Majstrovstvá Slovenska nám už klopú na dvere

V sobotu 17. marca sa v Siladiciach pri Hlohovci stretnú už po dvatsiatyšiestykrát slovenskí pretláčači na svojom vrcholnom domácom šampionáte. Po úspešných kolách Národnej ligy nás teda čaká prehliadka toho najlepšieho aj za domácimi stolmi.

Po prvýkrát sa Majstrovstvá Slovenska budú konať po dva dni a budú spojené seniorské i juniorské MSR. Premiérovo tento rok otvárame aj  Majstrovstvá Slovenska masters v dvoch kategóriách a tiež Majstrovstvá SR telesne znevýhodnených športovcov (disabled) kategória OPEN.

Veríme že prídete v čo najväčšom počte hlavne tí ktorí sa chcú zabojovat o titul msr. Určite sa môžme tešiť  na skvelé zápasy v ženskej pluske a tiež v najťažšej mužskej kategórii v ktorej by sa mal po súťažnej odmlke predstaviť aj Juraj Michalička a tak určite bude na čo pozerať. Konkurencia bude kvalitná a veríme že viacerí sa „pobijú“ o reprezentačný dres. Pripomíname že pre reprezentantov SR sú majstrovstvá republiky povinnou súťažou a zároveň sú nominačnou súťažou  na nadchádzajúce  ME v Sofii.

Len pre pripomenutie teda zopár dôležitých informácii k súťaži:

Registáciu a váženie spúšťame:

piatok 16.3.2018 od 19h  – 22:00h.  (KD Siladice )

sobota 17.3. 2018 7:30 – 9:30. (KD Siladice)

kvalifikácia o 10:00h nasledovne:

juniori U18, U21, diabled, masters ľavá ruka, pravá ruka

seniori ľavá ruka, pravá ruka

Účasť na súťaži je podmienená absolovaním  lekárskej prehliadky  – pred účasťou na najvyššej národnej alebo medzinárodnej súťaži v zmysle §3 písm.b), §5 ods.8 a §80 ods.5 písm.a) zákona č.440/2015 Z.z. o športe (do 15 rokov veku u pediatra, nad 15 rokov u športového lekára). Potvrdenie o absolvovaní lekárskej prehliadky predloží súťažiaci pri registrácii na MSR.

Súťažiaci, ktorí nemajú ešte 15 rokov je nutné aby pri registrácii predložili podpísaný Informovaný súhlas rodiča/ zákonného zástupcu. Tlačivo nájdete na našej stránke www.armsport.sk v sekcii “Na stiahnutie”

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top