vzpieranie                                                                       3                                      2x

39. Patrik KURIL, para – cyklistika                                                              3                                      3x

40. Adrián MATUŠÍK, para – atletika                                                          3                                      2x

41. Alexander VAŠKO, vodné lyžovanie                                                     3                                      1x

42. Adam ŽAMPA, zjazdové lyžovanie                                                        3                                      1x

43. Richard GONDA, motorizmus                                                                2                                      1x

44. Pavol KOPP, športová streľba                                                                 2                                      1x

45. Martin RÉWAY, ľadový hokej                                                               1                                      1x

46. Filip POLC, horská cyklistika                                                                   1                                      1x

47. Ľubica BÉREŠOVÁ, fitnes                                                                      1                                      1x

48. Silvia SÝKOROVÁ, curling                                                                     1                                      1x

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top