STREDOŠKOLÁCI MIERIA DO BRATISLAVSKÉHO FINÁLE

Zajtra, 6.12.2014, vyvrcholí 20. ročník Silnej ruky stredoškolákov (SRŠ) svojim finále. V bratislavskom Dome športu sa stretnú medailisti z Oblastných kôl, aby súťažili o titul stredoškoláka s najsilnejšou rukou. V tomto roku sme organizovali po prvýkrát v histórii až päť Oblastných kôl (BA, NR, TTTN, BBZA, KEPO). Keďže do finále postúpili najlepší traja z každého Oblastného kola, v jednotlivých kategóriách sa môže zúčastniť až 15 pretekárov. Táto zmena prispela k zvýšeniu úrovne tejto súťaže, ktorá je po dlhé roky liahňou talentov slovenského pretláčania.

Počasie je zatiaľ prajné, tak veríme, že všetci postupujúci pricestujú a prispejú tak ku kvalitnej súťaži. O tom, že zvíťaziť nebude jednoduché, presvedčili už Oblastné kolá. Víťazi tohto ročníka budú musieť siahnuť na dno svojich síl.

Váženie začína 10.00 v Dome športu na Junáckej ulici č. 6 (pri NC Polus City Center). Samotná súťaž sa rozbehne kvalifikáciou o 11.00.

Jubilejný dvadsiaty ročník SRŠ sa zapíše do histórie aj ako najväčší. Do súťaže sa zapojilo takmer 100 stredných škôl z celého Slovenska. Školských kôl sa zúčastnilo viac ako 1000 študentov a Oblastných kôl takmer 500 študentov. Veríme, že finále bude dôstojným vyvrcholením tejto krásnej súťaže.

Príďte povzbudiť svojich favoritov…

-mač-

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top