UŽ SME VO VILNIUSE

Po dlhej a úmornej ceste sme v noci na dnes (pondelok) pricestovali do Vilniusu. Všetci v pohode, dobre naladení, pripravení podať čo najlepšie výsledky. Ubytovaní sme v hoteli Panorama, kde sú izby menšieho rozmeru bez skríň. Je to v Litve asi štandard, pretože sme sa pýtali iných výprav, čo bývajú v ďalších hoteloch a izby sú taktiež bez skríň. Tak sa aspoň nemusíme vybaľovať.

Po krátkej noci, sme ráno zaregistrovali celú výpravu a využili sme krásne jesenné počasie na spoznanie hostiteľského mesta. Veľmi príjemná atmosféra, kľud a pohoda nás sprevádzali počas celej obedňajšej prechádzky.

Jediný, ktorý z výpravy už “zarezáva” je Ivan Gregorička, ktorý celý deň strávil na školení rozhodcov.

Večer náš čaká ešte kongres EAF, ktorý snáď nebude časovo náročný a konečne sa vyspíme.

Zajtra vážime juniorov (U18, U21) a masters. Sme druhí v poradí, tak budeme mať váženie rýchlo za sebou a všetci hladní stihnú aj raňajky a môžu začať dopĺňať kalórie a energiu. Večer nás čaká kongres WAF a posledná noc pred súťažou.

Čo čakáme od našich? Samozrejme dobré výsledky, bojovnosť a odhodlanie za stolom. Veríme, že sa naša medailová zbierka opäť rozšíri.

Najväčšie šance na cenný kov majú Lucia Debnárová a Juraj Michalička medzi seniormi, Rebeka Martinkovičová, Michal Girášek a Dominik Glod v kategórii juniorov do 21 rokov. Každé ďalšie medailové umiestnení by bolo príjemným prekvapením.

V tejto konkurencii však bude úspechom každý víťazný zápas. Držíme našim palce…

-mač-

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top