ŠKOLSKÉ KOLÁ SILNEJ RUKY VRCHOLIA

Silná ruka má v tomto roku inú dimenziu. Rozšírili sme počet Oblastných kôl na päť, informácie sme rozoslali na viac ako 900 stredných škôl na Slovensku, robíme všetko preto, aby sa zo Silnej ruky stalo masové podujatie.

Odozva zo škôl je veľmi pozitívna. V mnohých sa školské kolá naozaj konajú a nie je to iba o zaslaní registrácie do Oblastného kola. Tým sa do súťaže zapája veľký počet študentov. A o to ide. Rozšíriť pretláčanie do každej lavice.

O tri roky sú na Slovensku majstrovstvá Európy. Chceme nájsť každý talent, chceme postaviť silné družstvo, chceme získať veľa medailí. Smelý cieľ, ale vieme, že na to máme. Naši súčasní juniori o tom svedčia. Len to chce veľa práce, veľa tréningu. No najskôr sa talent musí objaviť.  A o tom je Silná ruka.

Keď sme pred mesiacmi hovorili o podobe tohtoročnej Silnej ruky, dali sme si isté ciele. Hlavne čo sa týka počtu účastníkov a počtu zapojených škôl. V týchto dňoch vrcholia školské kolá, vrcholí registrácia na kolá Oblastné. Už dnes sme prekonali minuloročné čísla. A to hlavný nápor prihlášok očakávame zajtra.

Už teraz môžeme povedať, že sa ciele napĺňajú. A idea premeny Oblastných kôl na Krajské kolá začína mať reálne obrysy.

-mač-

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top