XI. JUDGEMENT DAY

Už o pár dní bude smerovať cesta mnohých slovenských pretláčačov do hlavného mesta našich južných susedov, do Budapešti. Medzinárodná súťaž Judgement day, ktorej jedenásty ročník s bude konať budúcu sobotu (18.11.) sa stala medzi našimi pretekármi jednoznačne najpopulárnejšou.

Každoročne sa v Maďarsku prezentovalo množstvo našich pretekárov, no v posledných dvoch ročníkoch bol tento počet naozaj úcty hodný, veď sme účasťou pomaly tromfli i domácich borcov.

V tomto roku tomu nebude inak. Súťažiť sa bude o pekné medaily a samozrejme o body do rankingu SAPR. Keďže súťaže v Maďarsku sa zúčastňuje viac medzinárodných tímov, tak sa súťaží o zaujímavé body. Kto nevie akými koeficientami sa základné body prepočítavajú, tak je možné si to všetko pozrieť v sekcii Ranking.

V minulých rokoch SAPR preplácala štartovné všetkým účastníkom zo Slovenska, v tomto roku bude zmena. Štartovné bude preplatené iba prvým dvom z aktuálneho Rankingu SAPR a reprezentantom tímu A a B. K tejto zmene sa VV SAPR rozhodol hlavne z dôvodu podporovania účasti na domácich podujatiach a zvýhodňovaní pretekárov, ktorí sú aktívni a majú body za úspešnú účasť na viacerých súťažiach.

Všetkým však v Budapešti budeme držať palce a dúfame, že to bude zasa slovenský uragán…

-mač-

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top