ZAČÍNA NOVÁ SEZÓNA

V sobotu začína nový ročník SNLP. Ako už tradične v Banskej Štiavnici. Počas Salamandrových dní sa naša súťaž našla pevné miesto v programe.

Súťaž bude v kine Akademik a po prvýkrát budú aj kategórie nováčikov.

Štiavnica pravidelne privíta najviac pretláčačov a sme právom zvedaví, či tomu bude tak aj tento rok. Zúčastniť by sa mala aj celá plejáda našich reprezentantov, keďže na MS idú iba štyri ženy. No dve z nich na Trojičnom námestí určite uvidíme.

Svoju účasť na 1. kole SNLP potvrdila naša skvelá junioruka Rebeka Martinkovičová a aj Dagmar Petrová. Obe považujú účasť na súťaži za ideálne spestrenie prípravy na nadchádzajúce MS.

Na druhý deň, v nedeľu, sa uskutoční v Bratislave zaujímavé podujatie, ktorého súčasťou bude aj pretláčanie. Bratislava – športujúce mesto je akcia, ktorou vyvrcholí športový týždeň v našom hlavnom meste. Podujatie sa uskutoční v sade Janka Kráľa od 10:00 do 19:00 a je cielené širokej verjenosti. Prezentovať sa bude vyše 40 športov a my budeme medzi nimi.

Zo športovcov nás na tomto zaujímavom podujatí budú reprezentovať Lucia Debnárová a Rebeka Martinkovičová. Samozrejem nie aktivitami za stolom ale skôr poradenstvom a prezentáciou nášho športu.

Kto zavíta v sobotu do Banskej Štiavnice alebo v nedeľu do Bratislavy určite neoľutuje.

-mač-

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top