SILNÁ RUKA VRCHOLÍ

Zajtra v banskobystrickom NC EUROPA vyvrcholí 21. ročník Silnej ruky stredoškolákov.

Po prvýkrát v histórii študenti postupovali zo školských kôl do ôsmych krajských kôl. Táto zmena sa podpísala pod vyššiu účasť študentov ako aj zvýšeným počtom zapojených škôl.

Vo všetkých krajských kolách sme boli svedkami napínavých súbojov a vynikajúcej atmosféry. Všetci postupujúci museli vynaložiť mimoriadne úsilie aby sa dostali do prvej trojky vo svojej kategórii.

Zajtra sa v Banskej Bystrici stretnú najlepší z najlepších a verím, že budeme svedkami výnimočnej súťaže. Zvíťaziť v celoslovenskom finále nebude jednoduché.

Len pre upozornenie tu chcem uviesť, že postupujúci môžu nastúpiť len v kategórii, v ktorej si postup vybojovali. Samozrejme súťaži bude predchádzať váženie a registrácia. V prípade, že pretekár do svojej kategórie nenaváži, nebude sa môcť zapojiť do súbojov. Taktiež by bolo vhodné aby mali všetci účastníci športový odev, predsa len pretláčanie v rifliach nepôsobí veľmi športovo.

Verím, že v Banskej Bystrici zažijeme búrlivú atmosféru a skvelé pretláčanie.

Na súťaži budú prítomní aj reprezentační tréneri SR Ján Ďalák a Radoslav Dobrovič, ktorí budú pozorne sledovať všetkých finalistov. Tých najlepších potom pozvú na sústredenie talentov mládeže, ktoré sa uskutoční v budúcom roku.

-mač-

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top